Puppeteer

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
@ Akiba
کنسول اول من دقیقا همینجوری فوت کرد ! سر بازی تراین 2 این اتفاق افتاد و چراغ زرد ... کارت گرافیک overheat شده بود ! بورد هم به فنا رفت مثکه ! :D البته کنسولم فت بود و امیدوارم برای تو اسلیم باشه و مشکل بازم از بازی باشه .
کلا مواظب باش امیر ! :D
نگو این چیزا! نگو :((
فت 40 گیگ ، سال 2008 :-"
تا فبریه برسه،من LOS2 رو بزنم ...بعدش...البته بعدشم هیچیش نشه :-" ولی خوب،تا فبریه من رو برسونه :(

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
خوب منم بازی رو ساعاتی پیش تموم کردم! :d
اول اینکه بگم فوق العاده بود،دوم هم اینکه امتیاز من به این بازی 10 هست! چیزایی که از یه پلتفرمر انتظار داشتم رو که داشت هیچ،بسی چیزهای دیگری که توی بازی انتظارش رو نداشتم هم داشت! :d
و بعد هم اینکه بعد از Crash و Spyro ، این بازی سومین پلتفرمر محبوب اینجانب میباشد و جان میدهم براش! :d :x

نکات مثبت که همون چیزایی که قبلا گفتم! :-" من کلا تا آخر داشتم کف و خون قاطی میکردم! :d
طراحی مراحلش عالیه! اصلا یه شاهکار هنریه جان خودم! :d

بعد از تموم کردن بازی هم،دوباره مرحله ی اول رو رفتم،و باز هم به چیزای جدیدی برخوردم! (فکر کنم بار سومی یا چهارمی بود مرحله اول رو میرفتم:-" )
Picture Bookـها عالی بودن:bighug:
راوی و پرنسس نیز به همچنین! :bighug: پرنسس من رو یاد الی مینداخت! :d هرچی میدید اظهار نظر میکرد:-" خیلی هم پررو بود:p
از بخش های دوست داشتنی بازی :
مرحله ی دوم از اکت 3 ...
اون اولش که پری دریایی ها آواز میخوندن رو خیلی دوست داشتم! :bighug: کلا از این چیزای موزیکال خیلی دوست داشتم اصلا اونجا داشتم بال در میوردم:-" (اصلا از همونجا امتیاز 10 رو گرفت:-" هرچی هم رفتیم جلوتر که شاید بیاد پایین،نمیومد که! :-" )
بعدیش هم مرحله اول اکت 4 ، یه Easter Egg که اشاره داشت به Infamous بود بسی کف کردم :-" در این حد که با صدای بلند WOW و بعد هم خنده سر دادم:-" (کلا آروم بازی میکنم:-" کم پیش میاد موقع بازی چنین واکنش هایی نشون بدم:-" )

خیلی هم دوست دارم شماره ی دومی در کار باشه، ولی به شرط اینکه روش واقعا وقت بزارند و بتونند چنین تنوعی توی بازی داشته باشن! :d
ولی این بازی از نظر تنوع مراحل،انقدر کامل بود که شک دارم دیگه چیزی مونده باشه برای شماره دوم :( (البته خواستن،توانستن است! :d )

هیچی دیگه! اگر سبک پلتفرمر دوست دارید،گناه کبیرست اگر این بازی رو از دست بدید! :d :bighug:

• Like
Reactions: Sega_genesis

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
امیر از اونجایی که خیلی با بازی حال کردی نظرم رو بگم! بازی کلا خوب بود و گیم پلی اش مشکلی نداشت اما! اما شخصیت هاش خیلی وراج بودن خیلی! و در کل خیلی رو روایت داستان بیش از حد تمرکز کرده بودن و قبل هر مرحله باید یه عالمه خیمه شب بازی میدیدیم تا برسیم به گیم پلی و این اعصابمو خیلی خورد میکرد! کلا یجور کتاب قصه سخن گو بود:d

Picture Book ها هم خیلی عالی بودن! به نظرم خیلی از نکاتی که تو خط اصلی داستان بود مثله رو میشد در غالب این بخش آورد تا اینقدر تو بازی شاهد نمایش ها طولانی قبل و در حین گیم پلی نباشیم و بتونیم بیشتر به گیم پلی برسیم!

در واقع یجوری گیم پلی رو تیکه پاره کرده بودن! 5 دقیقه فیلم میدیدی 5 دقیقه بازی میکردی!:d

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
خوب میتونستی Skip کنی :-" (البته منظورم برای بار دوم و ... میباشد،ولی یحتمل منظورت همون بار اول میباشد :d ) من که تا حالا هر مرحله ای رو برای بار چندم رفتم،باز هم این صحبتاشون رو میشینم میبینم :d خیلی حال میدن:bighug:
اصلا به نظر من همین وراج بودنشون یکی از نکات مثبتش بود=))
البته این مورد، برای Mr.Pink صدق نمیکنه! :-" این دیگه زیادی حرف میزد:-"
ولی خدایی گیم پلی مراحل،خیلی بیشتر از این صحبت کردناشون بودا :-"

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من که تا حالا هر مرحله ای رو برای بار چندم رفتم،باز هم این صحبتاشون رو میشینم میبینم

کاش منم مثل تو بیکار بودم !! :d
دیگه آخراشم اعصابم نمیکشید و همه Skip میکردم میرفت ! :|

• Like

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
اخه امیر واقعا نمیشه ادم اینقدر تو کف باشه برای شروع گیم پلی!
منم مثل مهدی از وسطاش دیگه اعصابم خورد شد و هی میخواستم بزنم بره ولی عذاب وجدان میگرفتم و میگفتم بازی رو باید کامل دنبال کرد:d

اخرش هم یک ماه طول کشید تا تموم کنمش:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
امروز داشتم دوباره پرده ی دوم از اکت 3 رو بازی میکردم...
همینطور که میدونید اولش یه نمایش موزیکال داره(من عاشق این مرحلم! یعنی عاشق این آهنگ میباشم! اصلا عالیه! محشره! زیباست! دوست داشتنیه و ...! :x :d
حالا...
خوب این نمایش موزیکالم آخرش میره تو فاز اپرا و اینا! :d با اینکه صدای TV کم بود،باز توی این حالت رفت بالا و ملت از خواب بیدار شدن و فحش کش شدیم:-" البته خدا رو شکر گذاشتن آهنگ که تموم شد،بعدش اومدن سراغم :d
ولی من چقدر این بخش رو دوست دارم! :x
فعلا 50% تروفی گرفتم،همینطور دارم میرم جلو امیدوارم چیزی جا ننداخته باشم! چون هیچجوره نمیشه فهمید چی جا مونده! :-" البته من مشکلی با چندین بار دیگه بازی کردنش هم ندارم! ولی خوب،فعلا سرم شلوغه :d و این بازی باید 70ـمین پلاتم بشه :-"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
86506290911756088462.png

:x Best Actor :x
خوب،بهترین پلتفرمر نسل(از نظر خودم:-" ) رو هم پلات نمودم! :x بسی خوشحالم :d 70ـمین پلاتم میباشد،باشد که این 7ـه 70 ، نقش عدد شانس رو ایفا کنه برای بازی و باز هم به تئاتر جادویی جناب G (اسمش سخت بود،خودش گفت G صداش کنیم:-" ) بیایم و نمایش های جدیدی ببینیم[-o<
همچنان من نظرم روی همون 10 هست! :d
لازمه از Julie Rogers و Stephen Greif هم تشکر کنم(پیکارینا و راوی) که واقعا ترکوندن! :d

بعد از پلات شدن بازی هم،یه دست دیگه پرده ی دوم از اکت 3 رو بازی کردم:-" روحم بسی شاد شد! :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اصلا نمیدونی من چقدر عاشق این بازی شدم! :d
انتظار یه پلتفرمر خوب رو داشتم،ولی خوب...بعد از بازی کردنش از نظر من شاهکار بود! :d
حوصله برای پلات که کلا هست! :-" ولی چیزی که عاشقشم رو نمیشد پلات نکرد! :d

فقط یه چیزی:-"
اخه امیر واقعا نمیشه ادم اینقدر تو کف باشه برای شروع گیم پلی!
MGS :-"
حالا نمیخوام مقایسه کنم زیاد ولی اگر اون رو 1 ساعت صبر میکنیم،خو اینم حدود 10 دیقه(اگر 10 دیقه بشه که نمیشه! :d ) هم صبر کنیم :d
البته من کلا هیچ مشکلی با CS ندارم و اتفاقا خیلی حال میکنم:-" :d

---
حوصله داشتید،توضیحات و داستان سرها رو هم بخونید! جالبن! :d مخصوصا سر شماره ی 100 :-"
برای پیدا کردن سرها هم شیوه ی خوبی استفاده کرده بودن! به صورت معما مانند راهنمایی کرده بودن:d (البته من جا مونده ها رو از راهنما گرفتم:-" ) ولی خوب جالب بود! معما...داستان... حرکات مخصوص :x
توی Menu هم اگر یکم صبر کنید،راوی چیزای جالبی میگه :d :-"

همچنان بازی رو پیشنهاد میکنم به پلتفرمر دوستان :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
اره بعنوان یه پلتفرمر که موفق بوده ولی یه کوچولو کم کاری شد روش.

بنظرم الان تمام پلتفرمرها بجز ریمن لیتل بیگ پلنتیزه (لووول) شدن و یکم فضا داره تکراری میشه البته از بس این سبک تو این نسل مظلوم بود که هرچقدر هم تو این سبک بازی بیاد بازم سیر نمیشیم مخصوصا اینکه دستپخت اساتید استدیو ژاپن باشه

اینقدر رفتی تو نخ بازی که هوس کردم یبار دیگه بشینم بازیش کنم لووول

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اره بعنوان یه پلتفرمر که موفق بوده ولی یه کوچولو کم کاری شد روش.

بنظرم الان تمام پلتفرمرها بجز ریمن لیتل بیگ پلنتیزه (لووول) شدن و یکم فضا داره تکراری میشه البته از بس این سبک تو این نسل مظلوم بود که هرچقدر هم تو این سبک بازی بیاد بازم سیر نمیشیم مخصوصا اینکه دستپخت اساتید استدیو ژاپن باشه

اینقدر رفتی تو نخ بازی که هوس کردم یبار دیگه بشینم بازیش کنم لووول
چندجا دیدم اشاره شده بود بازی لیتل بیگ پلنتیزه شده:-"
ولی واقعا منظور رو نمیفهمم :d هر بازی 2بعدیی که نمیشه گفت LBPـیزه شده :d
دوستمون هم که نقدش رو بالا گذاشته به این نکته اشاره کرده بود،ولی خوب من بازم درک نکردم:-"

البته این گروه استودیو ژاپن، صد شرف دارن به اون گروهی که اون یکی پلتفرمر اخیر رو ساختن :-" (میدونی که کدوم رو میگم :d )

از نظر کم کاری هم،به نظر من Puppeteer از اون بازی های خیلی کامله! :d همه چی داشت! Picture Book ، Head Collection ، Bonus Level و بقیه ی چیزایی که توی بازی دیدی :d
به نظرم بزرگترین کم کاری تو مارکتینگ این بازی شده:(( فروش انقدر افتضاح...:((
---
آره بشین بازی کن دوباره >:)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
چندجا دیدم اشاره شده بود بازی لیتل بیگ پلنتیزه شده:-"
ولی واقعا منظور رو نمیفهمم :d هر بازی 2بعدیی که نمیشه گفت LBPـیزه شده :d
دوستمون هم که نقدش رو بالا گذاشته به این نکته اشاره کرده بود،ولی خوب من بازم درک نکردم:-"

البته این گروه استودیو ژاپن، صد شرف دارن به اون گروهی که اون یکی پلتفرمر اخیر رو ساختن :-" (میدونی که کدوم رو میگم :d )

از نظر کم کاری هم،به نظر من Puppeteer از اون بازی های خیلی کامله! :d همه چی داشت! Picture Book ، Head Collection ، Bonus Level و بقیه ی چیزایی که توی بازی دیدی :d
به نظرم بزرگترین کم کاری تو مارکتینگ این بازی شده:(( فروش انقدر افتضاح...:((
---
آره بشین بازی کن دوباره >:)
نحوه کنترل و فیزیک حرکت شخصیت و موانع اغلب با الهام گیری از LBP هست.

اره بازاریابیش که انصافا ورای افتضاح بود. یعنی همچین کار هایی فقط از سونی بر میاد.:d

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
86506290911756088462.png

بالاخره فرصت شد این بازی بی نظیر کامل برم و دیروز موفق به دریافت Best Actorشدم :bighug:
گیم پلی خیلی خوبی داشت و در طول بازی احساس خستگی نکردم گرافیک بازی هم قابل قبول بود.
نوع روایت داستان, شخصیت ها,دیالوگ ها و... خیلی خوب بود(البته Mr.Pink واقعا روی مخ بود :| )
موسیقی هم که شاهکار بود. از این لحاظ واقعا جز 5 بازی برتر نسل قبل هست,مخصوصا موسیقی Act 3 پرده های 1 و 2 و کل Act 7\m/\m/

در کل یکی از بهترین پلتفرمر هایی بود که تجربه کردم و یکی از بهترین تجربه هایی بود که روی PS3 داشتم ,جای تشکر داره که استدیو ژاپن توی آخر نسل همچین بازی
با کیفیتی رو از هر نظر برای گیمر ها تدارک دید و متعجبم از نمرات بازی و بی انصافی و بی توجهی که در حق این بازی شد :-?:(

پ.ن: تشکر از آکیبا بابت گذاشتن عکس تروفی Best Actor ,دیگه حوصله پیدا کردن عکس نداشتم از همین استفاده کردم :d

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر