Puppeteer

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی

Puppeteerیک عنوان پلتفرمر side-scrolling هست که در گیمزکام 2012 بطور رسمی معرفی شد و هم اکنون توسط استدیو ژاپن سونی در حال ساخت هست. بازی مثل همه پلتفرمرهای دیگه داستان خاصی نداره؛ آدم بده داستان دنبال به خدمت درآوردن بچه ها هست و در این بین کله (Head) :d یکی از بچه ها که Kutaro نام داره کنده میشه و ما باید در قالب Kutaro بدنبال کله ی گمشده خود بگردیم. البته در این راه از قیچی جادویی که از آدم بده دزدیدیم هم استفاده خواهیم کرد. همچنین در طول بازی میتونیم کله های مختلفی رو بر روی بدنمون بذاریم و از ویژگی های هر کله در پیشبرد اهدافمون استفاده کنیم! همونطور که میبینید گیم پلی بازی بسیار خلاقانه هست، چیزی که تو تمام نمایش های بازی مشهوده. همچنین بازی با کنترلر موو هم سازگاری داره.

برای دیدن عکس های بازی اینجا کلیک کنید

بازی در تاریخ 5 سپتامبر برای ژاپن و در تاریخ 10-11 سپتامبر برای اروپا و آمریکا عرضه میشود.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
این بازی خیلی خفنه! :d اصلا حسی باید بده که یک پلتفرمر باید داشته باشه!:x که این عالیه! :d یه دنیای شاد و رنگارنگ و متنوع :d
بازی هم جوریه که غیر از اسم شخصیت اصلی،تقریبا اصلا بهش نمیخوره کار بچه های ژاپن باشه! :d خیلی تم غربی داره :d ولی عالیه:bighug:

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خيلي گرونه !!!

سبكش براي من كمي عجيب غريب بود يعني يه مقدار حالت ديوانگي و عجيب غريب بودن توش موج ميزد
من همون LBP رو ترجيح ميدم :|:d گر چند اين هم به نوبه خودش قشنگ بود :d

• Like
Reactions: Sega_genesis

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
خيلي گرونه !!!

سبكش براي من كمي عجيب غريب بود يعني يه مقدار حالت ديوانگي و عجيب غريب بودن توش موج ميزد
من همون LBP رو ترجيح ميدم :|:d گر چند اين هم به نوبه خودش قشنگ بود :d

خیلی گرونه چیه دیگه! یک بازی کامل محسوب میشه دیگه ریتیل هست و 40 دلار قیمت معقولی هست.
فکر میکنم سبک گیم پلی اش بیشتر به تراین2 شبیه باشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
این نسل چون پلتفرمر زیاد نداشتیم،بد عادت شدیم فکر میکنیم ارزش ندارن زیاد:-s اسلای هم فکر کنم 40-50 دلار بودش:d
دموش فکر کنم برای استور ژاپن اومده :-" ، اروپا و آمریکا هم قرار بود بیاد،نیمدونم چی شد :d
بازی هم به نظر طولانی میاد،مثل اینکه 12 تا باس داره، هفته ی پیش 6تاش رو توی PS Blog معرفی کردن، بقیشم گفتن بعدا معرفی میکنند! :| (البته من ندیدمشون،فقط خبرش رو میدارم :d )

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
براي ماها كه اوريج ميزنيم نمرات مجلات و سايت هاي معتبر دنيا از اهميت ويژه اي برخوردار اگر اين بازي بتونه نمرات بالاي 8 از اون ها بگيره قطعا ارزش خريد داره.

• Like
Reactions: Sega_genesis

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
این نسل چون پلتفرمر زیاد نداشتیم،بد عادت شدیم فکر میکنیم ارزش ندارن زیاد:-s اسلای هم فکر کنم 40-50 دلار بودش:d
دموش فکر کنم برای استور ژاپن اومده :-" ، اروپا و آمریکا هم قرار بود بیاد،نیمدونم چی شد :d
بازی هم به نظر طولانی میاد،مثل اینکه 12 تا باس داره، هفته ی پیش 6تاش رو توی PS Blog معرفی کردن، بقیشم گفتن بعدا معرفی میکنند! :| (البته من ندیدمشون،فقط خبرش رو میدارم :d )

کلا 13تا باس داره! طولانی بنظر میاد
نمراتشم من انتظارم بالای 85 هست با توجه به نمایشها و تعریف ها و استدیو سازنده

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
اعلام کردن که به زودی یک دمو از بازی بر روی PSN قرار میگیره همچینین عرضه بازی هم بصورت فیزیکی و هم دیجیتالی هست

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
فیزیکیه بازی صرف خریدن نمیکنه . صبر میکنم یه 2-3 ماه بعد یه Off بخوره تو استور بعد میخرمش . تم تیم برتونیه خیلی توپی داره . خریدش واجبه :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دموی بازی اومده برای اعضای PSPLUS روی استور EU :d
5.7 گیگ خیلی زیاده بیخیالش شدم :((

احتمال میدم حجم بازی کامل هم همین باشه و البته فقط استور اروپا هست که میتونه دمویی با این حجم ارائه کنه:d
بازی رو استور آمریکا میاد/نمیاد؟ خبری نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر