دوستان کمک کنید بازی WII WARE

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام من تازه وی خریدم و کپی خوره و بازی ها رو از رو هاد اجرا میکنم برنامه homebrew channel هم نصبه
اس دی کارت هم دارم . سوالم اینه که بازی های WII WARE رو چجوری باید اجرا کنم ؟؟؟/ مثلا من بازی WORLD OF GO
رو دانلود کردم حالا به بعد باید چیکار کنم . ممنون میشم کمک کنید . به سوال دیگه WAD Manager رو دانلود کردم چیکارش کنم ؟؟؟ اس دی هم فرمت هست و هیچ پوشه ای توش فکر نکنم باشه

• Like
Reactions: Sega_genesis

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
شما باید wad manager رو به صورت زیر بریزید درون SD

SD:/Apps/wadmanager

بعد بازی wiiware رو درون پوشه wad در SD میریزید

حالا رم رو درون کنسول قرار بدید و HBC رو اجرا کنید حالا wad manager رو اجرا کنید از اونجا base ios رو 36 انتخاب کنید و بازیتون رو نصب کنید به همین راحتی

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
به همین راحتی.... پس اون آموزش تو انجمن چی بود اون همه کار رو انجام بده و سیو زلدا میخواد و از این حرف ا ........... راستی بازی های wii ware رو واسه وی از کجا دانلود کنم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
به همین راحتی.... پس اون آموزش تو انجمن چی بود اون همه کار رو انجام بده و سیو زلدا میخواد و از این حرف ا ........... راستی بازی های wii ware رو واسه وی از کجا دانلود کنم

اون برای اوایل کپی خور شدن کنسول بود که راهش سخت بود با wad installer باید نصب میکردی الان دیگه راحت شده
بازی های wiiware رو میتونی از دو جا دانلود کنی اما من یک برنامه بهت معرفی میکنم خیلی راحت از این برنامه دانلود کن

NUS Downloader - WiiBrew

بعد از قسمت database وارد بخش wwiware بشو توش پر بازی هست

بعد از انتخاب بازی بزن دانلود بشه با زدن start
بعد از دانلود تو پوشه ی برنامه یک پوشه بدین شکل ساخته میشه 000100014E414D45

وارد بشو و از اون همه فایل فایل wad رو به مسیری که گفتم انتقال بده و رو کنسول نصب کن

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
wii

شما باید wad manager رو به صورت زیر بریزید درون SD

SD:/Apps/wadmanager

بعد بازی wiiware رو درون پوشه wad در SD میریزید

حالا رم رو درون کنسول قرار بدید و HBC رو اجرا کنید حالا wad manager رو اجرا کنید از اونجا base ios رو 36 انتخاب کنید و بازیتون رو نصب کنید به همین راحتی

ممنونم

تو صفحه اصلی wii یه آیکون wad manager channel هست

اگه تو رم پوشه wad بسازم بازی بریزم توش تمومه؟

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
162
ممنونم

تو صفحه اصلی wii یه آیکون wad manager channel هست

اگه تو رم پوشه wad بسازم بازی بریزم توش تمومه؟
نرم افزار multi mod manager رو بریز داخل app
بعد با homebrew channel اجراش کن
بعد تو هر شاخه ای ریخته باشی فرقی نداره میتونی بصب کنی بعد میاد تو منوی اصلی wiiiiiiiiiiiii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر