xbox 360 بخرم یا نه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ardtb

کاربر سایت
Jul 24, 2013
35
با سلام می خواستم بدونم xbox 360 بخرم یا نه راستش من خودم از xbox 360 خوشم اومده ولی از 3 چراغه شدنش می ترسم

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
دروود
دوست عزیز احتمالا در جریان هستید که ایکس باکس وان و پلی استیشن فور در چند ماه اخیر احتمالا عرصه خواهد شد
اما اگر نگرانی شما صرفا بحث سه چراغ هست در سری اسلیم و حتی الایت این قضیه ی جواری دیگه کاملا حل شده هست
اما از لحاظ بازی خوب هنوز عناوین خوبی برای نسل فعلی باقی مونده از جمله جی تی ای 5 اسپلینتر سل و... بازی های مشترکی هم با نسل بهد داریم از جمله واچ داگ و اساسین کرید بلاک فلاگ و...
و اگر احیانا تا حالا کنسول نداشتین طبعا بازیهای فوق العاده ای از قبل هم هست که میتونید بازی کنید مثل رد دد ردمپشن و ...
اما در کل توصیه بنده یه شما اینه که اگر عجله ایی در تهیه کنسول ندارید کمی صبر کنید چون با توجه به شرایط فعلی و قیمت دلار و نزذیک بودن کنسولهای نسل بعد احتمالا در اینده بتونید با قیمت خیلی کمتر این کنسولها رو تهیه بفرمایید ولی بازم هر طور خودتون صلاح میدونید
از راهنمایی باقی دوستان هم استفاده کنید;)

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
اگه میخواید ارجینال بازی کنید و میتونید صبر کنید و مشکل مالی ندارید که بحثی نمیمونه بمونید برای کنسولهای نسل جدید

اما
اگه میخواید کپی خور باشید
اگه میخواید الان کنسول داشته باشید
و اگه نمیخواید ۳/۴ تومن پوله کنسول بدید
باید کنسولهای این نسل رو بگیرید
و اگه تا حالا کنسول نداشتید و برای اولین باره بنظرم سراغ Ps3 باشید تا xbox360.

ardtb

کاربر سایت
Jul 24, 2013
35
به نظرتون کدوم رجین بهتره و بازی های زیادی براش می یاد

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
اکثر اکس باکس ها الان رجین پال دارن و بیشتر بازی ها روشون اجرا میشه بجز تعداد محدودی که فک امسال دو تا بود یکی واکینگ دد بود و یه بازی دیگه هم بود که مطمعن نیستم و با گلیچ هم اجرا میشن پس در کل رجین مهم نیست

- - -ویرایش - - -

با سلام می خواستم بدونم xbox 360 بخرم یا نه راستش من خودم از xbox 360 خوشم اومده ولی از 3 چراغه شدنش می ترسم
اگه اکس باکس اسلیم بخرین سه چراغه عمرا بشه من خودم اول تابستون یه اسلیم خریدم به اندازه ی این 4 سالی که یه اکس باکس الیت داشتم ازش کار کشیدم :D هیچ مشکلی براش پیش نیومده :D p:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر

اگه XBOX 360 میخواید بخرید ریجن Pal بخرید. چون بازیهایی که تو ایران هست یا free هست یا pal . البته اگه جیتگ میخوای بخری که فرق نمیکنه چه ریجنی باشه.
--
اما اگه PS3 میخوای بخری فرقی نمیکنه چه ریجنی باشه, چون تو اجرای بازیها فری ریجن هست.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر