XB1 بدون کینکت هم کار می‌کند

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
20130527_xbox_one_kinect.jpg

قبلا مشخص شده بود که می توان کینکت را خاموش کرد، اما حالا ماکروسافت اعلام کرده است که XB1 بدون این که کینکت به دستگاه وصل باشد نیز کار خواهد کرد.

در طی پرسش و پاسخی که امروز IGN با Marc Whitten از ماکروسافت انجام داده است، وی در این باره گفت: "[...] با این وجود، مانند وضعیت آنلاین بودن، کنسول بدون اینکه کینکت به دستگاه وصل باشد نیز همچنان کار خواهد کرد. اگرچه شما دیگر قادر نخواهد بود از هیچ کدوم از ویژگی هایی که مختص آن هست، استفاده کنید."

درباره ی اینکه چگونه می توان کینکت را "خاموش" کرد، Whitten توضیح می دهد که از قسمت ستینگ کنسول میتوان این کار را انجام داد و کینکت در مد هیچگونه داده و اطلاعاتی دیگر جمع آوری نخواهد کرد و تمامی عملکردهایی که متکی به ویژگی های آن، مانند تشخیص صدا، تصویر و غیره از کار خواهند افتاد. البته هر زمان که میخواهید میتوانید آن را دوباره روشن کنید. و در مورد بازی های که نیاز به کینکت دارند، در صورت که میخواهید وارد بازی شوید، پیامی به شما داده می شود که در برای ادامه ی بازی می بایست کینکت را باید روشن کنید. [ البته مدهای مختلفی برای تنظیم و کنترل کینکت وجود دارند (استفاده از IR blast در یک مد مخصوص)].

Source

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
1.ببخشید من که چیزی از خودم در نیاوردم که بخوام بحث راه بندازم ببخشید اون وقت بازی های که توسط استدیو داخلی ماکروسافت تولید میشد پولش به من و شما میرسید ؟
2.منظور بخش 360 بخرین نبود با سیاست کلی شرکت بود که همه موافق بودن .
3.من به عنوان مشتری هیچ چیز مناسبی برای خودم درش نمیبینم تازه کل دنیا نمیدونن وگرنه ملت اینجوری به ماکروسافت انتقاد نمیکردن اگه من یک نفر مخالف بودم نظرم برای خودم بود بهتر بود اما نظر من یه نفر نیست این موضوع.
4. کسی با E3 کار نداره تمام مشکلات از زمان معرفی اولیه شروع شد کا ماکروسافت تا E3 هیچ کاری نکرد در E3 هم که انگار نه انگار تا الان که به نظرت ملت کوتاه میان اگه قرار بود کوتاه بیان وضع این نبود تو اینترنت .
5.من چیزی زیر سوال نبردم بلکه منطقی دارم میگم میشه یعنی سونی هم همین وضع داره این وسط فقط ماکروسافت نیست .
6.شما یک هدست بزاری تو جعبه با تغییر طراحی دسته و تولید دسته جدید یکی میدونی ؟ من تازه جایی ندیدم بگن دیره شده برای قرار دادن هدست درون جعبه که فقط زدن یک هلوگرام جدیده نه کار دیگه ای .
1.این برای همه سازندگان بود! مگه چند درصد بازی های ایکس باکس رو خود ماکرو تولید می کنه؟ حالا سود این سیاست بیشتر به بقیه شرکتا می رسید یا خود ماکرو؟
2.می خواین اعضای یه شرکت با سیاست کلیش موافق نباشن؟ این وظیفه اعضای یه شرکته! بلاخره DRM یه مزیت هایی هم داره که اونا روش پافشاری می کردن.
3.فقط یه موردشو بهت بگم: جمع شدن این وضع اسف بار تیکه تیکه کردن بازی و فروختنش به عنوان DLC. اون "ملت" هم اکثرا یه عده گیمر نا آگاه بودن که به خاطر جو مسمومی که سونی فن ها درست کردن فکر کردن دیگه الان دست ماکرو تو جیبشونه و داره ازشون دزدی میشه!
4.اولا که وضع اینترنتو ول کنین چون دلیلشو بالا توضیح دادم. بعدشم 3 ماه به نظرتون زمان زیادیه برای تغییر دادن سیاست های کلی یه کنسول؟ بلاخره یه کار آنالیزی هم لازم بوده از واکنش مردم. درست نمی گم؟
5.خوب پس اصلا چرا موردش رو مطرح کردین؟ بله ممکنه و از طریق هزار تا دستگاه دیگه هم ممکنه پس ایراد فنی به ایکس باکس وارد نیست.
6.طراحی دسته قرار نیست عوض بشه! مگه الان دست های معمولی 360 رو نمیشه هم باطری معمولی توش گذاشت هم باتری شارژِ Charge KIT؟ فرق اونم همینه دیگه!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
1.این برای همه سازندگان بود! مگه چند درصد بازی های ایکس باکس رو خود ماکرو تولید می کنه؟ حالا سود این سیاست بیشتر به بقیه شرکتا می رسید یا خود ماکرو؟
2.می خواین اعضای یه شرکت با سیاست کلیش موافق نباشن؟ این وظیفه اعضای یه شرکته! بلاخره DRM یه مزیت هایی هم داره که اونا روش پافشاری می کردن.
3.فقط یه موردشو بهت بگم: جمع شدن این وضع اسف بار تیکه تیکه کردن بازی و فروختنش به عنوان DLC. اون "ملت" هم اکثرا یه عده گیمر نا آگاه بودن که به خاطر جو مسمومی که سونی فن ها درست کردن فکر کردن دیگه الان دست ماکرو تو جیبشونه و داره ازشون دزدی میشه!
4.اولا که وضع اینترنتو ول کنین چون دلیلشو بالا توضیح دادم. بعدشم 3 ماه به نظرتون زمان زیادیه برای تغییر دادن سیاست های کلی یه کنسول؟ بلاخره یه کار آنالیزی هم لازم بوده از واکنش مردم. درست نمی گم؟
5.خوب پس اصلا چرا موردش رو مطرح کردین؟ بله ممکنه و از طریق هزار تا دستگاه دیگه هم ممکنه پس ایراد فنی به ایکس باکس وارد نیست.
6.طراحی دسته قرار نیست عوض بشه! مگه الان دست های معمولی 360 رو نمیشه هم باطری معمولی توش گذاشت هم باتری شارژِ Charge KIT؟ فرق اونم همینه دیگه!

1. گفتم همچین بدون سود هم برای شرکت نبوده تازه سر هر فروش یک پلی به شرکت سازنده میره مشخصا ماکروسافت نگاه نمیکرد یه همچین پولی بیاد بره .
2.چرا که نه مگه همه باید به یک عقیده باشن شما جایی کار میکنی همیشه با رئیست موافقی در همچی ؟ مشخصه نه .اتفاقا وظیفه افراد شرکت اینکه در هرچه بهتر شدن شرکت کمک کنن نه اینکه یک نفر یک صحبتی بکنه بقیه بگن بله قربان همون جوری که در ساخت بازی تمام تیم سازنده نظر میدن در مورد بخش های مختلف اینجا هم همینه .
3.ببخشید ماکروسافت خیلی مشخص گفت شما هر 24 ساعت باید چک بشید اگه نشید نمیتونید از دستگاه استفاده کنید این حقیقته میتونی اینترنت بگردی پیداش میکنی چه ربطی به PS FAN ها داره از طرف دیگه امد گفت بازی ها رو باید حتما ببرین این شرکت های مشخص برای اینکه بتونین به کس دیگه ای بفروشین یک پولی این وسط بدین ملت مگه دیوانن سری که درد نمیکنه دستمال ببندن .مورد بعدی در مورد DLC به سازنده ها بر میگرده که دارن ازش استفاده ابزاری میکنن DLC چیز مفیدی هستش فقط باید خود شرکت بهش رسیدگی کنه ربطی به اینکه من DRM میزارم و جلو بازی دسته دو رو میگیرم که ملت دیگه DLC ها وضعشون درست بشه جکی هستش دومی نداره چه ربطی داره ربط به سازنده داره .
5.موردش مطرح شد به خاطر اینکه ملت در موردش بحث میکنن من مطلب خارج از هرچی نوشتم هرچی در اینترنت با چش خودم دیده بودم و انتقاد های ملت از ماکروسافت .
6.به نظر شما CHarge KIT با قرار دادن شاراژر داخلی دسته یکی هستش ؟ به نظر من نه منظور از تغییر دسته بوده .

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
اتفاقا از پست من اشتباه برداشت کردی من نگفتم انتقاد پذیر نیست کلا بلکه انتقاد ها براش مهم نبوده تا وقتی که وضع به اینجا رسیده اگه انتقاد پذیر نباشه بازم میگفت گور سرتون کارش ادامه میداد . شما میشنوی ملت میگن کارت اشتباهه به اشتباه خودت ادامه میدی شندی ملت چی گفتن یا دوست نداری گوش بدی و در مقابلش عملی انجام بدی .
ماکروسافت توی کمتر از یکماه اشتباهش رو دست کرد, شرکت بزرگ مثل یه ادم معمولی نمیتونه یه شبه تصمیم عوض کنه;اول xbox devsion باید انتقادات رو گوش بده بعد پیشنهاد رو بفرسته برای بخش های بالایی بعد اونا تصمیم بگیرن و با PR هماهنگ کنن کلا یه پروسه ی زمانبری هست حالا اگه شما فکر میکنی میشه یه شبه تصمیم گرفت من دیگه حرفی ندارم.
در ضمن فرد/شرکت انتقاد پذیر ,انتقاد براش مهمه که در موردش واکنش نشون میده اگه مهم نباشه واکنش نشون نمیده
ست بالا هم گفتم نمیشه همه کاسه کوزه ها رو سر دون ماتریک شکست دون ماتریک یک نفر بوده شرکت ماکروسافت یک شرکت جهانیه به نظرت با خرابکاری که معمار PS3 انجام داد سر PS3 بعد از سونی رفت کسی گفت اشتباه اون بوده همه ملت هنوز که هنوزه میگن سونی .
درسته ماکروسافت یه شرکت جهانیه ولی سرپرست تیم Win8 یا Surface یا Azure برای Xbox تصمیم نمیگیرن!رییس بخش سرگرمی که تصمیم های اصلی مثل drm اینا رو میگیره دون متریک بود که رفت!
در ضمن ps3 اشتباهاتش رو تصحیح کرد (انتقاد پذیری)که تونست به 360 برسه
فقط هم کوتاراگی نبود که چرند میگفت ! ترتون گفت نمایش کیلزون گیم پلی بوده!کاز اون نمودارهای خوشجل رو نشون میداد!

salar2

کاربر سایت
Dec 19, 2010
344
20130527_xbox_one_kinect.jpg

قبلا مشخص شده بود که می توان کینکت را خاموش کرد، اما حالا ماکروسافت اعلام کرده است که XB1 بدون این که کینکت به دستگاه وصل باشد نیز کار خواهد کرد.

در طی پرسش و پاسخی که امروز IGN با Marc Whitten از ماکروسافت انجام داده است، وی در این باره گفت: "[...] با این وجود، مانند وضعیت آنلاین بودن، کنسول بدون اینکه کینکت به دستگاه وصل باشد نیز همچنان کار خواهد کرد. اگرچه شما دیگر قادر نخواهد بود از هیچ کدوم از ویژگی هایی که مختص آن هست، استفاده کنید."

درباره ی اینکه چگونه می توان کینکت را "خاموش" کرد، Whitten توضیح می دهد که از قسمت ستینگ کنسول میتوان این کار را انجام داد و کینکت در مد هیچگونه داده و اطلاعاتی دیگر جمع آوری نخواهد کرد و تمامی عملکردهایی که متکی به ویژگی های آن، مانند تشخیص صدا، تصویر و غیره از کار خواهند افتاد. البته هر زمان که میخواهید میتوانید آن را دوباره روشن کنید. و در مورد بازی های که نیاز به کینکت دارند، در صورت که میخواهید وارد بازی شوید، پیامی به شما داده می شود که در برای ادامه ی بازی می بایست کینکت را باید روشن کنید. [ البته مدهای مختلفی برای تنظیم و کنترل کینکت وجود دارند (استفاده از IR blast در یک مد مخصوص)].

Source
تمامی اختراعات بشر برای راحت زندگی کردنه:bighug:
اما نمیدونم این کینکت واسه چی اختراع شده
یه گیمر واقعی لازمش یه موس وکیبورد خوبه یا یه کنترلر خوب
من نمیدونم این وسایل غیر ضروری دیگه چیه:-&

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ماکروسافت توی کمتر از یکماه اشتباهش رو دست کرد, شرکت بزرگ مثل یه ادم معمولی نمیتونه یه شبه تصمیم عوض کنه;اول xbox devsion باید انتقادات رو گوش بده بعد پیشنهاد رو بفرسته برای بخش های بالایی بعد اونا تصمیم بگیرن و با PR هماهنگ کنن کلا یه پروسه ی زمانبری هست حالا اگه شما فکر میکنی میشه یه شبه تصمیم گرفت من دیگه حرفی ندارم.
در ضمن فرد/شرکت انتقاد پذیر ,انتقاد براش مهمه که در موردش واکنش نشون میده اگه مهم نباشه واکنش نشون نمیده

درسته ماکروسافت یه شرکت جهانیه ولی سرپرست تیم Win8 یا Surface یا Azure برای Xbox تصمیم نمیگیرن!رییس بخش سرگرمی که تصمیم های اصلی مثل drm اینا رو میگیره دون متریک بود که رفت!
در ضمن ps3 اشتباهاتش رو تصحیح کرد (انتقاد پذیری)که تونست به 360 برسه
فقط هم کوتاراگی نبود که چرند میگفت ! ترتون گفت نمایش کیلزون گیم پلی بوده!کاز اون نمودارهای خوشجل رو نشون میداد!

ماکروسافت بعد از E3 تازه یادش افتاد مشکل وجود داره قبلش مرغ ش یه پا داشت . مشکل از قبل از E3 شروع شد مثل اینکه فراموش کردی در E3 به جای اینکه شفاف سازی کنه مثل چیچی فقط بازی معرفی کرد مثل اینکه فراموش کردی چرا سونی بهترین کنفرانس E3 شد وگرنه سونی هم همون بازی های کنفرانس معرفی کنسول اورده بود خیلی شاهکار نبود بر عکس دست گزاشت روی شاهرگ ماکروسافت که کنفرانسش بهترین کنفرانس E3 شد .

انتقاد گوش بده ملت داشتن یک صدا فریاد میزدن بعد کنفرانس معرفی کنسول دیگه نمیدونم چی باید گوش میداد که تا بعد از E3 طول کشید تا عکس العمل نشون بده .

لطفا تو دهن من حرف نزار من گفتم از معرفی کنسول تا E3 وقت به اندازه کافی بود میتونستن در E3 خیلی راحت ورق بر گردونن تازه کنفرانس سونی با خاک کوچه یکی کنن اما چی شد یک ماه بعد از E3 تازه یادشون افتاده چه خبره این بهش انتقاد پذیری نمیگن .

یعنی انتظار داشتی سرمایه گزاری که کرده واکنش نشون نده ؟ وقتی دون ماتریک بی اعصاب میشه مشخصه که فشار روشه تو E3 که اون حرف زده اینم خودش عکس العمل تازه نشون میده که موافق جریان اتفاق افتاده نبودن یعنی بازم انتظار داشتن بعد E3 ملت نظر خودشون عوض کنن .

ببخشید فکر میکنی همین دون ماتریک تنهایی به این نتیجه رسیده که این کارها انجام بده ؟ ببخشید اینا مشاور حقوقی دارن مشاور سرمایه گزاری دارن مشاور بخش بازی دارن معاون دارن اینها بوق که نبودن که انتظار داری سرپرست بخش دیگه بیاد برای دون تصمیم بگیره بر عکس مدیریت ماکروسافت هم همچی همینجوری نمیندازه گردن این اشخاص بگه برین پول میاد هر کاری کردین فقط سرمایه شرکت زیاد کنید .

نه اتفاقا اشتباه طراحی کنسول با عرضه بازی و پشتیبانی خوب جبران کرد کنسول که تغییری نکرد .

الان هم که مسئولین ماکروسافت دارن میگن فرقشون چیه الان هم آمار 600 درصدی cloud و .... مورد دیدگه میاد با وجود اینکه cloud انحصاری نیست سونی هم میتونه داشته باشه .

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
ماکروسافت بعد از E3 تازه یادش افتاد مشکل وجود داره قبلش مرغ ش یه پا داشت . مشکل از قبل از E3 شروع شد مثل اینکه فراموش کردی در E3 به جای اینکه شفاف سازی کنه مثل چیچی فقط بازی معرفی کرد مثل اینکه فراموش کردی چرا سونی بهترین کنفرانس E3 شد وگرنه سونی هم همون بازی های کنفرانس معرفی کنسول اورده بود خیلی شاهکار نبود بر عکس دست گزاشت روی شاهرگ ماکروسافت که کنفرانسش بهترین کنفرانس E3 شد .
شما گفتی که بخاطر پیش فروش کم کنسول نظرشون رو عوض کردن منم گفتم از زمان قیمت گذاری کنسول یکماه هم نشد که نظرشون رو تغییر دادن
لطفا تو دهن من حرف نزار من گفتم از معرفی کنسول تا E3 وقت به اندازه کافی بود میتونستن در E3 خیلی راحت ورق بر گردونن تازه کنفرانس سونی با خاک کوچه یکی کنن اما چی شد یک ماه بعد از E3 تازه یادشون افتاده چه خبره این بهش انتقاد پذیری نمیگن .
اصلا کنسول عرضه نشده سیاست رو تغییر دادن یعنی هنوز کنسول به دست اون 98% که کنفرانس E3 و اینا نمیبینن نرسیده سیاست رو تغییر دادن اگه کنسول عرضه میشد و ملت صداشون در میومد که آی باید 24 ساعت وصل بشم مایکروسافت چرا سرم کلاه گذاشتی اونوقت میشد گفت که مایکروسافت بعد از واکنش های شدید و طولانی سیاست هاشو تغییر داد وگرنه طی این بازه ی یک ماه که هنوز کنسول هم عرضه نشده تغییر سیاست نشون از انتقاد پذیری میده
حالا شما به این نگو انتقاد پذیری و اسمش رو بذار سیب زمینی تفاوت خاصی در اصل ماجرا روی نمیده
از 21 می تا 19 جون که مایکروسافت سیاست هاشو تغییر داد واقعا زمان کمیه

الان هم که مسئولین ماکروسافت دارن میگن فرقشون چیه الان هم آمار 600 درصدی cloud و .... مورد دیدگه میاد با وجود اینکه cloud انحصاری نیست سونی هم میتونه داشته باشه .
گرینوالت گفته با استفاده از کلود(drivatar) تونستیم هوش مصنوعی رو نسبت به بازی خودمون 6 برابر کنیم(1) روز اول هم گفتن با کلود قدرت one چهار برابر میشه(2) نه کسی از انحصاری بودن کلود صحبت کرده نه اینکه گفته با کلود 4 برابر قویتر از ps4 میشیم
ببخشید فکر میکنی همین دون ماتریک تنهایی به این نتیجه رسیده که این کارها انجام بده ؟ ببخشید اینا مشاور حقوقی دارن مشاور سرمایه گزاری دارن مشاور بخش بازی دارن معاون دارن اینها بوق که نبودن که انتظار داری سرپرست بخش دیگه بیاد برای دون تصمیم بگیره بر عکس مدیریت ماکروسافت هم همچی همینجوری نمیندازه گردن این اشخاص بگه برین پول میاد هر کاری کردین فقط سرمایه شرکت زیاد کنید .
معاونین و مشاوران میتونن ایده بدن که one برای سرمایش خونه استفاده بشه یا به عنوان راکت لانچر یا... ولی مسئولیت قبول کردن این پیشنهاد ها گردن دون متریکه(نه رئسای بخشای دیگه)!

اما چی شد یک ماه بعد از E3 تازه یادشون افتاده چه خبره این بهش انتقاد پذیری نمیگن .
:-/
E3 یازده جون بود و تغییر سیاست ماکروسافت 19 جون یعنی هشت روز

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
شما گفتی که بخاطر پیش فروش کم کنسول نظرشون رو عوض کردن منم گفتم از زمان قیمت گذاری کنسول یکماه هم نشد که نظرشون رو تغییر دادن

اصلا کنسول عرضه نشده سیاست رو تغییر دادن یعنی هنوز کنسول به دست اون 98% که کنفرانس E3 و اینا نمیبینن نرسیده سیاست رو تغییر دادن اگه کنسول عرضه میشد و ملت صداشون در میومد که آی باید 24 ساعت وصل بشم مایکروسافت چرا سرم کلاه گذاشتی اونوقت میشد گفت که مایکروسافت بعد از واکنش های شدید و طولانی سیاست هاشو تغییر داد وگرنه طی این بازه ی یک ماه که هنوز کنسول هم عرضه نشده تغییر سیاست نشون از انتقاد پذیری میده
حالا شما به این نگو انتقاد پذیری و اسمش رو بذار سیب زمینی تفاوت خاصی در اصل ماجرا روی نمیده
از 21 می تا 19 جون که مایکروسافت سیاست هاشو تغییر داد واقعا زمان کمیه

گرینوالت گفته با استفاده از کلود(drivatar) تونستیم هوش مصنوعی رو نسبت به بازی خودمون 6 برابر کنیم(1) روز اول هم گفتن با کلود قدرت one چهار برابر میشه(2) نه کسی از انحصاری بودن کلود صحبت کرده نه اینکه گفته با کلود 4 برابر قویتر از ps4 میشیم

معاونین و مشاوران میتونن ایده بدن که one برای سرمایش خونه استفاده بشه یا به عنوان راکت لانچر یا... ولی مسئولیت قبول کردن این پیشنهاد ها گردن دون متریکه(نه رئسای بخشای دیگه)!

:-/
E3 یازده جون بود و تغییر سیاست ماکروسافت 19 جون یعنی هشت روز

اول از همه بگم این آخرین پسن منه

دوم بله گفتم برای پیش فروش هم بوده خوب پیش فروش بد از کجا میاد وقتی کنسول شما گزاشتی برای فروش انتقاد بالاست پیش فروش زیاد نیست شما هرکی باشی مجبور به تغییر سیاست میشی این حقیقته .

ببخشید نیازی به عرضه نیست پیش فروش برای چیه پس تا بازخورد ها رو بگیری تازه بازخورد های منفی ماکروسافت قبل E3 انقدر بالا بود که از حد عادی گذشته بود نکنه میگین اینجوری نبوده و همچی بعد E3 شروع شده .

نه اتفاقا اگه عرضه میشد که دیگه شاید این آخرین کنسول ماکروسافت بود دیگه کسی به برند XBOX اعتماد نمیکرد .احتمالا فکر میکنی شما میتونی با همین کارها ملت بر گردونی به فروش که ماکروسافت میتونست با موفقیتی که با 360 تا حدودی به دست اورده بود بر گرده با توجه به اینکه سونی انقدر موفق بوده و بازخورد ها هنوز منفی نسبط به این کنسول .

نه گفته 600% هوش بیشتر لینک .

Microsoft: Xbox One's "infinite cloud power" can track 330,000 asteroids in space

لینک .

تازه اینها یک سرچ ساده بود .

ببخشید این سیاست به تایید اون بالا بالایی ها هم میرسه فکر میکنی دون مارتیک سیاست کلی مشخص میکنه در اشتباهی دون ماتریک وظیفه انجام و نظارت بر انجام درست سیاست های کلی بخش xbox داشت نه اینکه خودش سیاست مشخص به صورت کلی کنه .

فکر میکنی اگه بخش XBOX ضرر بده کی باید جواب گو باشه مدیر کل ماکروسافت اول یا دون مارتیک ؟ سهامدارن پولشون از مدیر کل میخوان پس مدیر کل وظیفه نظارت و کنترل و مشخص کردن سیاست های بخش های مختلف شرکت داره .

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
دوربین مخفیه؟
So we can now make our AI instead of just being 20%, 10% of the box’s capability, we can make it 600% of the box’s(xbox one's) capability,” he went on. “Put it in the cloud and free up that 10% or 20% to make the graphics better – on a box that’s already more powerful than we worked on before.”
Microsoft: Xbox One's "infinite cloud power" can track 330,000 asteroids in space

لینک .
ندیدم گفته باشه کلود انحصاری One ــه یا 4 برابر قویتر از ps4 ــه

از زمان مشخص شدن قیمت محصول (E3) تا تغییر سیاست یک هفته طول کشیده زمان زیادیه؟
قضیه دون متریک هم این بود که شما گفتی:
1. وقتی انتقاد بهم میشه گوش کنم و بهترین جواب بدم نه اینکه بگم دوست دارین بگیرین دوست ندارین 360 بگیرین
گفتم دون متریک اینو گفته و اخراج شد تازه سیاستش هم عوض شد==>بهترین جواب داده شد=گوش کردن + اخراج شدن اون شخص که گفته 360 بگیرید

بعد گفتی زمانش زیاده (یک هفته و یکماه زیاده؟
:-/)
حالا به هر صورت ماکروسافت اشتباهاتی کرده و بعد درستش کرده (چه دیر چه زود) پس یعنی انتقاد پذیره+خریدار ها راضین(همه جا sold out شده) که یعنی کارش خوب بوده

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
یک سوال :
اگه بدون کینکت هم کار میکنه و گیمر آزاده از این وسیله استفاده بکنه یا نه دیگه چه علتی داره حتما همراه کنسول عرضه بشه ؟ :D
مثلا من از کینکت خوشم نمیاد ولی به XONE علاقه پیدا کردم بادی کی و ببینم برای وسیله ای که ازش ایتفاده نمیکنم پول بدم ؟ :D

-----------
اون دوستی که میگه ماکرو بفکر مشتریهاش بوده این کار و کرده با یک حساب دو دو تا چهار تا میشه راحت فهمید مشتری کنسولی میخواد که محدودیتهایی که ماکرو اعلام کرد و نداشته باشه . پس نشون میده ماکرو پی برده سیاست غلطی و در پیش گرفته و تغییر جبهه داده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر