GC 2013|Microsoft Conference

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
new-microsoft-logo.jpg

قرار است مایکروسافت امسال نیز کنفرانس خود رو در GamesCom طبق روال گذشته برگزار کند.این کنفرانس قرار است که روز 20 August (روز 29 مرداد سه شنبه)برگزار بشه.

هر چند که زمان دقیقی معلوم نشده اما از شواهد این طور بر میاد که باید قبل از کنفرانس سونی باشه مگر این که مایکروسافت قصد برگزاری مراسم در شب داشته باشه.Event Time Announcer - Microsoft gamescom 2013

سخنران این کنفرانس نیز آقای فیل اسپنسر هستند
بازی ها و مسائلی که تایید شده مطرح شدنشون:
1-توضیحاتی کامل درباره Self-publishing و استفاده از هر کنسول به عنوان Devkit
2-بازی هایRyseو Titanfall و World of Tanks تا به این جا حضورشون تایید شده.

شایعات:
1-احتمال معرفی بازی های در حال ساخت
2-امکانات جدیدی از کنسول و XBL

آخرین ویرایش:

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
من ک خیلی احتمال میدم نتونم تا یک سال کنسول نسل بعد رو بفروشم!اول تصمیم داشتم 360 رو بفروشم ولی بیشتر به این فکر کردم که من عمری رو با مایکروسافت گذروندم!و به این زودی ها ازش دلسرد نمیشم!
درمورد بازی ها هم باید بگم احتمال خیلی زیادی داره که هیلو بعدی هم برای 360 بیاد!nfsبعدی هم همینطور!فقط فکر کنم این رایز برای 360 نیاد که واقعا نا امیدمون کرد!اونم احتمالش هست که فیکس شه برای 360 توسط خود شرکت سازندش!
درکل نگهداری کنسول های نسل حاضر بهترین کاره بخصوص 360 !
درحالی که 360 من داره خاک میخوره و همش پلی 3 استفاده میکنم بخاطر بازی هایی که روی هارد میریزم!همین و بس ولی بگفته خیلی از دوستان پد 360 رو با هیچی عوض نمیکنم!
کنسول مایکروسافت یجورایی دوست داشتنیه کسایی که از گذشته همراه 360 بودن میتونن حرف منو درک کنن!

درمورد کنفرانس هم بگم بنظره من تنها غوغایی که سونی تویه e3داشت اعلام قیمت کنسولش بود همین!
وگرنه مایکروسافت از لحاظ نرم افزاری کاربرا و هواداراشو خیلی خوب ساپورت میکنه!
من هنوز که هنوزه هیلو آنلاین میزنم!و هنوز هم مایکروسافت بسته های مازاد رو عرضه میکنه برای بازی هاش!
چیزه دیگه موند؟!

امیدوارم همه دوستان بتونن هردو کنسول رو تهیه کنن!

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
کنفرانس را ندیدم. فقط تریلر Ryse را دیدم. به نظرم از E3 بهتر بود... QTE کمتر و هوشمندانه تر بود! به جای اینکه دکمه های x , y رو صفحه ظاهر بشن، یه نوار رنگی دور دشمن ها ظاهر می شد که رنگ همون دکمه های X , Y بود. به نظر این جوری خیلی بهتر هست تا اینکه X , Y تو صفحه ظاهر بشن.

گرافیک هم مثل نمایش E3 واقعا خوب بود. ولی هنوز با اون نیزه تولید کردن، حال نمی کنم! :-" ای کاش مثلا نیزه ها را از رو زمین بر می داشت تا بیشتر حالت واقعی پیدا کنه.

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
درود بر تو علی جان!اصلا خوشم نمیاد هی تریلر رو بگیرم!اعصاب گجی میشه!
فردا میریم نمایشگاه(تو اتاق خودم:Dـــــــــــــــــــــ)

Play

کاربر سایت
Jul 23, 2011
43
اینطور که داره پیش میره تا وسطای نسل جدید دیگه فکر نکنم بدون اینترنت بشه بازی کرد!! تا الانم که هنوز نسل شروع نشده خیلی از بازی ها رفتن به این سمت. تازه بازی های افلاین هم بخش اصلیش انلاینه که افلاین قسمتیشه! اوضاع واسه ما داره وخیم میشه!

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
ای خدا من عاشق این مود fifa ultimate team legends شدم
انحصاری مال ایکس باکسه
کفه ایکس باکس سنگین تر شد
واقعا گیج شدم کدومو بخرم :-s

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ای خدا من عاشق این مود fifa ultimate team legends شدم
انحصاری مال ایکس باکسه
کفه ایکس باکس سنگین تر شد
واقعا گیج شدم کدومو بخرم :-s
خودشونم میدونن اینکارشون چقدر تو فروش کنسول تاثیر داره واسه همین انحصار همیشگی هم هست نه زمانی :D نصف کنفرانس شده بود فیفا.
کاش یکم از گیم پلی fable نشون میداد!!! در کل کنفرانس جالب بود مخصوصا اون قسمتی که شبیه سازی کرد صورت طرفو خیلی جالب بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر