سوال در مورد عرضه بازیهام در نمایشگاه.

با کدام مدل ارائه موافق هستید؟

• عرضه هر 2 عنوان بر روی یک دیسک با قیمتی بالاتر

رای‌ها: 7 87.5%
  • عرضه هر عنوان بر روی یک دیسک با قیمتی پایین تر

رای‌ها: 1 12.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    8
  • نظرسنجی بسته شده است .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام،

امسال تو بخش بازی سازان مستقل، یه قسمت به بنده اختصاص دادن تا بازی هایی که ساختم (حسن کچل و راز سیب سرخ (کاندید بهترین بازی مستقل از جشنواره اول بازی تهران) و اکسیر سیاه (برنده عنوان بهترن بازی مستقل از جشنواره دوم بازی تهران)) رو به نمایش بزارم. چون هیچ کدوم از بازیهام تاحالا تو ایران عرضه رسمی نشده، میخواستم اونها رو روی دیسک به دست مردم برسونم و در این مورد از شما دوستان سوال داشتم.

من 2 بازی برای PC ساختم و یکی هم در حال ساخت برای iOS و Android. به چند صورت اینها رو میتونم به دست بازیکن ها برسونم:

1- هر بازی رو یک دیسک و همراه هر دیسک نسخه نمایشگاه اندروید بازی درحال ساختم.
2- هردو بازی بروی یک دیسک بعلاوه نسخه اندرویدی بازی فعلیم.

حالا شما لطف کنین تو نظر سنجی شرکت کنین که کدوم شکل رو ترجیح میدین و پست بزنین که کدوم گزینه رو رای دادین و چه قیمتی رو حاضرین برای اون مدلی که گفتین بپردازین.

ضمن اینکه بازی ها قاب و چاپ روی دیسک و اینطور چیزا نخواهد داشت، البته به شکل دیسک خالی نخواهد بود ولی قاب و اینطور چیزا درکار نخواهد بود.

* لطفا فقط در مورد مطلبی که سوال شد پست بزنید و اگه هرنظر دیگه ای دارین در این مورد این قضیه لطفا فقط به من پیام خصوصی بزنین.

ممنونم.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
عرضه هر دو عنوان روی یک دیسک به نظرم بهتره
به نظرم 5 تا 8 تومن قیمت مناسبی باشه حالا اگه خودتون فکر میکنید قیمت بیشتری باید در نظر بگیری بحثش جداست چون باید به شرایط بازار نگاه کرد و اگر قیمت بیشتری داشته چندان استقبالی فکر نمیکنم صورت بگیره
در هر صورت امیدوارم موفق باشید
حسن کچلت خیلی باحاله دمت گرم

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ممنونم دوستان که پاسخ دادین؛

عرضه هر 2 عنوان بر روی یک دیسک با قیمتی بالاتر رای دادم
قیمت هم +هزینه پست 12 هزار تومن حاضرم بپردازم

خودم اونجا حضوری بازیها رو میفروشم و هزینه پستی درکار نیست. با این اوصاف چه عددی فکر میکنی مخاطب عام نمایشگاه حاضر باشه بپردازه؟

عرضه هر دو عنوان روی یک دیسک به نظرم بهتره
به نظرم 5 تا 8 تومن قیمت مناسبی باشه حالا اگه خودتون فکر میکنید قیمت بیشتری باید در نظر بگیری بحثش جداست چون باید به شرایط بازار نگاه کرد و اگر قیمت بیشتری داشته چندان استقبالی فکر نمیکنم صورت بگیره
در هر صورت امیدوارم موفق باشید
حسن کچلت خیلی باحاله دمت گرم

ممنون دوست عزیز.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دوستان با توجه به اینکه بازیها مستقل هستن و قاب و چاپ روی دیسک ندارن، فکر نمیکنین مخاطب با مواجه شدن با این موضوع حاضر نباشه قیمتی مثله 8 تومنی که بچه ها پیشنهاد دادن بپردازه؟

اگه فرمت قیمت رو به شکل "هرچقدر دوست دارین بپردازین" تبدیل کنم، فکر میکنین بهتر باشه؟ یا اگه یه حداقل بزارم، مثلا حداقل قیمت 5 تومن که هرکی دوست داشت بیشتر بپردازه؟

میترسم فرهنگ این کار تو ایران نباشه، و فکر هم میکنم همینطور باشه، و شبیه مثلا گدایی به نظر برسه ولی همونطور که میبینین تو اینترنت indie ها همینشکلی بازی میفروشن.

ممنون.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
آره این حداقل 5 تومنه ایده ی خوبی هستش و میشه اینکارو کرد
فرهنگشو شما پیش قدم باش مگه چی میشه ؟
مطمئنم استقبال میشه آیدین جان

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
[h=5]شما رو به غرفمون در بخش بازی سازهای مستقل در سومین جشنواره گیم تهران دعوت میکنیم!

در این غرفه میتونین بازیهامون رو بازی کنین و نسخه دمو بعلاوه نسخه کامل بازی های قبلی ما رو خریداری کنین!

منتظرتونیم![/h]

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

کسانی که میخواستن این بسته رو تهیه کنن ولی امکانش رو نداشتن، میتونن به صورت پستی اونو تهیه کنن. به من پیام خصوصی بزنین تا جزئیاتش رو بگم براتون.

از بسته عکس هم قرار میدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر