The Elder Scrolls V: Skyrim بهترین بازی این نسل در Amazon

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_cover.png

طی رقابتی که در سایت Amazon.co.uk راه افتاده بوده است، بازی The Elder Scrolls V: Skyrim بهترین بازی نسل حاضر شده است.
این رای گیری از تاریخ 1 ژوئن تا 4 آگوست برگزار شد توسط مشتریان برگزار شد و از یک سیستم تورنومنت مانند بهره می برد.در آخر این رقابت Skyrim موفق به شکست The Last of Us, Red Dead Redemption و Uncharted 2: Among Thieves شد.
تصویر اصلی این رقابت به شکل زیر است :

05-08-2013-14-25-38.jpg

در این لیست بازی های دیگری نظیر Fallout 3, GTA 4, BioShock, Portal 2, Mass Effect 2, Super Mario Galaxy, Call of Duty 4: Modern Warfare, Batman: Arkham City, Far Cry 3, BioShock Infinite, The Walking Dead و Metal Gear Solid 4 نیز به چشم می خورد
نظر شما پیرامون این برنده ها چیست؟
VG247

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
خیلی خوشحال شدم که این بازی تونسته اینقدر موفق شه !

ولی بنظر من حتی گرافیکش که دلچسب بود ولی من زمان بیشتری پایه oblivion گذاشتم گرافیکش کمتره ولی محیط هاش متنوع تره که همین مورد بنظرم این بازی رو موفق تر از اسکایریم هست !

همچنین مثل نیو وگاس که بیشتر از 3 دوست داشتم !

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
یه بازی بود اسمش یادم نمیاد قهرمانش می زد خدایان یونان ـو می کشت خودشم بازی انحصاری بود اون چرا تو لیست نیست ؟:))

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
یه بازی بود اسمش یادم نمیاد قهرمانش می زد خدایان یونان ـو می کشت خودشم بازی انحصاری بود اون چرا تو لیست نیست ؟:))

الان چه ربطی داشت؟
تو یه نظر سنجی یه بازی از دید کاربران انتخاب شده شما باید GOW رو ترول کنی؟:|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یه چی میگم و میرم>:)
cod تو نامزدا هست ولی bf نیست >:):>
اون سخه از کال آف به عقیده خیلی ها یکی از بهترین شوتر های نسل ـه(البته MW2 بهتر بود)از همین مدرن 2 اوضاع رو به زوال پیش رفت

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
LOL!باز خوبه سه عدد انحصاری PS3 تو لیست هست و هیچی انحصاری X360ئی هم مشاهده نمیشه:d:|!

Troll Failed:|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من نمیدونم یه سری به عظمت GOW چی برای ترول کردن داره (غیر از گاومیش بازی های کریتوس)سری به این بزرگی اگه این جا نباشه دلیل نیست که ترول شه!
الآن یه بازی هم بود اسمش یادم نیست فقط یادمه قهرمانش با یه ماسک عجیب که از سرش در نمی یومد،میرفت تو سیّارات فرت و فرت کاوننت می کشت!خودشم بازی انحصاری بود اون چرا تو لیست نیست؟:))
ترول نکنید بازی های بزرگ رو دیگه!این طوری خودتونو مسخره می کنید نه انحصاری شرکت مقابل رو!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
همیشه دوست دارم یکبار GTA و نسخه‌‌ای از سری Elder Scrolls در یک سال عرضه بشن تا ببینم کدومش بازی سال میشه(بعد فنی) واقعا هم تنها بازی که از تظر وسعت میتونه با سری TES رقابت کنه، GTA هست.
Skyrim از خیلی از ابعاد شاهکاره و تنوع مثال زدنیش همیشه و همیشه قابل تحسینه.

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
چطور يك بازي انحصاري رو در برابر يه بازي مالتي پلتفرم قرار ميدن- اين واضحه كه همه هوادارن كنسول مايكروسافت و البته همه pc فن ها و اندكي از طرافداران g باز سوني ميرن سمت اسكايريم و راي نهايي رو ميگيره براي فينال

اين نكترو عرض كنم من نه تنها فن سوني يا مايكرو نيستم بلكه يه بازي مثل اسكايريم و ويچر و دراگون ايج رو خيلي خيلي بالاتر از last of us ميبينم چون بيشتر بازي روي PC و نقش افريني رو لذت بخشتر ميدونم.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
همیشه دوست دارم یکبار GTA و نسخه‌‌ای از سری Elder Scrolls در یک سال عرضه بشن تا ببینم کدومش بازی سال میشه(بعد فنی) واقعا هم تنها بازی که از تظر وسعت میتونه با سری TES رقابت کنه، GTA هست.
تو 2008 ولی با Fallout 3 به جنگ IV رفت :-"
چطور يك بازي انحصاري رو در برابر يه بازي مالتي پلتفرم قرار ميدن- اين واضحه كه همه هوادارن كنسول مايكروسافت و البته همه pc فن ها و اندكي از طرافداران g باز سوني ميرن سمت اسكايريم و راي نهايي رو ميگيره براي فينال
همونطور که قبلاً هم گفته بودم :D
اگه با این دید بخوایم بریم جلو که GTA & RDR رو هم نباید شکست میدادن
دیگه ناسلامتی GTA IV دوران خودش کلی رکورد فروش داشته !! در نتیجه ملت خیلی عظیم بازیش کردن :biggrin1:
رنکینگ ها و نظر سنجی های بی ارزش دنیا که کاملا بی اعتبار هستن و بیشتر جنبه fun دارن . اسکایریم در ژانر خودش هم در زمینه نمرات از ME 2 عقب تر هست . چه برسه به بهترین بازی نسل !

Mass Effect 2 for Xbox 360 - GameRankings

The Elder Scrolls V: Skyrim for Xbox 360 - GameRankings
:-?
تا حالا اینجوری به قضیه نیگا نکرده بودم/یما
خب اصلاً چه کاریه بگن IV بیشترین اسکور رو داره پس GOTY ایشونه ، پس بهترین بازی نسل ایشونه ، دیگه این همه مراسم و این حرف ها رو لازم نداره :D
ملت و پلیر هم غلط میکنن نظر بدن بگن از نظرشون بهترین کدومه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر