1. برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات کانال بازی سنتر را دنبال کنید.
  برای عضویت در کانال کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

اولین ویدیو از بدنه آیپد ۵ به همراه عکس هایی از بدنه آیپد مینی ۲

گفتگو در 'Mobile' ایجاد شده توسط Metal Gear, ‏Aug 3, 2013.

 1. Metal Gear

  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 16, 2010
  ارسال ها:
  2,648
  [​IMG]

  ویدیویی که ساعاتی قبل در اینترنت قرار گرفته٬ در ادامه عکس هایی که پنجشنبه لو رفت٬ بخش های اصلی بدنه آیپد نسل ۵ یعنی شیشه جلو و قاب آلومینیومی در پشت را نشان می دهد. با وجود اینکه قطعات داخلی و نمایشگر در این نمونه اسمبل نشده اند٬ ولی قرار گرفتن آن در کنار آیپد نسل ۴ و آیپد مینی کاهش ابعاد و حاشیه های کناری را به خوبی نشان می دهد.

  شاهد اضافه شدن سوراخ ریزی در پشت بدنه نیز هستیم که احتمالا میکروفون عقب برای بهبود کیفیت ضبط صدا موقع فیلمبرداری یا ضبط صوت است.

  اما در گوشه ای دیگر از دنیای وب٬ بدنه آلومینیومی آیپد مینی نسل ۲ نیز لو رفته که نشان می دهد تغییر خاصی در آن صورت نگرفته٬ البته غیر از یک مورد که بازگشت لوگوی تیره اپل به پشت بدنه باشد.
  [​IMG]
  (آیپد مینی اول سمت راست٬ عکس منتسب به نسل دوم سمت چپ)​

  همان طور که می دانید لوگوی اپل در پشت آیپدهای ۹.۷ اینچی از جنس پلاستیکی تیره رنگ است ولی در آیپد مینی اول٬ لوگو با تراشکاری روی بدنه نقش بسته. حالا به نظر می رسد بازگشتی به روش قبلی را شاهد باشیم.

  البته هیچ راهی برای تصدیق یا رد این عکس ها وجود ندارد و نمی دانیم محصولات نهایی دقیقا با چه ظاهر و چه رنگ هایی عرضه خواهند شد. حتی چند وقت پیش یکی از تحلیلگران٬ احتمال عرضه آیپدهای ارزان تر با بدنه ای پلاستیکی را مطرح کرده بود. باید دید استراتژی اپل برای ادامه رقابت سخت بازار تبلت ها چه خواهد بود.
  دانلود ویدیو
  نارنجی
  Gsmarena
  Appleinsider