فراخوان عضویت در خبرنگاری بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام
منم 99 درصدی میام اما یه سری مسائل هست اولیش اینه نوشتین 12 تا در ماه میخواستم بدونم یعنی 3 تا در هر هفته بعد من میتونم اون 3 تارو اخر هفته ها مثل 5 شنبه-جمعه بدم؟:-$ امتحانا رو این وسط حساب میکنین ؟
سوال بعدیم اینه که اگه الان نیایم بعدا کی میشه اومد ؟ /:)
اجباری در مورد اینکه این 3 خبر رو کی بنویسین وجود نداره ولی بهتره تو طول هفته پخش باشه. موقع امتحان ها هم اونایی که امتحان دارن، عذرشون موجه خواهد بود.
مشخص نیست فراخوان بعدی کِی باشه. اگر شخصی از خبرنگارها بعد از مدتی بنا به هر دلیلی از گروه خارج شد، از همین متقاضی هایی که تست دادن، یک نفر انتخاب میشه.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا

نکته 3:
اعضای خبرنگار موظف هستند بطور میانگین در ماه 12 خبر بر روی صفحه اصلی داشته باشند. (فروم شامل این تعداد نخواهد بود)
یک سوال :
میشه یه خبرنگار بیشتر فعالیتش روی صفحه اصلی باشه !؟‌
یعنی حداقل 12 تا خبر در ماه رو روی صفحه ی اصلی داشته باشه ، ولی توی فروم خبر کمتر بزاره !؟‌

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یک سوال :
میشه یه خبرنگار بیشتر فعالیتش روی صفحه اصلی باشه !؟‌
یعنی حداقل 12 تا خبر در ماه رو روی صفحه ی اصلی داشته باشه ، ولی توی فروم خبر کمتر بزاره !؟‌
اصلا وظیفه خبرنگارا اینه که صفحه اصلی رو آپدیت کنن که همه از اخبار جدید مطلع بشن. توی فروم به هیچ عنوان وظیفه خبرنگار نیست ولی با این حال خبرنگارا توی فروم هم میذارن.

آخرین ویرایش:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
سلام ، ما هم هستیم به بزرگی خودتون قبول کنید :d

فقط نتایجو کی میگین ؟ :-"

hitman- 47

کاربر سایت
Sep 24, 2012
436
نام
رهام
من میخوام خبرنگار بشم یه پیام براش فرستادم

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مهلت فراخوان تا امشب ساعت 12 شب هست. به درخواست های بعد از این ساعت، پاسخی داده نمیشه.

همونطور هم که قبلا اطلاع رسانی شد، افرادی که زودتر از موعد باهاشون تماس برقرار نشد، طبق دستور العمل صفحه اول، روز 20 مرداد ساعت 20:00 توی سایت حضور داشته باشن و منتظر دریافت لینک خبرشون باشن. پاسخ رو هم تا ساعت 22:00 باید ارسال کنن در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

موفق باشید.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خب مهلت درخواست دیگه تموم شده.
من به نوبت و ترتیب برای همه کسایی که درخواست داده بودن، لینک خبر فرستادم.
از اونجایی که تعداد درخواست کنندگان بسیار زیاد بود، احتمالش هست که من کسی رو از قلم انداخته باشم.
اگر کسی درخواست داده و من براش PM ندادم، یه بار دیگه PM بده و یادآوری کنه. تو این یادآوری هم تاریخی که پیامش رو برای من ارسال کرده هم بگه.

با تشکر.

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
سلام داداش پس چرا ندادی لینک رو؟!!!!!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اسامی منتخبین در پست اول تاپیک اضافه شد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من از همین جا به عنوان یک عضو قبلی تیم خبرنگاری برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم با کارهاشون روز به روز پیشرفت کنند

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
از همین تریبون، به اعضای منتخب تبریک می‌گم.
:rose:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر