راهنمایی در خصوص جمع آوری تیم برای ساخت بازی

Behnam_1

کاربر سایت
Jun 22, 2012
38
دوستان
شرکت رو قصد دارم داخل لواسان بزنم, چون خودم هم رفتم آنجا برا زندگی

فقط مساله مسافت هست, به نظرتون کسی برا کار حاضره از تهران بره لواسان؟, خیلی دور نیست حدودا 45 دقیقه طول می کشه از هفت تیر تا لواسان
30 دقیقه از میدان تجریش تا لواسان. بدور از سرو صدا و آلودگی تهران, اینترنت تا 6 مگ هم می شه گرفت بدون مشکل :d

شاید بتونم سرویس برا حمل و نقل یه ون هم بگیرم...

ولی می خواستم بدونم نظر کلی چه جوری هست

شما اگر بهتون پیشنهاد می شد کدام رو انتخاب می کردید, حقوق و مزایا همان اندازه که عرف بازار هست و دیگر شرکت ها می دهند

1- حاضر بودید برید
2- فقط با سرویس حمل و نقل حاضر بودید برید
3- نمی روید

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان
شرکت رو قصد دارم داخل لواسان بزنم, چون خودم هم رفتم آنجا برا زندگی

فقط مساله مسافت هست, به نظرتون کسی برا کار حاضره از تهران بره لواسان؟, خیلی دور نیست حدودا 45 دقیقه طول می کشه از هفت تیر تا لواسان
30 دقیقه از میدان تجریش تا لواسان. بدور از سرو صدا و آلودگی تهران, اینترنت تا 6 مگ هم می شه گرفت بدون مشکل :d

شاید بتونم سرویس برا حمل و نقل یه ون هم بگیرم...

ولی می خواستم بدونم نظر کلی چه جوری هست

شما اگر بهتون پیشنهاد می شد کدام رو انتخاب می کردید, حقوق و مزایا همان اندازه که عرف بازار هست و دیگر شرکت ها می دهند

1- حاضر بودید برید
2- فقط با سرویس حمل و نقل حاضر بودید برید
3- نمی روید
مسیر خیلی طولانی هستش و اگر بخواهید اونجا کار کنید فکر کنم باید دو تا کار انجام بدید یکی اینکه هزینه ی رفت و آمد رو در حقوق افراد لحاظ کنید
دوم اینکه حداقل ساعت کاری رو دیر تر شروع کنید که اگر کسی خواست بیاد اونجا از فاصله ی دور مجبور نباشه 5 صبح بزنه بیرون

اگر بتونید سرویس بگیرید که واقعا خوبه
بنده به شخصه جایی که کار مورد علاقه ام باشه هر جوری شده باشه میرم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
اوکی کارهای مربوط به شرکت انجام شد

دوستانی که علاقه مندن تو این سایت رزومشون رو ارسال کنن
آذرخش پردازش | شرکت بازی سازی آذرخش پردازش

یک سوالی پیش اومده اونم اینه که کسانی که تجربه ی کار با یونیتی ندارن و با UDK کار کردن هم میتونن کار کنن
بنده کار گروهی انجام دادم اما در بخش UDK نه بخش unity

Behnam_1

کاربر سایت
Jun 22, 2012
38
یک سوالی پیش اومده اونم اینه که کسانی که تجربه ی کار با یونیتی ندارن و با UDK کار کردن هم میتونن کار کنن
بنده کار گروهی انجام دادم اما در بخش UDK نه بخش unity

ظاهرا UDK اندروید رو ساپورت نمی کنه, و باید فول لایسنس UE3 رو خرید که اونجوری که من تو اینترنت دیدم از 50 هزار دلار قیمت داده بودن به بالا برای هر عنوان بازی!

ولی یونیتی کلا لایسنس خوده نرم افزار بعلاوه اندروید می شه 3000 دلار

امیدوارم تو کارِتون موفق باشید :)

ممنون :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر