بحث و تبادل نظر در مورد سری Prince Of Persia

بهترین نسخه ی این سری(نسخه های Arcade را شامل نمی شود)

• مجموع رای دهنده‌ها
    164

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
برا اینکه پرنس از Sands of time استفاده کرده بود و زمان رو تغییر داده بود,Dahaka خفتش میکرد :D
Princeان اومده Island of time که Sands of time رو از بین ببره و جوری کنه sands of timeهیچوقت به وجود نیان، اونجوری Dahaka بی‌خیالش می‌شه ( البته کور خونده :D) بعد اشتباهی‌ وقتی‌ Empress رو میکشه sands of time بیشتری به وجود میان که برا همون زمان رو میبره عقب که از کشته شدنش جلوگیری می‌کنه.
======
به نظر من داستان POP 2008 از داستان این‌POP ها بهتر هست نمیدونم چرا :D

حله!:d
نه بابا اون 2008 خیلی ساده و سرراست بود,پر بود از سوالهای مبهم که هیچوقت جواب نداد!!!
مهمترینش این که پرینس کی بود اصلا؟؟؟واقعا پرینس بود؟؟/:)

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
برا اینکه پرنس از Sands of time استفاده کرده بود و زمان رو تغییر داده بود,Dahaka خفتش میکرد :D
Princeان اومده Island of time که Sands of time رو از بین ببره و جوری کنه sands of timeهیچوقت به وجود نیان، اونجوری Dahaka بی‌خیالش می‌شه ( البته کور خونده :D) بعد اشتباهی‌ وقتی‌ Empress رو میکشه sands of time بیشتری به وجود میان که برا همون زمان رو میبره عقب که از کشته شدنش جلوگیری می‌کنه.
======
به نظر من داستان POP 2008 از داستان این‌POP ها بهتر هست نمیدونم چرا :D

با بخش آخر حرفت موافقم...:dمنم POP2008 رو بیشتر از بقیه دوست داشتم!:D

• Like
Reactions: che-jaleb

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
حله!:d
نه بابا اون 2008 خیلی ساده و سرراست بود,پر بود از سوالهای مبهم که هیچوقت جواب نداد!!!
مهمترینش این که پرینس کی بود اصلا؟؟؟واقعا پرینس بود؟؟/:)
نه خوب دشمن‌های2008 شخصیت بیشتری داشتن :D بازی عمیق تر هم بود به نظرم :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کلا 4 تا دشمن داشت!!!:|
خب مشخصه دشمناش بهتر باشن!!!:d
7 :d
Hunter
alchemist
Warrior
concubine
Fallen king
Ahriman
Corruption
yahoo_4.gif

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام
فک کنم جواب یه سری از سوالها در مورد داستان WW ، توی دموی آخر بازی باشه:
بعد از اینکه پرنس، کایلینا را شکست میده، داهاکا پیداش می شه. پرنس خیلی تعجب می کنه و می گه غیر ممکنه ! و بعد این دیالوگها :
The Sands are here in the peresent
not in houtglass!
It is the sands that should no longer exist in the timeline. The Dahaka is doing its Job
Not only have I saved myself, i have eliminated the sands of time.
بعدش داهاکا اون مدال و طلسمی که پرنس با خودش داشت را هم ازش میگیره. آخرین اثر از شن های زمان و محو میشه.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
7 :d
Hunter
alchemist
Warrior
concubine
Fallen king
Ahriman
Corruption
:d

Fallen king که پدر الیکا بود و دشمن حساب نمیشه!!!:d
Ahriman هم هیچ جا باهاش نجنگیدیم پس اونم قبول نیست!!!:d
Corruption هم که دشمنی نبود که شخصیت داشته باشه!!:d
پس همون 4 تا هستن!!!:d

سلام
فک کنم جواب یه سری از سوالها در مورد داستان WW ، توی دموی آخر بازی باشه:
بعد از اینکه پرنس، کایلینا را شکست میده، داهاکا پیداش می شه. پرنس خیلی تعجب می کنه و می گه غیر ممکنه ! و بعد این دیالوگها :
The Sands are here in the peresent
not in houtglass!
It is the sands that should no longer exist in the timeline. The Dahaka is doing its Job
Not only have I saved myself, i have eliminated the sands of time.
بعدش داهاکا اون مدال و طلسمی که پرنس با خودش داشت را هم ازش میگیره. آخرین اثر از شن های زمان و محو میشه.

البته تو پایان بد بازی این اتفاقات میوفتاد درسته؟؟
شما که تو این سری اکسپرت:d هستی,نظرت درباره مرگ شادی چیه؟؟؟
کاوه میگه اون کایلینا استثنا بوده که تو گذشته نمی مرده!!!:d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
البته تو پایان بد بازی این اتفاقات میوفتاد درسته؟؟
شما که تو این سری اکسپرت:d هستی,نظرت درباره مرگ شادی چیه؟؟؟
کاوه میگه اون کایلینا استثنا بوده که تو گذشته نمی مرده!!!:d
آره. این پایان بد بازی بود. تو پایان خوب با شمشیر آب ـی (منظور از جنس آب که بتونه به داهاکا اثر کنه) با داهاکا مبارزه می کنه و شکستش میده و کایلینا را با خودش می بره بابل و تو راه هم ...x_x :-"
کایلیننا تو گذشته مرد! ولی پرنس با استفاده از اون ماسک شانس دوباره پیدا می کنه و به زمانی قبل از کشتن کایلینا بر می گرده و اون پرنسی که کایلینا را می کشه، نصیب داهاکا میشه. پس کایلینا کشته نمی شه.
حالا واسه خودم سواله! اون صحنه ای که داهاکا از بین پرنس و Sand Wraith (منظور همون پرنس با ماسک هست ) یکی را می گیره، واسه قبل از کشتن شادی هست یا نه؟ :-?
اگه واسه قبل از کشتن شادی باشه، خوب شادی را نکشتیم و زنده مونده. ولی اگه واسه بعدش باشه، پس شادی کشته شده.
این بازی هایی که درباره زمان هستن، همیشه از این پیچیدگی های عجیب و قریب دارن :-?

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آره. این پایان بد بازی بود. تو پایان خوب با شمشیر آب ـی (منظور از جنس آب که بتونه به داهاکا اثر کنه) با داهاکا مبارزه می کنه و شکستش میده و کایلینا را با خودش می بره بابل و تو راه هم ...x_x :-"
کایلیننا تو گذشته مرد! ولی پرنس با استفاده از اون ماسک شانس دوباره پیدا می کنه و به زمانی قبل از کشتن کایلینا بر می گرده و اون پرنسی که کایلینا را می کشه، نصیب داهاکا میشه. پس کایلینا کشته نمی شه.
حالا واسه خودم سواله! اون صحنه ای که داهاکا از بین پرنس و Sand Wraith (منظور همون پرنس با ماسک هست ) یکی را می گیره، واسه قبل از کشتن شادی هست یا نه؟ :-?
اگه واسه قبل از کشتن شادی باشه، خوب شادی را نکشتیم و زنده مونده. ولی اگه واسه بعدش باشه، پس شادی کشته شده.
این بازی هایی که درباره زمان هستن، همیشه از این پیچیدگی های عجیب و قریب دارن :-?

این صحنه ای که پرینس ماسک دار و بدون ماسک با هم روبرو میشن دوبار اتفاق می افته,بار اول داهاکا ماسک دار رو میگره و بار دوم هم بدون ماسک,اون بار دوم طبق حرف تو کامل درسته ولی بار اول که پرینس ماسک دار گرفتار میشه منظور چیه؟؟؟:-?
این جا رو یادت باشه قبلش اون صحنه درگیری کایلینا و شادی رو میبینیم و خودمون رو که تو گذشته کایلینا رو نجات میدیم,پس مال بعد از کشتن شادی هست!!!

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
Fallen king که پدر الیکا بود و دشمن حساب نمیشه!!!:d
Ahriman هم هیچ جا باهاش نجنگیدیم پس اونم قبول نیست!!!:d
Corruption هم که دشمنی نبود که شخصیت داشته باشه!!:d
پس همون 4 تا هستن!!!:d

I feel like crying now

عذر می‌خوام بابت تاخیر در اپدیت شدن مطالب

علاوه بر اینکه روز جمعه از 8 صبح تا 11 شب، به اینترنت دسترسی نداشتم، در حال دانلود Epilogue و جمع آوری تصاویر مناسب برای بخش داستان بودم.

خوشحال میشم اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید، به بنده اطلاع بدید

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
I feel like crying now

منظور؟؟؟:-/

فرمودید با Fallen king و اهریمن مبارزه نکردیم، اخساس کردم پستم نادیده گرفته شده

نه دوست عزیز,کل این بحثم با کاوه یکم مایه های شوخی داشت و ضمن اینکه من ننوشتم با Fallen king مبارزه نمیکنیم,گفتم چون پدر الیکا هست قبول نیست!!!:d
وگرنه بنده به شخصه همیشه از پست های شما تو این تاپیک استقبال میکنم!!!

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
این صحنه ای که پرینس ماسک دار و بدون ماسک با هم روبرو میشن دوبار اتفاق می افته,بار اول داهاکا ماسک دار رو میگره و بار دوم هم بدون ماسک,اون بار دوم طبق حرف تو کامل درسته ولی بار اول که پرینس ماسک دار گرفتار میشه منظور چیه؟؟؟:-?
این جا رو یادت باشه قبلش اون صحنه درگیری کایلینا و شادی رو میبینیم و خودمون رو که تو گذشته کایلینا رو نجات میدیم,پس مال بعد از کشتن شادی هست!!!
دفعه اول که پرنس ماسک دار گرفتار میشه، سرنوشت مرگ براش رقم می خوره. این اتفاق که این دو تا (پرنس بدون ماسک و با ماسک) مقابل هم قرار می گیرن، احتمالا بخشی از سرنوشت بوده. حالا اینکه شانس دوباره پیدا می کنه، این قسمت از سرنوشتش را عوض می کنه. پرنس ماسک دار آگاه هستش که کایلینا را باید به زمان حال بیاره ولی پرنس بدون ماسک کایلینا را می کشه که سرنوشتش محکوم به مرگه.
پس اگه مال بعد از کشتن شادی باشه، شادی به رحمت ایزدی پیوسته است دیگه!:D
الان هم که اسکرین شات هام را نگاه کردم، این دو تا عکس را دیدم.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دفعه اول که پرنس ماسک دار گرفتار میشه، سرنوشت مرگ براش رقم می خوره. این اتفاق که این دو تا (پرنس بدون ماسک و با ماسک) مقابل هم قرار می گیرن، احتمالا بخشی از سرنوشت بوده. حالا اینکه شانس دوباره پیدا می کنه، این قسمت از سرنوشتش را عوض می کنه. پرنس ماسک دار آگاه هستش که کایلینا را باید به زمان حال بیاره ولی پرنس بدون ماسک کایلینا را می کشه که سرنوشتش محکوم به مرگه.
پس اگه مال بعد از کشتن شادی باشه، شادی به رحمت ایزدی پیوسته است دیگه!:D
الان هم که اسکرین شات هام را نگاه کردم، این دو تا عکس را دیدم.

میشه گفت که کل گره داستانی تو این دوتا صحنه هست,نصف اول بازی که پرینس بدون ماسک هستیم با ماسک دار روبرو میشیم که از آینده اومده و ما اصلا نمیشناسیمش,کایلینا رو که میکشیم و ماسک رو بر میداریم به گذشته سفر میکنیم و این بار خودمون رو تو گذشته میبینیم!!!
میشه گفت فقط باید یه پرینس در یک زمان وجود داشته باشه,بار اول پرینس ماسک دار که از آینده اومده با بدون ماسک مواجه میشه و داهاکا ماسک دار رو میگیره پس تمام اتفاقات آینده که ماسک دار انجام داده محو میشه و اتفاقات آینده رو بدون ماسک باز باید رقم بزنه,یعنی یه جورایی از سرنوشت مقدرش فرار میکنه و میتونه خودش بسازتش که میره کایلینا رو میکشه!!
پس باز یه پرینس باقی موند و اونم بدون ماسک هست ولی وقتی خود اون ماسک رو میزنه و به گذشته میره و خودش رو تو گذشته میبینه این بار داهاکا اون بدون ماسک رو میگیره که این باعث میشه گذشته پرینس ماسک دار از بین بره و پس به همون موقع بر میگرده که گذشته ی خودش توسط داهاکا کشته شده,تا اون فاصله ای که با کشته شدن پرینس بدون ماسک خالی شده رو باز پر کنه,اما این بار از همه چیز خبر داره و کایلینا رو نمیشکه و دوباره نمیره که ماسک رو بزنه!!!
کلا خیلی پیچیدست!!!b-(
پ.ن:واقعا حیفه شادی مرده باشه,من نمی خوام قبول کنم!!!:(
کاش به جای کایلینا شادی رو با خودش میبرد به بابل!!!:-"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر