Resident Evil 4 | PC

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
یه سوال در مورد بازی
اون الماسهای آبی رنگی که تو هر مرحله دو ستا هست کجاها پیدا میشه من بازی رو تموم کردم ولی هیچکدوم رو ندیدم
تو بازی جدید که باز میشه چه طور میشه شخصیتهای جدید رو آزاد کرد

• Like
Reactions: kamyy

davoodf

کاربر سایت
Nov 6, 2007
21
1- فایل game.exe نسخه اروپایی رو از لینک زیر دانلود و در فولدری که بازی رو نصب کردید کپی کنید:
http://rapidshare.com/files/26740270/game.rar.html

سلام
میدونم این بازی و تاپیک خیلی قدیمی هست ولی خیلی خیلی ممنون میشم یه نفر این فایل رو برام یه جایی اپلود کنه یه دنیا ممنون و منت دار میشم :) باور کنین اینترنت روزیر و رو کردم ولی نتونستم پیداش کنم

کلانتر

کاربر سایت
Oct 6, 2012
1
دوست خوبم ممنون كه پاسخ دادي ولي توي اون قسمت كه سنگ رو بطرفم هل ميدن من هرچي Enter رو زدم هيچي نشد، شما ميدوني بايد كدوم كليد رو بزنم
ممنون
بهتر نیست از دسته بازی استفاده کنی خیلی راحتترو جذابتره تا با دکمه های کیبورد هر کدوم یه طرفه;)

---------- نوشته در 10:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:54 PM ارسال شده بود ----------

اقا این ترینر که گزاشتین کار نمیکنه واس من اف هارو میزنم دینگ دینگ میکنه اثری هم نداره

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
سام علیک...من بازی نسخه فشرده ش رو که حجمش 650 مگ بود رو دانلود کردم..ازقرار معلوم فیلمها و کلا هرچیزی که روایتگرداستان بازیه توش نیست.داخل پوشه movies فقط یه فیلم هست که همش تو جریان بازی همونو نشون میده.کسی میتونه پوشه movie رو برای آپلودکنه؟؟ جون مادرتون دریغ نکنید این کمک رو..........

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
سام علیک...من بازی نسخه فشرده ش رو که حجمش 650 مگ بود رو دانلود کردم..ازقرار معلوم فیلمها و کلا هرچیزی که روایتگرداستان بازیه توش نیست.داخل پوشه movies فقط یه فیلم هست که همش تو جریان بازی همونو نشون میده.کسی میتونه پوشه movie رو برای آپلودکنه؟؟ جون مادرتون دریغ نکنید این کمک رو..........
آهای.
یه نفر پوشه فیلمهای بازی رو آپ کنه برام

Battle Realms

کاربر سایت
Apr 8, 2013
83
نام
وحید
آهای.
یه نفر پوشه فیلمهای بازی رو آپ کنه برام

هیچ کسی نمیتونه همچین کاری برای شما انجام بده

اگه فیلمهارو میخوای کامل ببینی باید بازی دوبازه از نوع با حجم 18 گیگ دانلود کنی .

....................................

دوستان بازی تمام کمپینهاشو تموم کردم

بازی قابل احترامی بود و سرگرم کننده اینقدرها هم بد نبود که دوستان دادو بیداد میکردند

به هر روی بازی خوبی بود

موفق باشید

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
هیچ کسی نمیتونه همچین کاری برای شما انجام بده

اگه فیلمهارو میخوای کامل ببینی باید بازی دوبازه از نوع با حجم 18 گیگ دانلود کنی .
من تو یه dvd 3 گیگ کله بازی رو بطور کامل داشتم حاجی....18 گیگ.هه.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
جفتتون منظور هم رو اشتباه فهمیدید، چون منظور شما (محمد) بازی RE4 هست و این دوست جدیدمون برداشتشون RE6 باید باشه.

mahdieh afzali

کاربر سایت
Feb 1, 2019
2
سلام
من تازه بازیو شروع کردم و وقتی میخوام بازی کنم راهنمایی ک خود بازی برای کیبورد کامپیوتر باید بیاره ب جاش مال دکمه های پلی استیشن میاره الان تو مرحله ای ک سنگ میخوره تو سرش گیر کردم چون نمیدونم باید از چه دکمه ها یی استفاده کنم کسی میتونه کمکم کنخ

• Like
Reactions: kamyy and Iliied

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر