Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
با ati مشکل داره (خیلی کم تو تنظیمات بالا) به دلیل اینکه ati فیزیک نداره و این بازی از Nvidia Physics استفاده میکنه .

دقيقا !!!
همون زمان انتشارش هم تمام فروم هاي ايراني و خارجي پر شده بود از مشكل بازي با ATI !
عزیزم من دارم میگم توی خیلی از فروم های خارجی دیدم با همین کارتی که من باش مشکل دارم benchmark گذاشتن از این بازی . پس معلومه این کارت میتونه این بازیو اجرا کنه .
ولی چطوری ؟ نمیدونم . کل جاهایی که به ذهنم میرسیدو گشتم ولی هیچ راهنمایی برای این مشکل پیدا نکردم .
شما نظری ندارین که بشه این بازی رو اجرا کرد ؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
عزیزم من دارم میگم توی خیلی از فروم های خارجی دیدم با همین کارتی که من باش مشکل دارم benchmark گذاشتن از این بازی . پس معلومه این کارت میتونه این بازیو اجرا کنه .
ولی چطوری ؟ نمیدونم . کل جاهایی که به ذهنم میرسیدو گشتم ولی هیچ راهنمایی برای این مشکل پیدا نکردم .
شما نظری ندارین که بشه این بازی رو اجرا کرد ؟
من گفتم نميشه ؟ :d
قرارم نيست روي همه ي سيستم ها مشكل داشته باشه !!
كارت گرافيك كه خودش استارت مشكل هست ( در كل)
هزارتا عامل هم وجود داره كه دامن بزنه بهش
دعوا داري؟ :d

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
من گفتم نميشه ؟ :d
قرارم نيست روي همه ي سيستم ها مشكل داشته باشه !!
كارت گرافيك كه خودش استارت مشكل هست ( در كل)
هزارتا عامل هم وجود داره كه دامن بزنه بهش
دعوا داري؟ :d
عزیزم شما هم جای من بودی اوضات از این بهتر نبود . وقتی توی چندین فروم سوال میکنم کسی جواب درس حسابی نمیده میگی چیکار کنم ؟
من این بازیو روی همین سیستم اجرا میکنم ولی با گرافیک اینتل که مفت نمی ارزه دیواری که 1 متر باهات فاصله داره رو بعد از چند ثانیه لود میکنه این از این .
میدونم سیستمم و همین 6770 جفتشون کشش اجرای بازی با بالاترین تنظیمات رو دارن .
ولی ظاهرا 6770 یه دردی داره که بصورت عادی نمیتونه بازیو اجرا کنه . اما ظاهرا با یه پچی چیزی میشه مشکلش رو حل کرد .
من نمیدونم دیگه باید کجا سوال کنم که جواب درست بگیرم ؟
چک کردم اخرین درایوری هم که برای 6770 اومده مال اواخر 2010 هست . دیروز هم ati catalyst control center نسخه ی بروزش رو دانلود کردم ولی تفاوتی نکرد . توی سایت amd هم که دنبال درایور میرم فایل تکی که فقط درایور باشه رو ندیدم . کاملترین نرمافزار برای دانلود هم همین ati catalyst بود با تاریخ 16 جون 2011 .
واقعا دیگه موندم چیکار کنم .

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
شما تو ی option بازی فیزیک رو کلا off کن .
درد اینه که با 6770 اصلا وارد بازی نمیشه که من بخوام فیزیک رو خاموش یا روشن کنم .
با اینتل وارد بازی میشه ولی با کمترین تنظیمات و فریم خیلی پایین بازی رو اجرا میکنه .
ولی با 6770 اصلا اصلا وارد نمیشه .

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سلام دوستان، زیرخاکی بیرون کشیدم!!!!
آقایون من بعد از دو سال اومدم تجدید میثاقی با این بازی داشته باشم که به یک مشکلی برخوردم و گفتم کجا بهتر از اینجا!!! (دو سال پیش تا جایی که باید حدود 27000 چوق جمع میکردی رفتم) فکر کنم تو چپتر 14 باشه. امسال اومدم ادامه بدم که بعد از این که پول رو جمع کردم رفتم خونه جو. اونجا که نبود باید بریم یک رستوران دیگه! (Save Joe) اونجا میرم جلوی در هر چی E رو میزنم در باز نمیشه! ممنون میشم کمک کنید.
راستی میخواستم یک بنده خدایی لینک های DLC های این بازیو بهم بده. واقعا ممنونش میشم. (هر جا رفتم به دلیل قدیمی بودن بازی لینک ها خراب بود.)
تشکر بی پایان

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
سلام دوستان، زیرخاکی بیرون کشیدم!!!!
آقایون من بعد از دو سال اومدم تجدید میثاقی با این بازی داشته باشم که به یک مشکلی برخوردم و گفتم کجا بهتر از اینجا!!! (دو سال پیش تا جایی که باید حدود 27000 چوق جمع میکردی رفتم) فکر کنم تو چپتر 14 باشه. امسال اومدم ادامه بدم که بعد از این که پول رو جمع کردم رفتم خونه جو. اونجا که نبود باید بریم یک رستوران دیگه! (Save Joe) اونجا میرم جلوی در هر چی E رو میزنم در باز نمیشه! ممنون میشم کمک کنید.
راستی میخواستم یک بنده خدایی لینک های DLC های این بازیو بهم بده. واقعا ممنونش میشم. (هر جا رفتم به دلیل قدیمی بودن بازی لینک ها خراب بود.)
تشکر بی پایان

شما اون 27 تایی که باید جم کنی رو از طریق اوراق کردن ماشینها (که فک میکنم نشونه B داشت تو نقشه) بدست بیار . به احتمال زیاد باید مشکلت حل شه ;)

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
شما اون 27 تایی که باید جم کنی رو از طریق اوراق کردن ماشینها (که فک میکنم نشونه B داشت تو نقشه) بدست بیار . به احتمال زیاد باید مشکلت حل شه ;)
اون که مشکلی نیست، اصلا من با زدن مغازه ها جمع میکنم!!! مشکلم بعدشه. وقتی میرم جلوی رستوران اصلا در باز نمیشه....

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
اون که مشکلی نیست، اصلا من با زدن مغازه ها جمع میکنم!!! مشکلم بعدشه. وقتی میرم جلوی رستوران اصلا در باز نمیشه....

من دقیقا یادم نیس اما این مشکلی که شما داری بر میگرده به مدل جمع کردن پولها که دو راه داشتین . یه راهش این بود که از مغازه ها سرقت میکردین (و این باگ دقیقا سر همین موضوع پیش میومد ) . یه راه دیگه ش هم اینه که با اوراق کردن ماشینها پولها رو بدست بیاری که از این طریق بدون مشکل میتونستی بازی رو ادامه بدی . حالا شما انجام بده اینکارو به احتمال زیاد مشکلت حل میشه :d

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
من دقیقا یادم نیس اما این مشکلی که شما داری بر میگرده به مدل جمع کردن پولها که دو راه داشتین . یه راهش این بود که از مغازه ها سرقت میکردین (و این باگ دقیقا سر همین موضوع پیش میومد ) . یه راه دیگه ش هم اینه که با اوراق کردن ماشینها پولها رو بدست بیاری که از این طریق بدون مشکل میتونستی بازی رو ادامه بدی . حالا شما انجام بده اینکارو به احتمال زیاد مشکلت حل میشه :d
ممنون از راهنماییتون، امتحان میکنم خبر میدم!

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
ممنون عزیز! درست شد. واقعا ممنون.
حالا کسی هست یک لینک سالم از DLC ها بده؟؟؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر