The Last of Us | Trophies Guide

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
یه سوال
چرا تو شناسنامه گاید تروفی پلات رو توی بخش انلاین گذاشتین؟؟؟؟

بالاخره باید یا تو قسمت انلاین یا افلاین باشه.چون بازی تروفی انلاین داره باید تو قسمت تروفی های انلاین باشه .جون پلات بازی مستلزم تعدادی تروفی انلاین هست.

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
خیلی خوب آفرین اگر hint های اضافی برای کمک کردن بهتر هم اضافه کنی که خیلی خوب میشه. منم اگر حسش برگشت می شینم به تروفی گاید نوشتن.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
خیلی خوب آفرین اگر hint های اضافی برای کمک کردن بهتر هم اضافه کنی که خیلی خوب میشه. منم اگر حسش برگشت می شینم به تروفی گاید نوشتن.

مرسی.
تو چه موضوعی خوب راهنمایی نکردم یا چه hint ـی بزارم؟تا جایی که به ذهنم می رسید همه جیک و پوک و گلیچ ها و کلا همه چی رو گفتم.حالا چیزی جا مونده بگو اضافه کنم.
حتما این کارو بکن سالبر.این جا به گاید های تو نیاز داره:D

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
مرسی.
تو چه موضوعی خوب راهنمایی نکردم یا چه hint ـی بزارم؟تا جایی که به ذهنم می رسید همه جیک و پوک و گلیچ ها و کلا همه چی رو گفتم.حالا چیزی جا مونده بگو اضافه کنم.
حتما این کارو بکن سالبر.این جا به گاید های تو نیاز داره:D
برای مثال بعضی Joke های Ellie نمی گیره و اجرا نمیشه، البته با load کردن دوباره checkpoint قبل درست میشه یا مثلا برای بعضی قسمت های سخت survival plus بنویس چه کارهای بکنند یا در ساخت چه وسایل اولویت قرار بدنو از این حرفا که guide کاملتر بشه، البته بازم به خودت بستگی داره. منم حس و حالش بیاد باشه می نویسم ولی چی بنویسم :d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
برای مثال بعضی Joke های Ellie نمی گیره و اجرا نمیشه، البته با load کردن دوباره checkpoint قبل درست میشه یا مثلا برای بعضی قسمت های سخت survival plus بنویس چه کارهای بکنند یا در ساخت چه وسایل اولویت قرار بدنو از این حرفا که guide کاملتر بشه، البته بازم به خودت بستگی داره. منم حس و حالش بیاد باشه می نویسم ولی چی بنویسم :d

اها گاید برای گیم پلی رو میگی.چشم.فعلا تو کار بایو شاک هستم.پلات که شد واسه گیم پلی و سرویوال یه راهنما میزارم.ولی جکا مشکلی نداره ها!
بابا 84 تا پلات داری مثلا یکودومشون رو انتخاب کن دیگه:D بازم میل خودته هر وقت حس داشتی ما مشتاقیم.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
اها گاید برای گیم پلی رو میگی.چشم.فعلا تو کار بایو شاک هستم.پلات که شد واسه گیم پلی و سرویوال یه راهنما میزارم.ولی جکا مشکلی نداره ها!
بابا 84 تا پلات داری مثلا یکودومشون رو انتخاب کن دیگه:D بازم میل خودته هر وقت حس داشتی ما مشتاقیم.
برای خودم مشکل ایجاد شد رفتم سرچ کردم دیدم بعضی وقتها این مشکل پیش میاد، مثلا باید همه collectible های اون منطقه را گرفته باشی تا joke بگه یا با عجله از اون منطقه نری. آخه یه guide بنویسم به درد یکی بخوره. اون Psbaz لعنتی تمام guide های منو ازبین برد...

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
برای خودم مشکل ایجاد شد رفتم سرچ کردم دیدم بعضی وقتها این مشکل پیش میاد، مثلا باید همه collectible های اون منطقه را گرفته باشی تا joke بگه یا با عجله از اون منطقه نری. آخه یه guide بنویسم به درد یکی بخوره. اون Psbaz لعنتی تمام guide های منو ازبین برد...

اوه اون که مشکل از بازی نیست!مدلش همینه.تو ویدیوی که گذاشتم همه چی هست.باید یه کارایی بکی تا واست جک بخونه!به یه چیزایی نگاه کنی.یا یه چیزی جمع کنی.اون بچه ها ویدیو ببینن راحت تره چون این طوری نمیشه کاری کرد.من چطوری بگم فلان نوشته رو بخونید بعد برید فلان جا فلان چیز رو بگیرید:D

J & E

کاربر سایت
May 29, 2013
98
یه سوال اگه بخوایم Platinum Trophy رو بگیریم فقط با مولتی سرکار داریم یا باید 100 در صد تروفی ها رو بگیریم تا پلات بشه؟؟؟
icon_trophy_platinum.gif

It can't be for nothing رو چه جوری باید بدست آورد ؟؟؟

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
یه سوال اگه بخوایم Platinum Trophy رو بگیریم فقط با مولتی سرکار داریم یا باید 100 در صد تروفی ها رو بگیریم تا پلات بشه؟؟؟
icon_trophy_platinum.gif

It can't be for nothing رو چه جوری باید بدست آورد ؟؟؟
نه خیر باید 100 % بگیری هم افلاین هم انلاین.البته وقتی واسه بازی DLC بیاد دیگه 100% نمی شه.ولی فعلا همون 100%رو باید بگیری.

J & E

کاربر سایت
May 29, 2013
98
الان من در تو فایر فلای ها دارم میرم و هفته 8 ام هستم وقتی تموم کردم 12 هفته رو بعدش چه جوری باید به هانتر تبدیل بشم ؟؟؟

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
الان من در تو فایر فلای ها دارم میرم و هفته 8 ام هستم وقتی تموم کردم 12 هفته رو بعدش چه جوری باید به هانتر تبدیل بشم ؟؟؟

وقتی هفته 12 تموم شد دوباره دوتا گزینه میاد اونجا انتخاب می کنی.

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
منم بازی رو پلات کردم ... البته گاید شما رو امروز دیدم ...

به هر حال زحمت زیادی کشیدید. ممنون.

البته یه چند تا نکته هست که من خودم پیدا کردم . جسارتا میگم شاید کمکی به بقیه باشه ...

بعضی از Collectable های بازی به خاطر Glitch یا هر چیزی در شرایطی یا ناپدید میشن یا اصلا شمرده نمیشن. این اتفاق برای من افتاد. کلا تروفی های مربوط به Collectable ها خیلی خنده داره ... مثلا من تو Playthrough دوم وسط های کار تروفی جمع کردن همه Collectable ها رو گرفتم در حالی که هنوز تروفی Firefly pandant و Comic ها رو نگرفته بودم ؟؟؟؟

یه چند جاش رو میگم شاید به درد بچه ها بخوره ...

1. اون قسمتی که با الی بازی میکنید و دنبال شکار گوزن هستید، قبل از اینکه راه بیفتید دنبالش، کیفرو باز کنید، Artifact هایی که دارید مرور کنید و اگر گزینه Flip داشت اوون کار رو هم بکنید تا الی دیالوگ هایی رو بگه ... دیده شده در غیر این صورت Comic بعدی که با الی پیدا میشه شمرده نمیشه ( برای من که کلا دیده هم نمیشد کلا نبود ... )

2. برخی از لطیفه های الی ، یه سری پیش نیاز داره ... کلا دقت کنید تو ویدئو ها چیکار میکنه و همون کار رو تکرار کنید. مثلا نگاه کردن به یه پستر یا باز کردن یه گاوصندوق یا انجام یه مکالمه اختیاری

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
منم بازی رو پلات کردم ... البته گاید شما رو امروز دیدم ...

به هر حال زحمت زیادی کشیدید. ممنون.

البته یه چند تا نکته هست که من خودم پیدا کردم . جسارتا میگم شاید کمکی به بقیه باشه ...

بعضی از Collectable های بازی به خاطر Glitch یا هر چیزی در شرایطی یا ناپدید میشن یا اصلا شمرده نمیشن. این اتفاق برای من افتاد. کلا تروفی های مربوط به Collectable ها خیلی خنده داره ... مثلا من تو Playthrough دوم وسط های کار تروفی جمع کردن همه Collectable ها رو گرفتم در حالی که هنوز تروفی Firefly pandant و Comic ها رو نگرفته بودم ؟؟؟؟

یه چند جاش رو میگم شاید به درد بچه ها بخوره ...

1. اون قسمتی که با الی بازی میکنید و دنبال شکار گوزن هستید، قبل از اینکه راه بیفتید دنبالش، کیفرو باز کنید، Artifact هایی که دارید مرور کنید و اگر گزینه Flip داشت اوون کار رو هم بکنید تا الی دیالوگ هایی رو بگه ... دیده شده در غیر این صورت Comic بعدی که با الی پیدا میشه شمرده نمیشه ( برای من که کلا دیده هم نمیشد کلا نبود ... )

2. برخی از لطیفه های الی ، یه سری پیش نیاز داره ... کلا دقت کنید تو ویدئو ها چیکار میکنه و همون کار رو تکرار کنید. مثلا نگاه کردن به یه پستر یا باز کردن یه گاوصندوق یا انجام یه مکالمه اختیاری

خواهش میکنم.
والا من چون گلیچی مشاهده نکردم و تو سایت و فروم دیگه ای هم ندیده بودم اصلا فکر نمی کردم باگ و گلیچ داشته باشه!اره اون تروفی رو زود تر میده (که این مشکل خللی ایجاد نمیکنه ،واسه همین نگفتم)
درمورد اون مرحله ی گوزن هم بالاخره تو ویدویی که گذاشتم بود.و چون برای گرفتن همه ی کالکتیبل ها باید ویدیو ببینید دیگه من میگفتم و نمی گفتم فرقی نمی کرد...
و در مورد جک ها هم همین مورد صدق می کنه.خب من نمی تونستم ادرس بدم فلان جا فلان چیز رو نگاه کن فلان گاو صندوق رو باز کن:D ینی مسلما همه میرن ویدیو میبینن!
ولی بازم ممنون.

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
خواهش میکنم.
والا من چون گلیچی مشاهده نکردم و تو سایت و فروم دیگه ای هم ندیده بودم اصلا فکر نمی کردم باگ و گلیچ داشته باشه.

تو خود Ps3trophies.org هم اشاره شذه به گلیچ داشتن اون تروفی ...

Glitched trophies: A large number of trophies are glitched at the moment. See the note at the top of the walkthrough

Walkthrough:
**A note about glitches**

Some, if not all of the games trophies are somewhat glitchy at the moment. Basically the collectible trophies, end game trophies and potentially the bronze online trophies are all very glitched. As such, the best thing you can do to minimize any chance of your trophies glitching is to not download the 1.01 patch.

For the Single player it is recommended that you play offline, and don’t download the 1.01 patch for now. Also, for the difficulty related trophies, at the end of the game make sure to sit through the whole of the credits. If they don’t pop for you delete the patch (if it was downloaded) and replay the last chapter, again sitting through the credits. For the collectible trophies, try to get all the main ones for the "Scavenger"
trophy_gold.png
trophy in one playthrough and on one save and try not to switch around saves during the playthrough. If they do glitch on you, there is a chance they will pop on a later playthrough from picking up a random collectible like some did for us. Other than that your best bet is to make back ups for your game saves, delete them and start fresh collecting them again.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
تو خود Ps3trophies.org هم اشاره شذه به گلیچ داشتن اون تروفی ...
بله منم خودم خوندم چن هفته پیش اینا رو.دقت کن گفته:
At the moment (patch 1.01) all trophies are glitched
من هم به این اشاره کردم:
توجه:اپدیت بازی رو پاک کنید !بدون این اپدیت شما اگه تو دور اول بازی کنید و مثلا نصف جمه کردنی ها رو بگیرید تو دور دوم این چیزایی که جمع کردید سیو شدن.اما اگه پاک نکنین با شروع مجدد بازی همه ی جمع کردنیاتون به 0 میرسه .البته مشکل خاصی نیست هر جور مایلید.در ضمن اگر رو New Game+ نرید بازم جکع کردنیاتون به 0 میرسه.چه با اپدیت چه بی اپدیت!
Basically the collectible trophies
منم این توضیح رو زیر تروفی کالکتیبل ها گفتم!
در مورد گلیچ مربوط به درجه سختی هم که توضیح دادم!
تنها چیزی که نگفتم همون مرحله گوزن و جک هاست که تو سایت Powepyx هم من فقط ویدیو دیدم.خب شما باید در هرصورت ویدیو ببینی !دیگه من بگم و نگم هیچ فرقی نمی کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر