Raiderz

Raiderz

سلام به همه ی دوستان gamer به خصوص طرفداران mmorpg

بریم سر اصل مطلب

بازی Raiderz یک بازی mmorpg بسیار جذاب و free to play دارای کلاس های زیبا و world map بزرگ و همچنین queast های زیبا
به طور کل یک بازی معتاد کننده

Class ها :
The Defender:

Defender_klein.jpg

کلاس تانک بازی Defender می باشد.این کلاس با تمرکز در دفاع، افزایش مهارت و مهارت debufing می باشد و مناسب برای کسایی هست که دوست دارند زیر boss از لحاظ HP کم نیارند.
Weapons:

ONE-HANDED SWORD & SHIELD

ONE-HANDED HAMMER & SHIELD

The Berserker:

Berserker_klein.jpg

این کلاس مانند warrior می باشد و نقش attaker را در party ها ایفا می کند. دارای attak بسیار سنگین اما چابکی و speed کم نسبت به سایر کلاس ها.
Weapons:

TWO-HANDED SWORD

TWO-HANDED HAMMER

Cleric:

Cleric_klein.jpg

این کلاس از بازی همان healler می باشد که نقش cover را در بازی انجام می دهد .این کلاس به صورت reanged هست.
Weapons:

ONE-HANDED HAMMER & SHIELD

Staff

The Sorcerer:

Sorcerer_klein.jpg

این کلاس همون mage بازی های دیگر است که attak ها بسیار قوی رو داره و نقش DPS رو انجام میده.attak های این کلاس به صورت fire و ice می باشد. همچنین این کلاس به صورت reanged هست.

Weapons:

TWO-HANDED HAMMER

Staff

ویژگی های بازی:

ویژگی اصلی بازی وجود boss های بسیار زیبا و قوی و فراوان می باشد که بازی رو منحصر به فرد کرده
یکی دیگر از ویژگی های اصلی بازی که برای من خیلی مهمه (شما رو نمیدونم :-/) اینکه attak دادن در این بازی مانند بازی dragon nest می باشد یعنی به این صورت نیست که شما بر روی target lock کنید و skill هی خود را بزنید بلکه به صورت ازاد می باشد مانند devil may cray همچنین موقع attak خوردن hero شما روی زمین می افتد.
ویژگی دیگه وجود world map زیبا و بزرگ می باشد
از دیگر ویژگی های بازی باز گذاشتن دست player برای انتخاب set لباس خود به عنوان مثال یک berserker می تونه لباس یک cleric رو بپوشه.
از دیگر ویژگی های بازی باز بودن talent های همه ی کلاس ها برای انتخاب اما دارای قاعده و قوانینی هست.
.
.
.

نکات:
بازی دارای سرور ها مختلغی هست ام بهترین سرور ز لحاظ ping و player ها سرور EU می باشد.
MAX LVL=40 (اما Updateهای زیادی در راه هست)
حجم بازی: 4.5GIG (یک SETUP 3.5 GIG که با IDM و بدون مشکل سرعت می شه دانلود و یک Update 1GIG)

لینک SITE
لینک DOWNLOAD
لینک ثبت نام

اسامی player های فعال:

Shevase7en
Agontin
Blackangeal
Nataya
Miago
Kingx
halker
Mansour​
**کسایی که اومدن بازی یا از قبل بودن اسمشونو به من بدن که تو لیست بزارم.

نکته: سرور رو livingston-eu انتخاب کنید که همه با هم باشیم

پست update می شود!!

ty All

آخرین ویرایش:

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
همه چیزش منو یاد Reckoning می ندازه باید جالب باشه چه فایده که امکان دانلودش برام وجود نداره مگر نه مطمئن باشید میو مدم اگه حجم کم ترش رو جایی دارید بگید .

7shevchenko7

کاربر سایت
Apr 28, 2012
156
نام
arian
چی شده؟ چرا میخوام کانکت بشم میزنه banned from connection
شما هم همین مشکل رو دارید یا نه؟ اهااااااااااا...

دوست عزیز به احتمال زیاد شما از چیز پی ان یا ساکس استافده کردید که ban شده اید تو خود سایت بازی که لینکش رو بالا دادم موضوع را بگید Unban می کنن

- - -ویرایش - - -

یه سوال ، لینک آپدیت کجاست ؟

وقتی بازی نصب می کنید لانچر بازی به طور مستقیم بازی رو اپدیت می کنه و نیاز به لینک نداره

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
منم دیگه تقریبا کار بازی تموم شده فقط مونده آپدیتش که تموم می شه .

- - -ویرایش - - -

سلام ببخشید من الان که داشتم آپدیت می کردم حدود 60% رفته بود بعد یه دفعه این ارور رو داد .70007 : Code .
the patch is invalid .

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
دوست عزیز به احتمال زیاد شما از چیز پی ان یا ساکس استافده کردید که ban شده اید تو خود سایت بازی که لینکش رو بالا دادم موضوع را بگید Unban می کنن

- - -ویرایش - - -

من از هیچ *****شکنی استفاده نکردم.توی سایت درخواست دادم unban کنن ولی توی اینترنت که میگشتم مثل اینکه خیلیا همین مشکل رو دارن.سیستم اتوبن داره کسانی که چند بار timeout بشن رو بن میکنه...منم چهار پنج بار دیسکانکت شدم فکر کنم برای همین بوده....تازه داشت از بازی خوشم میومد هااااا.تازه به پسرخالمم گفتم بیاد دانلودش کنه با این اینترنت زاغارتش:d طفلک نمیدونه باید بره بازی رو پاک کنه...:(

7shevchenko7

کاربر سایت
Apr 28, 2012
156
نام
arian
منم دیگه تقریبا کار بازی تموم شده فقط مونده آپدیتش که تموم می شه .

- - -ویرایش - - -

سلام ببخشید من الان که داشتم آپدیت می کردم حدود 60% رفته بود بعد یه دفعه این ارور رو داد .70007 : Code .
the patch is invalid .

برای من هم همین ارور رو داد ولی اگه دوباره بزاری اپدیت از ادامه دانلود می کنه ولی نشون می ده داره از اول دانلود می کنه ولی از ادامه ی اونه و موردی نداره
امکان داره دو یا سه بار ای ارورو بده ولی شما دوباره لانچرو باز کن و اپدیت کن

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

من از هیچ *****شکنی استفاده نکردم.توی سایت درخواست دادم unban کنن ولی توی اینترنت که میگشتم مثل اینکه خیلیا همین مشکل رو دارن.سیستم اتوبن داره کسانی که چند بار timeout بشن رو بن میکنه...منم چهار پنج بار دیسکانکت شدم فکر کنم برای همین بوده....تازه داشت از بازی خوشم میومد هااااا.تازه به پسرخالمم گفتم بیاد دانلودش کنه با این اینترنت زاغارتش:d طفلک نمیدونه باید بره بازی رو پاک کنه...:(

من شبا که نتم فری می شه زیاد Dc می شم ولی بن نشدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر