Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
el camino a breacking bad movie 2019
7/10
یک مشکلی داره فیلم این هست اگر سریال ندیده باشید نمیتونید باهاش، مخصوصا شخصیتهایی که نشان داده میشه ارتباط برقرار کنید که ضعف بزرگ فیلم هست
فیلم دنباله ی مستقیم از سریالِ بعد چطور نقطه ضعف حساب میاد این چیزی که فرمودید؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
j20971_.jpeg

It 2
0/10​
میدونم نیاز نبود در موردش حرف بزنم، فقط نمیتونم بیخیال 3 ساعت وقتی که ازم گرفت بشم! فیلمو میشه به 3 قسمت تقسیم کرد، قسمت اول مو لا درزش نمیره اونجرزه! فقط کافی بود نقش سیاه پوست داستانو میدادن ساموئل ال جکسون تا جنسشون جور می شد!! قسمت دوم ایندیاناجونز! قسمت سوم اسمی براش پیدا نکردم هنوز چون ترکیبی زده! فیلم یجوریه که انگار خودشون هم فرصت دیدنشو پیدا نکردن، بعضی سکانسها پاشو فراتر میزاره کلا از کادر خارج می شه و یادش میره قبلش چه اتفاقی افتاده. نزدیک 3 ساعت فقط دلقک بازی نویسنده و کارگردانو تحمل کردم، فکر می کنم یه عذرخواهی به خودم بدهکارم!
جیمز مک آووی هم خودشو پاره کرد ولی توی اصل ماجرا نتونست تغییری ایجاد کنه.

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
سلام
el camino
7/10
بیشتر یه تجدید دیداری بود با طرفداران سریال bb...
ولی نه این و نه bcs نتونستند منو برگردونند به دنیای بی نظیر bb...!
پ.ن
نمره من 9 به سریال bb
و
8 به سریال bcs هست.

آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
فقط یک سوالی که فکر کنم جوابش داده نشد:
چطور جسی از گودال و کسانی که میخواستند براشون مواد درست کنه فرار کرد ؟ من متوجه نشدم یا واقعا جوابش نداد
جواب این سوال تو قسمت آخر سریال هست
توفیلم اشاره ای بهش نمیشه
پ.ن
اصلاً اگر سریال رو ندیدید تاحالا یا اینکه ناقص دیدید، این فیلم رو نبینید، چونکه به هیچ دردتون نمیخوره!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
119438

El Camino: A Breaking Bad Movie 2019
8.5/10

* توجه: تماشای فیلم ال کامینو برای کسانی ضروری است که سریال را کامل و با دقت دیده اند.*

فیلم ال کامینو بسیار به سریال بریکینگ بد وابسته است و احساس کردم که اپیزود 63 و Felina: Part Two را دارم تماشا می کنم. ال کامینو یک داستان سر راست دارد و فقط هدفش این است که جسی پینکمن را به آن رستگاری که سال ها به دنبالش بود، ببرد. روند فیلم آهسته است اما همان آهستگی و ساده بودن، مخاطب پروپاقرص بریکینگ بد را خمار می کند. به خصوص کارگردانی وینس و تمام فریم هایی که به کار می گیرد، مخاطب را بیشتر خمار فضای فیلم می کند. فیلم پر از Easter Egg است و به عنوان طرفدار پروپاقرص بریکینگ بد، بعضی وقتها احساس کردم که باید برای دیدن جزییات، دکمه Pause را بزنم. چند بار برای دیدن جزییات خانه تاد، چنین کاری را کردم که برای من بسیار جالب و لذت بخش بود. با دیدن هر ایستر اگ، ذهن شما را به حال و هوای فصل پنجم سریال می برد. در این فیلم، جسی پینکمن به بلوغ فکری کامل رسیده است؛ یک آدمی زرنگ و پرجربزه تبدیل شده و می داند چگونه برای گیر نیافتادن، قدم بعدی اش را بردارد. این نشان می دهد که جسی از استاد فقیدش والتر، تاثیر بسیار زیادی برده است. اینکه وینس عاشق سینمای تارانتینو است، شکی در آن نیست؛ پایان بندی اش مثل Kill Bill 2 می ماند و سکانس دوئل هم ارجاع خوبی به سینمای تارانتینو دارد. ای کاش مدت زمانی فیلم بیشتر بود تا شخصیت های بیشتری را در فیلم می دیدیم. انتظار داشتم که سکانس های بازجویی پیت استخونی را در فیلم ببینم که فهمیدم فقط آن ها برای تیزرهای فیلم بودند. ال کامینو یک پایان راضی کننده برای طرفداران سریال است و اینکه ساده داستانش را بیان می کند و خودش را بی خود و بی جهت به در و دیوار نمی زند، یک پوینت مثبت تلقی می شود. بی سر و صدا بودن گیلیگان در تصویر کشیدن داستان هایش، غوغا کننده تر از فیلم ها و سریال های بیگ پروداکشن امروزه هستند.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
Jon Wik 3 2019
6/10

خیلی جا ها فیلم جالب و لذبخش می شد بعضی قسمت ها هم منطقش با فیلم نمی خوند هر فیلم یک سطح منطقی داره نمیشه فیلم JW رو با منطق اسپایدر من روایت کرد

Godzila 2019
5/10

خیلی از اون چیزی که باید باشه فاصله داشت بعضی وتها تو فیلم واقعا احتیاج به بازیگرا و دیالوگهاش نبود و باید می گذاشتن خود صحنه حرف بزنه

Fast.and.Furious.Presents.Hobbs.and.Shaw.2019
4/10

یک جورایی توهین به این سری بود هیچ ربتی به سریع و خشن نداشت فقط میخواستن یک فیلم پاپکورنی بسازن که از اسم سریع و خشن سوئ استفاده کنن

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
DeadWood 2019
لعنت آشغال محض بود خستم خسته :((
0/10
فقط سوال واسم پیش اومده چجوری این نمره 9 . 8.5 گرفته
شاید برای کسایی که سرالشو دیدن جالب باشه نمیدونم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
El Camino
**کمی اسپویل**
ال کامینو رو دیدم بنظرم چیز خاصی نداشت و بعد از قسمت اخر سریال میشد همچون اتفاقاتی رو در ذهن داشت تنها اینکه با این فیلم هم تجدید خاطرات شد و هم اینکه یک اطمینان قلبی برای طرفدارها که دیگر لازم نباشه برای سرنوشت شخصیت داستان نگران باشند. درکل خوب بود.
٧از ١٠
یه اسپویل ریزی تو کلامت هست.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
اره خودمم احساس کردم :D نقل قول رو پاک کنی بهتره

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
El Camino
ال کامینو رو دیدم بنظرم چیز خاصی نداشت و بعد از قسمت اخر سریال میشد همچون اتفاقاتی رو در ذهن داشت تنها اینکه با این فیلم هم تجدید خاطرات شد و هم اینکه یک اطمینان قلبی برای طرفدارها که دیگر لازم نباشه برای سرنوشت شخصیت داستان نگران باشند. درکل خوب بود.
٧از ١٠
یه اسپویل ریزی تو کلامت هست.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like
Reactions: stanley

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
el camino
موفقیت نسبی این فیلم می تونه راه رو باز کنه برای خیلی از سریال ها که کنسل شدن یا نیمه کاره موندن . تا بدون خرج اضافی و تلاش برای یافتن یک شبکه جدید با یک فیلم سینمایی داستان اشون رو تموم کنن . فیلم ادامه ی خلف برکینگ بده و کاملا به اون وفادار. افرادی که از سریال خوششون اومده و تا آخر دیدن اش قطعا از این فیلم هم لذت می برند. فیلم همه چیز هایی که در سریال داشتیم رو داره . از سکانس های احساسی گرفته تا طنز سیاه . فلش بک های جذابی داشت و داستان جسی رو به خوبی بست . ساخته شدن اش هم به جا بود . سریال بر پایه دو کاراکتر بود . یکی اش رو سرانجامش رو دیدیم ولی دیگری رو نه . و این فیلم به خوبی سرانجام این کاراکتر رو نشون میده . فیلم ریتم کندی داره ولی کاملا در خدمت داستان است . بازی آرون پاول در نقش جسی عالیه .

در کل این فیلم بیشتر مثل دو قسمت اضافی برای سریاله . و دیدنش فقط به افرادی توصیه میشه که سریال رو دنبال می کردن و به نظرم ضعف هم حساب نمیشه چون از همون اول تکلیفش روشن بوده .
امتیاز 9 از 10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
DeadWood 2019
لعنت آشغال محض بود خستم خسته :((
0/10
فقط سوال واسم پیش اومده چجوری این نمره 9 . 8.5 گرفته
شاید برای کسایی که سرالشو دیدن جالب باشه نمیدونم

خب شما کلا اشتباه زدی برادر . این فیلم هم مثل ال کامینو ادامه سریالشه .سریالش هم وسترن اکشن نبوده . دیالوگ محور بوده . فکر می کنم بهتره قبل دیدن فیلم یک سرچ ریز بکنید که بدونید اصلا فیلم به سلیقه شما می خوره یا نه . من خودم دو فصل سریال رو دیدم و با کارکتر ها آشنا هستم نمیرم سمتش چون فعلا فرصت نکردم فصل سه رو ببینم . بعد شما ناگهانی بدون دیدن سریال رفتین سراغ فیلم ؟ خب مشخصه که به دلتون نمیشینه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
بعد از دیدن دارک فینکس و شوکه شدن بابت این فیلم ، دوباره رفتم سراغ Logan 2017 که ببینم واقعا سلیقم خراب شده یا اینها گند زدن؟ که معلوم شد کل عوامل دارک فینکس از کارگردان گرفته تا آبدارچی ر..ن

واقعا Logan 2017 عالی بود و به عنوان یک فیلم ابرقهرمانانه هیچ نقصی نداشت اونم با یک بودجه کم!

8/10

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
One Flew Over the Cuckoo's Nest 1975
119563

نمیدونم چجوری توصیفش رو در غالب کلمات بگنجونم
یک شاهکار با یک بازی استثنایی از نیکلسون!
جدا ، یکی از ماندگارترین شخصیت پردازی و نقش افرینی های تاریخ سینما رو جک نیکلسون به نمایش میزاره!
بعضی فیلم ها هستن که وقتی تموم میشن با خودمون میگیم خوب که چی ، ولی این فیلم و محتویاتش همیشه در ذهن آدم باقی میمونه
این فیلم علاوه بر مساله دیوانه بودن و... یکسری مفاهیم با ارزش تری داشت ،مثل آگاهی افراد جامعه!
افرادی مشابه پرستار رچت تو جامعه ما به وفور یافت میشه!
سکانس آخر فیلم جزء غم انگیز ترین سکانس های تاریخ سینماست:(
وقتی مورفی میتونست با چیف فرار کنه این کارو نکرد چون میخواست قبل از رفتنش همه رو خوشحال کنه ، که کرد!
موقع خداحافظیش همه ناراحت بودن
بازم میتونست موقعی که بیلی با کندی تو اتاق بود فرارکنه ولی نرفت ، حتی موقعی بیلی خودشو کشت رفت پیش بیلی و تنهاشون نگذاشت!
مک مورفی مرد ولی همیشه یک قهرمان واسه دوستاش موند=((

جمله ایی از چارلی چاپلین هست میگه که یک دیکتاتور همیشه از اگاهی مردم میترسه!
دیدنش رو به همه توصیه می کنم!
10/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Mick
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر