Rate your last seen movie (قوانین:اسم فیلم را بنویسید، عکس کم حجم باشد، امتیاز از 10)

z2s sas

کاربر سایت
Jun 15, 2008
578
703
نام
sas
سلام من این دوتا فیلم رو خیلی وقت پیش دیدم ولی خب دیدم تب فیلم های کره ای داغه گفتم اینارو هم معرفی کنم که حتما توی لیست تماشاتون قرار بدید.

Bad Guy
به جرات بگم یکی از کم نظیر ترین و در عین حال تاریک ترین آثار درام سینماست. داستان از جایی شروع میشه که یک پسر خلافکار عاشق یه دختر معصوم میشه و میخاد به هر طریق ممکن به دستش بیاره.
71JI3nQmHwL._RI_.jpg

Thirst
اثری بی نظیر و آوانگارد از کارگردان old boy. برای من ارزش بسیار بیشتری از old boy داره. داستان هم راجع به مردی راهب و بسیار مذهبیه که عاشق دختری میشه که به یه بیماری عجیب مبتلاس و این باعث میشه بعد از مدتی کاملا اعتقادتش عوض بشه.
MV5BNDgwODY0MjM3OV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzk3MTY2Mg@@._V1_.jpg

از اینکه داستان رو اسپویل کنم متنفرم. برای همین سعی کردم یه پلات خیلی کلی در اختیارتون بزارم. این دو فیلم رو از دست ندید. حتما از تماشاشون لذت خواهید برد و البته اشک از گونه هاتون جاری خواهد شد.:D
امتیازم هم به جفتشون 9/10

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
1,229
1,655
نام
مسلم
فیلم جدید هلبوی رو دیدم، به قول خارجی ها
What the duck?! :|

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
930
1,452
Star_Wars_The_Last_Jedi.jpg

ایرادات خیلی گنده و انگشت نمایی داشت ولی بخاطر یک سری سکانس های خیلی جذابش نمیتونم بگم فیلم بدی بود.
قطعا رایان جانسون قهوه ای کرده شاهکار قبلی رو : بعضی پلات توییست های بی مورد و غیر منطقی، تغییر خیلی فجیع و ناگهانی شخصیت لوک، زور زدن های Diversity و فمنیسم و ...
آزار دهنده ترین بخش ها برای من شخصیت Holdo و رفتارای عجیب غریب و غیر واقعیش بود که بدون هیچ دلیلی پلنش رو به Poe نمیگفت و مث یه عوضی تمام عیار رفتار میکرد
اما یک دفعه و بدون هیچ پیش زمینه ای مسیر داستان عوض شد و حالا ما باید پو رو احمق بدونیم درحالی که تمام این مدت داشت کار منطقی رو انجام میداد.
علاوه بر اون شخصیت Rose کاملا نچسب و مصنوعی بود و اون کار آخرش هم (نجات فین) فقط یه خراب کردن اوج داستان برای نجات یه شخصیت بود نه چیز بیشتر.
این ارتباط Rey و کایلو رن هم خیلی Weird بود، اولش طوری نشون داده میشد که انگار چیز خیلی مهمی بهم وصلشون میکنه و در ادامه داستان عمیق تر میشیم داخلش،
اما یک دفعه زارت! اسنوک گفت داشتم دسکاریتون میکردم هیچی نبوده!!
این کشته شدن لیا و بازگشتش هم که دیگه اخر ر#دن به منطق روایی بود.
ایرادات دیگه ام وجود داشت اما از حوصله خارجه همشو اینجا بگم.

اما نکات مثبتی هم داشت:
سکانس حماسی جنگ اول فیلم
دادن شخصیت و زنده نشون دادن جزیره جدای Ach-to، که البته پتانسیل بیشتری هم داشت برا اینکه روح راز آلودی به این جزیره بدن
و سکانس جنگ لوک و کایلو که بهترین قسمت فیلم و نجات دهنده اش بود...

7/10

sa-sot1

ɠσԃ ι ɯαɳƚ ƚσ ԋαƚҽ ყσυ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
781
574
نام
Soheil
N7o.jpg
Annabelle Comes Home
4/10
خیلی خوشحالم که این فیلم رو با کیفیت پرده دیدم و واسش بیشتر از این صبر نکردم چون به هیج وجه لیاقتشو نداشت.!
احساس میکنم دارن از اسم آنابل هر جایی که حرف از ترس میشه استفاده میکنن و شده مضحکه ملت، یکم خلاقیت به خرج بدین لامصبا، به نظرم منتقدین خیلی کمکش کردن که نمرش خیلی بد نباشه، هر چند تا دوستان میرن سینما از این دسته فیلم ها رو میبینن خب سازندگان هم دوباره همونجوری میسازن و دنبال سودشونن.
خلاصه اگه این پست رو میخونین زیاد توقعتون رو از فیلم بالا نبرید، این یک اثر تولید شده توسط یه مشت بچه دبیرستانی هست.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
930
1,452
220px-Toy_Story_2.jpg

بعد از هفت هشت سال دوباره دیدمش...
انگار بار اول بود میدیدم چون شدیدا تحت تاثیر کیفیت انیمیشن قرار گرفتم تا آخرش تو کف بودم که چطوری این رو تو 1999 ساختن
واقعا با انیمیشن های ده سال بعدش هم تفاوت فاحشی نداره از نظر گرافیک و...
بعدش رفتم ویکیشو خوندم و گویا بخاطر فشار های دیزنی تو کمتر از یکسال ساختنش:o
از ظاهر که بگذریم فیلمنامه و داستان به اضافه صداگذاری شاهکار جای هیچ ایرادی نمیذاره
فک کنم دیگه نیازی به نمره نداره یکی از بهترین های تاریخه و نمره گذاشتن براش مسخره میاد:D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟