Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
p5090_.jpeg

US

3/10

فیلم قبلی jordan peele من رو خیلی شوکه کرد (get out)، اون فیلم مشکلات خودشو داشت ولی درکل به نظرم خیلی خوش ساخت بود.
قبل از دیدن us انتظار داشتم که چون الان تجربه بیشتری داره فیلم بهتری ساخته باشه و بعد از انتشار نمرات اولیه فیلم خیلی هایپ شده بودم و همون روزای اول اکران رفتم فیلمو دیدم.
یادم نیست اخرین بار کی از دیدن یه فیلم انقدر پشیمون شده بودم :|
فقط میشه گفت افتضاح بود :| گور بابای پول، یعنی واقعا حیف اون وقتی که پای این فیلم گذاشتم :|
"جوک" هایی که بزور توی هر صحنه فیلم گذاشته شدن، فیلمنامه فوق العاده سطحی و مسخره و کلا اینکه از مشکلات فیلم میشه یه کتاب نوشت :|

من دیگه غلط کنم بخاطر نمره های منتقدین پاشم برم فیلم ببینم :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
Booksmart
2/10

صرفا بخاطر بعضی اهنگاش، طولانی ترین و مسخره ترین تبلیغی بود که تا حالا دیدم. فیلمای ایرج ملکی و صدا و سیما کمتر پیام داره داخلشون. اصلا و ابدا هم ریپ اف Super Bad نیست
من فکر کردم منظورت از تبلیغ، نکوهش استفاده از مواد و بی بندباری اینا باشه، باخودم گفتم تریلرش که فان بود چه عیبی داره که چارپنج تا پیام اخلاقی هم توش داشته باشه:)

Booksmart
4/10
108517

از تریلر و امتیاز بالای فیلم انتظار یه کمدی خوب رو داشتم ولی در حقیقت یبارم لبخند نزدم حین دیدن فیلم، در واقع اصلا این فیلم رو کمدی نمیدونم!
نمی دونم چرا هرچی نمره فیلم کمدی بالا باشه، بیشتر خــُنـــُک تر میشه

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
108518
US 2019
خیلی خیلی ضعیف بود. اصلا تریلرش ی چیز دیگ بود خود فیلم خواب آور و مسخره
امتیاز 4/10

108519
fighting with my family 2019
فیلم قشنگی بود.من اولش فک میکردم کمدیه ولی دیدم اینطور نیست. داستان براساس واقعیت هست و نحوه وارد شدن ی دختر 18 ساله به دنیای کشتی کج زنان رو نشون میده
راک هم کلا 2 دقیقه بیشتر توی فیلم نیس :D
بازی همه عالی بود. دختره خیلی خوشم اومد. وینس خیلی خوب بود و همینطور بقیه
امتیاز 7.5/10​

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Booksmart

واقعا انتظار نداشتم اینقدر دوست داشتنی باشه :D
کاراکتر های داستان خوب پرداخته میشن و کاملا میشه باهاشون ارتباط برقرار کرد. با خنده های الکیشون خندیدم، با ناراحتیاشون ناراحت شدم، و تک تک تصمیم هاشون منطقی و قابل درک بود :D
الیویا وایلد واقعا توی کار اولش عالی کار کرد :D امیدوارم فیلمسازیو ادامه بده و کار بعدیش هم همینقدر خوب و شیرین از آب در بیاد :D

پ.ن. انتخاب آهنگای وسط فیلم واقعا واقعا خوبه :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
Searching
10/10
109352

بسیار عالی...!

ایده ناب، زیبا و متفاوت مخصوصا برای من که از کامپیوتر و شبکه های مجازی استفاده زیادی دارم.
داستانی جذاب،گیرا،شوکه کننده و یه پیچش داستانی خفن و همچنین یه درام متاثر کننده.
موسیقی متن هم عالی.
هرچند درمورد پایان فیلم و نجات دختره یمقدار مردد هستم که چطور دختره زنده مونده در اون شرایط.شاید سناریو جالبی نبود برای پایان و هولهولکی بنظر میرسید

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
فرار بزرگ - The Grate Escape

109445

مدت ها بود فیلم کلاسیک ندیده بودم دیشب به طور اتفاقی این فیلم به پستم خورد نسخه ی دوبله شده محصول ۱۹۶۳
اصلا فکر نمی کردم تا این حد جذاب و دیدنی باشه البته ۳۰ دقیقه ی اول فیلم روند داستان کمی کند بود ولی با توجه به زمان طولانی فیلم که حدود ۲:۴۰ دقیقه بود مابقی فیلم کلا پای tv میخکوبی:x داستان فیلم هم همونطور که از اسمش پیداست داستان یه فرار حسابی از کمپ آلمانی ها در زمان جنگ جهانی دوم هست که البته بر اساس داستان واقعی هستش! فکر می کنم فیلم های زیادی بعدها از این فیلم الهام گرفتن...
بازی استیو مک کوئین- جیمز گارنر-چارلز برانسون هم دوستداشتنی بود. توی این فیلم واقعا آدم نهایت داشتن هدف و امید و کارگروهی و عشق و فداکاری رو میبینه در کل حتما پیشنهاد میشه
امتیاز 9/10

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
332
نام
مسعود
Aladdin 2019

109455

بعد از دیدن نمره های فیلم انتظار زیادی از فیلم نداشتم. ولی واقعا فیلم منو سورپرایز کرد! CGI فیلم خیلی خوب بود. بهترین قسمت فیلم بازی ویل اسمیت و موزیک های فیلم بود! طوری که بعد از فیلم چند دفعه موزیکاشو گوش دادم. تنها ایراد فیلم بازی بازیگر های نقش علادین و جعفر هستن که واقعا بد و غیر قابل باور بازی کردن!

امتیاز من 8/10. ازون فیلماست که نباید از روی نمره هاش قضاوتش کرد. حتما ارزش تماشای یک دفعه رو داره!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Us
220px-Us_%282019%29_theatrical_poster.png

با فیلم قبلی جوردن پیل، Get Out، خیلی حال کردم اما Us واقعا افتضاح و ناامید کننده بود! در واقع مسخره بازی بود، اگه همه کاره فیلم رو نمی شناختم می گفتم ست روگن پشت ایده و کارگردانی فیلمه!

2/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,452
نام
سپهر
109998

Shattered Glass 2004
8.5/10

گلس در هم شکسته یک فیلم ژورنالیستی خوب است. بیوگرافی از یک روزنامه نگار که استعداد ذاتی در نگارش مقاله دارد، اما به جای استفاده صحیح و شرعی از اصول مقاله نویسی در روزنامه، به استفاده از تخیلات و تکنیک های دور زدن و کلک زدن از جمله استفاده از منابع فیک و اسامی غیر واقعی برای جلوه دادن بهتر مقاله خود می کند. فیلم رفته رفته جلوه ی متفاوتی از شخصیت اصلی به ما نشان می دهد. شخصیتی که معمولا از چهره اش یک آدم ساده و حتی خرخوان به نظر می رسد اما در درون یک آدم قلابی است. بازی خوب هایدن کریستنس و پیترسارسگارد جذابیت فیلم را چند برابر می کند. پیتر سارسگارد به جز این که بازیگری آندرریت در هیاهوی هالیوود تلقی می شود، یک بازیگری هنرمند است که واقعا تا اینجا به او ظلم شده است که نامزد جوایز معتبری از جمله اسکار بخاطر بازی های قوی اش نشده است. فیلم خوبی است و پیشنهاد می شود!​

• Like
Reactions: J. Constantine

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,521
v793124_.jpeg

Brightburn
2/10​
این فیلم مصداق بارزِ ریختن قیمه ها تو ماستاس ! ، وام گرفته از فیلمهای جن گیر ! ، طالع نحس !! و سوپرمنه !!! که البته به هیچکدوم از ژانرها پایبند نیستو شلختس فیلم .

چرا باید کپسولی که این بچه رو حمل میکنه تنها راه صدمه زدن بهش باشه مثل کریپتون ؟ فضاییا انقدر خرن ؟؟!!
عمل تسخیر و کارهای فراماسونری برای احضار شیطان مال زمینیاس فکر کنم ! این بچه رو خودشون فرستادن !!
دنیا رو نابود کن !! چقدر خنده دار بود این صحنه :D
غیر از اینکه نویسنده مست بوده موقع نوشتن داستان ، کارگردان هم کارشو در خیلی از سکانسها تکمیل کرد ! .

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,452
نام
سپهر
110031

The Neon Demon 2016
3.5/10

شیطان نئون ویندینگ رفن صرفا ویترینی از شات های زیبا و تصاویری رنگارنگ، پست مدرن است که در ایجاد فضایی عجیب از دنیای مد توانسته بر مخاطب تاثیر متفاوتی بگذارد اما ایراد و ایراد و ایراد دوباره ویندینگ رفن در اثر، نبود یک فیلم نامه منسجم است و علی الخصوص یک منطق قوی که در اواخر رنگ از رخسارش می رود. فیلم خوب شروع می شود و همانند «تنها خدا می بخشد» و یا TOTDY با تکنیک Slow-Cinema مخاطب را نمی رنجاند. گرچه هنوز بر اصول خود پابرجاست و هم چنان دوربینی ثابت برای گرفتن تصویری برداری استفاده می کند و قاب بندی ها بسیار اندازه گیری شده است. اما فیلم نامه به گونه ای عمل می کند که انگار آغاز و پایان دارد اما میانه ندارد! شخصیت به دنیای مد معرفی می شود و رشد می کند و مورد توجه قرار می گیرد و همچنین یک معشوقه و دختری که تمایلات همجنس گرایانه دارد، به او جلب توجه می کنند و چند دختر که با وی دشمنی می کنند، نیز سر راهش قرار می گیرند. اما همه مقدمه است و میانه در فیلم اصلا وجود ندارد. شخصیت اصلی «جسی» با چند دیالوگ مسخره به نارسیسیم «خودشیفتگی» می رسد و سپس این که این خودشیفتگی برایش دردسر درست شود (که می شود میانه داستان) شکل نمی گیرد و سریعا قربانی دوستان خود می شود (که پایانه فیلم تلقی می گیرد.) سکانس های انتزاعی و بی ربط کم شده است اما اواخر فیلم دوباره باز سر و کله شان پیدا می شود. المانی هایی که فیلم را ترسناک کنند چندان خوب از آب درنیامده است. نمی توان گفت که خون پاشیده در در و دیوار یا مکیدن خون دست «جسی» و یا کالیبزه شدن جسم وی بگوییم که فیلم ترسناک است!؟ شیطان نئون ضعیف ترین اثر ویندنیگ رفن است.​

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,521
o348957_.png

6.5/10​
اگر هنرپیشه دیگه ای جز Zachary بود شاید انقدر نظر مثبت روی فیلم زیاد نبود ! ، لذت فیلم از زمانی شروع میشه که این بشر وارد ماجرا میشه ، با رفتارو حرکاتش روند فیلم رو از اون حالت یکنواختی خارج می کنه و واقعا میخندونه ! . مخصوصا سکانس 1 کیلومتری :D ، قسمت مبارزات با اهریمنا نیاز نبود انقدر بچه گانه کار بشه ! سوتی هم داشت ...

اتوبوس : که شیشه در حال شکستنه با ضربه خوردن ملت ، و بعد با اون سرعت میوفته و میگیره از شیشه ... و دیگر هیچ :|
سوتی بزرگ : اینه که اهریمنا آزاد شدن که قدرت جادوگره رو بگیرن ، ولی بعدش دکتر اون محل رو ترک میکنه ! و تا پایان به دنبال شزم و استفاده از عصاست !!! :D:|

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,684
نام
وحید
Booksmart
6/10
108517

از نظر کمدی بد نبود ولی توی فیلم فقط حس میکردم میخواد رابطه با همجنس رو تبلیغ کنه

110347
shazam
هنوز نفهمیدم با وجود سوپرمن دنیای dc این شخصیت رو برای چی میخواد؟
طنزش خوب بود در کل ارزش یکبار دیدن رو داره
6.5/10

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406
51o6zchqOFL.jpg
سه گانه اصلی استار وارز بهترین مجموعه بلاکباستر عمرم بود و طبیعتا برا دیدن این خیلی هیجان زده بودم
اما دیری نپایید که متوجه شدم فیلمنامه این قسمت سقوط فجیعی کرده، سیر داستان خسته کننده و دیالوگ ها کلیشه ای شدن،
مساله ناامید کننده دیگه صداگذاری آدم فضایی هاست که مث بازی های Rpg قدیمی مصنوعیه، بعد از حدود بیست دقیقه دیدن فیلم خسته کننده شده بود و تقریبا به سختی ادامه میدادم
تا اینکه قسمت مسابقه جت سواری آناکین فرا رسید و گفتم چه عجب یه بخش جذاب ! اما پس از اون دوباره یکنواختی و خسته کنندگی برگشت و تنها دلیل استقامت و ادامه دادن من قیافه کاراکتر Padme (ناتالی پورتمن) بود
که به دلایلی مبهم و خارج از فهم بنده بطرز غیر عادی خوشگل شده بود
بعد از اون فیلم سیر قهقرایی خودش رو ادامه میداد تا اینکه جنگ آخر فرا رسید که اون هم بطرز غیر منتظره ای نسبت به باقی این فیلم جذاب بود و بسی هیجان کرده و لذت بردم.
بطور خلاصه اگر ناتالی پورتمن، سکانس مسابقه و سکانس جنگ سیاره Naboo وجود نداشت ارزش این فیلم 2/10 دو نمره بخاطر جلوه های ویژه بود

اما الان به دلایل مذکور شده به این فیلم 6.5/10 میدم انشالله که قسمتای بعدی بهتر باشه(که نیست).

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,521
y865168_.jpg

Alita : Battle Angel
7/10​
چیزی که از نظر من به این فیلم ضربه مهلکی زده فیلمنامست ، بجای اینکه سرنخی بهتون بده ، بیشتر سردرگمتون می کنه ، روایت داستان انسجام نداره و بی هدف توی یه نقطه تا پایان نگهتون می داره ، مشخصا برای یک قسمت ساخته نشده ، ولی خب تا همینجا پلات بسیار ضعیفی داره .
آلیتا کارکتر دوس داشتنیه و با همون سکانسهای ابتدایی باهاش ارتباط گرفتم ، صحنه های اکشن خیلی خوبی داره ، هیوگو بار درام فیلم رو نتونست به دوش بکشه و وصله ناجور بود ! ، یک صحنه از فیلم منو یاد الوی در Horizon Zero Dawn انداخت :D طرفداران سایبرپانک هم حال میکنن باهاش .
بنظرم همکاری جیمز کامرون با رودریگز و فلان کارگردان حالا چه در نقش تهیه کننده چه نویسنده شبیه قایم باشک بازیه ، باید بیاد توی گود تا ببینیم در نقش کارگردان چقدر میتونه موفق عمل کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر