(Microsoft)اینترنت ندارید ؟پس xbox360 بخرید !!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,942
نام
حسین
20130612_xbox_360.jpg

درود
مدیر اجرای Microsoft در صحبت های عجیب بیان کرد که اگر شما دسترسی خوبی به اینترنت ندارید یا درمناطق خاصی هستید یا در شهرهای هستید که وضعیت اینترنت جالبی ندارندپس یک xbox360 بخرید !
Don Mattrickدر صحبتی که با سایت GameTrailers داشت بیان کرد ما یک کنسول دیگر داریم برای کسانی که دسترسی به اینترنت ندارند به نام xbox360!

اگر دسترسی شما به شبکه اینترنت در حد صفر هست 360 یک کنسول افلاین هست
Mattrick می گوید xbox oneبرای گیمر ها ساخته شده هست البته به وسیله خود گیمرها و کسانی که اعتراض دارند اول باید متوجه بشوند این سیستم چطور کار میکند بعد قضاوت کنند !
به نظر من ما راه طولانی در پیش داریم و یک محصول کامل ساخته ایم و مردم ان را دوست خواهند داشت
این برای مردم بسیار مهم هست زیرا مردم خیلی باهوش هستند و زمانی که کنسول را ببینند خواهند دید که چه پیشرفت های دارد
منبع

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
این طرفداری های عجیب از کنسول x1تو این سایت برا چی هست خدا می دونه !؟؟؟
مشکلات اینترنتی که باید به نت وصل باشید !
ریجن بندی بازی ها !
قیمت جذاب این کنسول !
انحصاری های خاصش !

چی داره که دلتون بهش خوش کردین اون هم تو اینجا فقط خدا می دونه !
اگه دلتون به تعداد انحصاری خوش کردین همانطور هم که بهنام گفت باید بگیم انحصاری داریم تا انحصاری
یعنی همه باید طرفدار PS4 باشن؟ کسی نباید از Forza و Halo و بازی های جدیدی که مایکروسافت معرفی کرده خوشش بیاد؟ کسی حق نظر دادن تو بازیسنتر رو نداره؟ دیــکتاتوری نوین هست آیا؟ :-/ :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
یعنی همه باید طرفدار PS4 باشن؟ کسی نباید از Forza و Halo و بازی های جدیدی که مایکروسافت معرفی کرده خوشش بیاد؟ کسی حق نظر دادن تو بازیسنتر رو نداره؟ دیــکتاتوری نوین هست آیا؟ :-/

نه کی گفته شما حق نظر نداری؟ داریم با هم دوستانه کل میندازیم همین. چاکر شما هم هستیم
:D

- - -ویرایش - - -

اقا یه مقایسه ساده میکنم ما الان تو ایران زندگی میکنیم پس باید شرایط کشور را در نظر بگیریم .
فرض کنید watch dog روی هر دو کنسول نسل بعد اومده خب وقتی من میتونم این بازی را روی کنسولی بگیرم که ریجن فیری هست 100 دلارم ارزونتر چک انلاین هم نمیخواد وقتی هم بازی را تموم کردم با 20 تا 30 هزار تومن پایین تر میتونم بفروشم خب ببخشید مگه مغز.... خوردم برم وان بخرم.
این ریجن لاک بودن خیلی قضیه مهمی هست تو نسل فعلی ایکس باکس که سریع هک شد ps3 هم ریجن فیری بود مشکلی نداشتیم فرض کنید تو ایران مثلا اولش وان ریجن جی یا یوسی اومد بعد فلان بازی که اکثرا از دبی میارن ریجن پال باشه به دستگاه نخوره و از این مشکلات اینجوری...
کلا با این حساب من اینده ای برای وان تو ایران نمیبینم مگر اینکه یا هک بشه یا از این سیاست های مسخره اش دست بکشه .
این مشکل که شما میگی منو در زمینه 3ds به ..... خوردن انداخته خدا بانیشو لعنت کنه البته فکر کنم سونی هم سر dvd جز بانیان بوده حالا خودش بیخیال شده بقیه ول نمیکنن

- - -ویرایش - - -

بالایی@
یه اشتباه کوچک توی حرفات هست. ببین Windows مال مایکروسافت هست و عرضه شدن این عناوینی که ذکر کردی بر روی PC، به معنای خارج شدن از انحصار مایکروسافت نیست. این بازیا هنوز هم در انحصار مایکرو هستن
در علم فلسفه به نوع پاسخ گویی شما میگن سبسطه ما در مورد انحصار مایکرو صحبت نمیکنیم داریم در مورد xbone صحبت میکنیم

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
یعنی همه باید طرفدار PS4 باشن؟ کسی نباید از Forza و Halo و بازی های جدیدی که مایکروسافت معرفی کرده خوشش بیاد؟ کسی حق نظر دادن تو بازیسنتر رو نداره؟ دیــکتاتوری نوین هست آیا؟ :-/ :D
Forza که یک بازی مثلش روی PS هم هست ( GT ) ، از لحاظ کیفی هم هیچ فرقی نداره اگه بخوای منطقی نظر بدی
Halo هم که سازنده اصلیش دیگه داره یک بازی شبیه خود این سری میزنه که روی PS4 هم میاد یعنی Destiny

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
Forza که یک بازی مثلش روی PS هم هست ( GT ) ، از لحاظ کیفی هم هیچ فرقی نداره اگه بخوای منطقی نظر بدی
Halo هم که سازنده اصلیش دیگه داره یک بازی شبیه خود این سری میزنه که روی PS4 هم میاد یعنی Destiny
الان من دیگه هیچ جوابی ندارم بدم از شدت منطقی که تو این کامنت به کار رفته :D فلذا i'm out :D

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
الان من دیگه هیچ جوابی ندارم بدم از شدت منطقی که تو این کامنت به کار رفته :D فلذا i'm out :D
متاسفانه هرچی میگردم لینک پیدا نمی کنم :d
ولی قشنگ یکی از این مسئولین مایکرو گفت ip شما باید برای این کشورها باشه وگرنه اگه آنلاین بشین قبول نمیکنه :|

بعد طرف پرسید راهش چیه گفت مهاجرت به یکی از این کشورهای تحت پوشش :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
متاسفانه هرچی میگردم لینک پیدا نمی کنم :d
ولی قشنگ یکی از این مسئولین مایکرو گفت ip شما باید برای این کشورها باشه وگرنه اگه آنلاین بشین قبول نمیکنه :|
واسه این قضیه آخرین چیزی که گفتن این بوده که سیستمش مثل X360 هست، الان هم ملت راحت با X360 آنلاین بازی میکنن :D

- - -ویرایش - - -

یه شایعه باحال اومده که به احتمال 99.9% سرکاری هست :D
Microsoft is set to announce it will remove DRM restrictions on Xbox One games and the need for you to have the new Xbox "always online".
Sources tell us that Microsoft is set to announce the changes later today, with games developers being informed first.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
واسه این قضیه آخرین چیزی که گفتن این بوده که سیستمش مثل X360 هست، الان هم ملت راحت با X360 آنلاین بازی میکنن :D

- - -ویرایش - - -

یه شایعه باحال اومده که به احتمال 99.9% سرکاری هست :D
خدا کنه واقعی باشه و این مسخره بازیها رو تمومش کنه مایکرو :d
والا اونی که ازشون می پرسید بهش اینطوری جواب دادن :| اهل بلژیک هم بود :|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
جا داره همینجا یه مید فینگر بزرگ به تمامی دوستانی که تو این 12 صفحه به در و دیوار کوبیدن و از آنلاین بودن کنسول دفاع کردن تقدیم کنیم!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر