نظر شما درباره ظاهر playstation4 چیست؟

نظر شما در باره ظاهر کنسول playstation4 چیست؟

• بسیار زیبا

رای‌ها: 215 54.2%
  • خوب

رای‌ها: 94 23.7%
  • معمولی

رای‌ها: 57 14.4%
  • بسیار زشت

رای‌ها: 31 7.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    397

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
از نظر من مشکیش از همه شیک تره ... b-)
آره واقعا
بهتر که تائید نشده
مگه تی شرته که رنگ بندی داشته باشه
فقط مشکی یا نهایتا استیل هم بزنه خوبه
(5 صبحه دارم در مورد رنگ کنسول نظر میدم!)
23604889836763969553.jpg

sanghoor

کاربر سایت
May 3, 2013
9
خیلی زیبا و خوبه!!!! ایکس باکس بیشتر شبی اسباب بازی میمونه ... من که pre order دادم بیادXXXXXXXXXXXXXXXXX
;کاش کی پولم به یه lcd 3d هم برسه که بشینم دو ماه خونه خوذمو حبس کنمو لذت ببرم

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
خیلی زیبا و خوبه!!!! ایکس باکس بیشتر شبی اسباب بازی میمونه ... من که pre order دادم بیادXXXXXXXXXXXXXXXXX
;کاش کی پولم به یه lcd 3d هم برسه که بشینم دو ماه خونه خوذمو حبس کنمو لذت ببرم
ایرانی شوما؟

sanghoor

کاربر سایت
May 3, 2013
9
ایرانی شوما؟
در حال حاضر بلی!!!! ولی اواخر تیر یه سفر چند ماهه به بلاد کفر باید برم!!!!
خدا کنه این دلار حرومی همین جوری بکشه پایین !!! یعنی لحظه شماری میکنم که مثلا دارم از جعبه درش میارمXXXXXX

- - -ویرایش - - -

ولی کنسول رو زود خریدن جدا از اینکه خیلی ذوق داره !! یه سری بدیا هم داره مثلا پی اس 3 اولیاش که 60 و 80و یه یه سریش 40 بود یه خورده بعدا سر Hdd و اجرا کردن بازی های کپی ادیت میکنه
بعدم مثلا بازی های سری اول resistance یا motostorm یا pes 2008 اصلا جالب نبودن خداییش هنوز کمپانی یای بازی به قابلیت های کنسول آشنایی نداشتن از uncharted تازه رضایتمند می شد آدم
ولی ps3 نسبت به کنسول قبلیش خیلی قشنگ تر بود تا ps4 به ps3 ضمن این که ps4 بسیار زیباس ( البته به نظرم اومد)

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
در حال حاضر بلی!!!! ولی اواخر تیر یه سفر چند ماهه به بلاد کفر باید برم!!!!
خدا کنه این دلار حرومی همین جوری بکشه پایین !!! یعنی لحظه شماری میکنم که مثلا دارم از جعبه درش میارمXXXXXX

- - -ویرایش - - -

ولی کنسول رو زود خریدن جدا از اینکه خیلی ذوق داره !! یه سری بدیا هم داره مثلا پی اس 3 اولیاش که 60 و 80و یه یه سریش 40 بود یه خورده بعدا سر Hdd و اجرا کردن بازی های کپی ادیت میکنه
بعدم مثلا بازی های سری اول resistance یا motostorm یا pes 2008 اصلا جالب نبودن خداییش هنوز کمپانی یای بازی به قابلیت های کنسول آشنایی نداشتن از uncharted تازه رضایتمند می شد آدم
ولی ps3 نسبت به کنسول قبلیش خیلی قشنگ تر بود تا ps4 به ps3 ضمن این که ps4 بسیار زیباس ( البته به نظرم اومد)

سونی با قیمتش نشون داد یک اشتباه رو دو بار تکرار نمیکنه ... خیالت راحت ;)

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
نکته مثبتش اینکه صاف ـه !

شخصآً با صاف نبودن PS3 مشکل دارم , حداقل آدم دسته ی کنسول , هدست , موبایل یا کنترل TV میذاره رو دستگاه .

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
نکته مثبتش اینکه صاف ـه !

شخصآً با صاف نبودن PS3 مشکل دارم , حداقل آدم دسته ی کنسول , هدست , موبایل یا کنترل TV میذاره رو دستگاه .
عجب نکته مثبتی :|
میخوای بیا رو کنسول گاو صندقتم بزار عزیز من همه روی کنسول رو خالی میزارن تا زیباییش معلوم شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر