PlayStation Dont Starve | PS4

بازی Dont Starve یک بازی کم حجم ماجرایی و استراتژیک جدید توسط کمپانی Klei Entertainment برای کامپیوتر ساخته شده است. بازی Dont Starve یک بازی Survival در دنیایی که علم و جادو با هم آمیخته شده اند می باشد. شما در نقش Wilson به عنوان یک دانشمند هستید که توسط دیو به دام افتاده و به این دنیای عجیب وارد شده اید. شما باید با استفاده از محیط و موجودات اطراف خود راه فراری برای خودتون بسازین و به خانه برگردید.در بازی Dont Starve شما به جهانی پر از موجودات عجیب و غریب ، خطرات و شگفتی های غریب و ناشناخته گام نهاده اید. شما باید با استفاده از وسایل اطراف خود راز و رمز بقای خود در این جهان رو بدست بیاورید.
برای PS4 به صورت انحصاری هست.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نه دیگه برداشته شده، الان Resogun و Outlast هستن برای Plus.

resogun هم فكر كنم برداشته شد !

امروز يه دنياي خاص درست كردم بدون مانستر و تماما" روز و اكثرا" تابستون :d امتحاني رفتم چند روزش رو و خودم رو به كشتن دادم ولي XP داد !

اقا درهاي قلعه و ديوار هارو چطوري درست كنيم كسي نتونه بياد تو بهمون حمله كنه :|

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
بسيار نكات اموزنده ايي بود :d

خونه خوك هارو خراب كنيم بهمون حمله نمي كنن ؟
موجودات رو بگيريم بعدا" باز جاشون مياد ؟

اين مورد دخالت در نوع دنياها رو كسي نميدونه ؟:|

حمله نمیکنن :D

جای موجودات هم سریع پر میشه :D

الان همه شخصیت ها جز Maxwell و Wes باز شده واست؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
قیمت بازی تو Store چقدره؟! :-/
من یه ذره رو PC بازی کردم (چون PC قدیمی ـه نمی‌شه با کیفیت بازی کرد :|) خیلی خوشم اومد.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ديشب يكي داشت بازي ايش رو STREAM ميكرد !
تا روز 1262 اش رو كه من به چشم ديدم :|
كل مپ رو عملا" با ديوار سنگي هي پوشونده بود و يه تعداد زيادي يخچال و جعبه و هر چي بگين داشت :|:d

ملت هم چقدر بيكارند :|:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اين 300 مگ اپديت ديگه براي چي بوده :| خود بازي 400 مگه بعد 281 مگ اپديت دادن :|
روی بازی کلید option بزنی یک گزینه update history داره نوشته چه بخشهایی از بازی update شده .

منم اون stream رو دیدم که 1200 روز رفته بود D:
واقعا بیکارند لول
این دیگه همینطوری میره تا حوصله اش از بازی سر بره D: با اون سیستمی که چیده بود کلا بازی هم دستش نمیرسه بکشدش D:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
روی بازی کلید option بزنی یک گزینه update history داره نوشته چه بخشهایی از بازی update شده .

منم اون stream رو دیدم که 1200 روز رفته بود D:
واقعا بیکارند لول
این دیگه همینطوری میره تا حوصله اش از بازی سر بره D: با اون سیستمی که چیده بود کلا بازی هم دستش نمیرسه بکشدش D:

خدا عمر بده به این جوانان! من خودم رو کشتم قیافه ام شبیه خود یارو شده بود وقتی خوابش میاد 38 روز زنده موندم:d

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
ادونچر کودومه ؟

- - -ویرایش - - -

پست هارو نخوندم :D تروفی ها هم دیدم ولی اصلا دقت نکردم یا بهتر بگم فکرش هم نمیکردم پلات نداشته باشه

بخش ادونچر 5 تا چپتر داره که واسه اینکه از هر چپتر برین بعدی باید 4 تا چیز (‌سیب زمینی آهنی و یه حلقه طلایی و یه جعبه و یه Crank thing )‌ بعد ببرین یه جایی که چند تا محافظ کلفت هم داره سر هم کنین تا تلپورت بشین چپتر بعدی.

فقط ستمش اینجاس که اگه مثلا چپتر سوم بمیرین برمیگردین اول :| به نظرم اول حسابی Survival رو برین و اگه حتی در هم پیدا کردین واردش نشین تا حرفه ای بشین. چون اگه وسط ادونچر بمیرین مثل من عصبی میشین یه دو روزی بازی رو میذارین کنار :D

از اینا یه عکس میتونی بزاری داداش
(‌سیب زمینی آهنی و یه حلقه طلایی و یه جعبه و یه Crank thing )‌

Last edited by a moderator:

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
سلام
من گرفتمش معرکست

یعنی حتی از وقتی گرفتم فیفا رو گذاشتم کنار خیلی معرکست
کاشکی براش بخش آنلاین هم میساختن
به غیر از این بخش بقا بخش دیگه ای نداره کلا؟

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
سلام
من الان بیست روز زنده موندم یه قبر هم ساخته بودم که یه بار مردم و خراب شد
الان میخوام مزرعه بسازم چون با اینکه چوب و سنگ دورو برم خیلی زیاده ولی غذا خیلی کمه و روزا تقریبا همیشه دنبال غذا باشه
حالا برای ساختن مزرعه کود میخواد حالا منم نتونستم خوک ها رو پیدا کنم. تقریبا تمام مسیر ها رو رفتم همش به آب ختم میشه گراز هم پیدا نمی کنم کود از کجا بیارم؟
راستی یه پای قورباغه هم رو زمین افتاده بوود خوردمش عقلم هی داره کم میشه ریش هم ندارم گل هم نیس چیکار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر