Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
بازی را شروع کردم. دو ساعتی بازی کردم. چقدر خوبه بازی.

اول اینکه ویدیو اول بازی و آهنگش چقدر خوب بود بود. فقط از اسکوئر همچین ویدیویی واقعا میشه انتظار داشت.
دو گرافیک خود بازی که واقعا عالیه. اون صحنه اول بازی که با یک باس فایت مکانیزم ها را نشون میده واقعا CG بود.

مکانیزم های گیم پلی را هم تا الان خوشم اومده گرچه نحوه دویدن و حرکت کاراکتر و انتخاب مجیک و اتک از منو در حالت مبارزه ریل تایم برام یکم استرنجه. به خصوص که منوش خیلی ریزه. بعلاوه بازی زیادی آسونه و این آیتم هایی که میده عملا کاربردی برام نداشته.

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
بازی را شروع کردم. دو ساعتی بازی کردم. چقدر خوبه بازی.

اول اینکه ویدیو اول بازی و آهنگش چقدر خوب بود بود. فقط از اسکوئر همچین ویدیویی واقعا میشه انتظار داشت.
دو گرافیک خود بازی که واقعا عالیه. اون صحنه اول بازی که با یک باس فایت مکانیزم ها را نشون میده واقعا CG بود.

مکانیزم های گیم پلی را هم تا الان خوشم اومده گرچه نحوه دویدن و حرکت کاراکتر و انتخاب مجیک و اتک از منو در حالت مبارزه ریل تایم برام یکم استرنجه. به خصوص که منوش خیلی ریزه. بعلاوه بازی زیادی آسونه و این آیتم هایی که میده عملا کاربردی برام نداشته.
جادو/آیتم ها رو بنداز تو shortcut ، خیلی راحت تر میشه اوضاعت...
اگر زیاد نرفتی جلو درجه سختی رو ببر بالا(از اول برو) ، بازی رو نرمال واقعا زیادی راحته:-"

اون اپنینگ هم فوق العاده ست! فوق العاده! همه اپنینگ های سری البته عالین:x

اونجا که در روی کاراکترها باز میشه یه حس به شدت عجیبی داره:(( هر دفعه میبینم موهای تنم سیخ میشن:))
و مبارزه روکساس و اکسل:(( :(( :((

• Like
Reactions: Soheil

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
جادو/آیتم ها رو بنداز تو shortcut ، خیلی راحت تر میشه اوضاعت...
اگر زیاد نرفتی جلو درجه سختی رو ببر بالا(از اول برو) ، بازی رو نرمال واقعا زیادی راحته:-"

اون اپنینگ هم فوق العاده ست! فوق العاده! همه اپنینگ های سری البته عالین:x

اونجا که در روی کاراکترها باز میشه یه حس به شدت عجیبی داره:(( هر دفعه میبینم موهای تنم سیخ میشن:))
و مبارزه روکساس و اکسل:((:((:((

اون شرت کات را نمیدونستم . باید چک کنم بینم از کجا ست میشه. بازی را هم 2 ساعتی رفتم فعلا. تروفی سختی که نداره؟

تابلو نقاشیه رسما. داستان را هم اون ویدیو خیلی کمک کردم تا حدودی سر دربیارم. البته این ویدیوهای کوتاه خودش هم بد نیست. خیلی خوشم اومده واقعا.

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
بازی را رسوندم به Toy Box و رسما از گرافیک و گیم پلی بازی برگام ریخته :D.

انیمیشن پیکساره. حالا نمیدونم مقایسه ای هست یا نه ولی از Toy Story که گرافیکش بهتره فکر کنم از شماره دوم هم شاید باز بهتر باشه. عجیب دارم لذت میبرم از بازی و پشیمونم که چقدر دیر با این سری آشنا شدم.:D

• Like
Reactions: noctis-sm3

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
دوستان من توی بازی گم شدم!
اوایل بازی هستم و الان توی دنیای هرکولس هستم ولی نمیدونم کجا باید برم
چجوری میشه main mission یا ماموریت اصلی رو روی نقشه بازی مارک کرد و رفت سمتش؟
اصلا چرا مپ نداره بازی؟؟
گیج شدم اصن

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
دوستان من توی بازی گم شدم!
اوایل بازی هستم و الان توی دنیای هرکولس هستم ولی نمیدونم کجا باید برم
چجوری میشه main mission یا ماموریت اصلی رو روی نقشه بازی مارک کرد و رفت سمتش؟
اصلا چرا مپ نداره بازی؟؟
گیج شدم اصن
????

????

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
بالاخره بعد قرن ها یه خبری از بازی شد:-"

قراره ماه آینده(دسامبر) تریلر جدیدی از بازی بیاد... توی دسامبر هم TGA رو داریم و هم جامپ فستا...ببینیم کدوم شانسمون میگیره:-"
خود DLC هم قرار بود این دور و برا عرضه بشه فکر کنم ...که یادشون رفت:-"

به طور کلی هنوز نمایش های DLC برام یه مقدار ناامید کننده ست! هرچیزی نشون دادن مربوط به دنیای آخر بازی بوده
آپشنال باس ها، احتمالا همون باس های آخر بازی رو درجه سختی بالاتر هستن (فعلا چیز جدیدی نشون ندادن)
کاراکترهای قابل بازی بیشتر هم امیدوارم به یک مبارزه دو 5دقیقه ای ختم نشه و یک سری چالش و ... بزارن براشون:-" اصلا کاپ های دنیای هرکول رو دوباره راه بندازن:|
کاراکترهای FF هم که من هنوز باورم نمیشه خبری نیست... :(

حالا امیدوارم DLC بیاد و همه انتظاراتی که داریم(دارم:-") رو عملی کنه! حتی اگر این DLC هم خبری نشد، امیدوارم بازم DLC بدن و بازم KH داشته باشیم:-" کی میتونه صبر کنه تا KH IV :|

---

غیر از خبر تریلر ، گفتن با آپدیت جدید بازی دو مورد اضافه میشه

1. قابلیت Data Creating ، یه جورایی فوتو مود پیشرفته هست، میتونید کاراکترهای مختلف بچینید تو قاب و یه سری آبجکت ها و افکت ها رو دستکاری کنید

2. میتونید اسلاید شو هم بسازید از عکس هاتون و براش فریم های مختلف و آهنگ های مختلف انتخاب کنید!

3. Premium Menu
تغییراتی توی گیم پلی بازی میتونید بدید، مثلا قابلیت Fast Pass رو گفتن که باعث ضعیف تر شدن دشمن ها میشه، و یا Black Code که برعکس کار میکنه و خودتون رو نرف میکنه، مثلا میتونید بگید استفاده از آیتم یا فلان جادو و ... مجاز نیست

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
تریلر اومد!!!

کاراکترهای FF برگشتن! هوراااااا!!!!
کایری قابل بازی! هورااااااا!!!!
Scala Ad Caelum قابل گشت و گذار(احتمالا)! هورااااااا!!!!

و 23ژانویه میاد >:)
---
گرچه هنوز نمیشه مطمئن بود دنیای کاراکترهای FF قابل بازیه یا فقط در حد کاتسین میبینیمشون:-"
کاش قابل بازی باشه و بازم مبارزه با سفیروث داشته باشیم>:)

---
برای X1 با یک ماه تاخیر میاد... 25فبریه:-"
تریلر هم گویا اشتباهی آپلود شده بودا و بعد پاک شده ... برای همین با اینکه زده پیش خرید کنید، ولی قیمتش معلوم نیست تو سایت های خبری و توی PSN هم نیست...
احتمالا قرار بوده یکی از تریلرهای State of Play باشه:-"

• Like
Reactions: Destro and dizzy

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
ELbmt6UX0AAdGsN.jpeg

30$ !
انتظار 20$ رو داشتم :-" ... ولی با این حال منتظریم:D
اون 19 آهنگ هم امیدوارم لینک های کنسرتش گیر بیاد:-"

یک سری از تغییرات داستانی(والله کل نمایش های ReMind همین بوده خو:-" ) قراره با آپدیت رایگان باشه

• Like
Reactions: dizzy

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
اگه ps4 داری دموش
دوستان میشه یه گیم پلی تو آپارات قرار بدین ببینم سبکش چجوریه؟
نوبتیه؟
اگه ps4 داری دموش توpsn هست هشت گیگ حجمشه
من خودم دانلود کردم بازی قشنگیه ولی الان حوصلشو ندارم بخرمش همه جا هم ندارتش

• Like
Reactions: mac man

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
امروز بالاخره ReMind اومد... یعنی الان به زور بیرونم:| اگر میشد از خونه بیرون نمیومدم و بکوب مینشستم پای بازی دوباره:-"
فقط صبح که بیدار شدم ببینم آپدیت بازی تموم شده یا نه و یکم از تم و آهنگ Dearly Beloved لذت بردم! :x :x :x
PS_Messages_20200123_081724.jpg

نمیدونم آرت Main Menu رو دیدید یا نه... ولی خداااست! :x

Kingdom-Hearts-3-Remind-DLC-early-buy-bonus-PS4-Theme-Sora-and-Kairi-Tetsuya-Nomura.jpg

---

و در آخر... دیروز گفتن Remind اولین و آخرین DLCهه گه دارن روش کار میکنند، ولی تیم ها و پروژه های دیگه ای هم از KH در دست ساخت دارن، که یکیش به زودی معرفی میشه... و امروز کله سحر شد:D
Project Xehanort ... بازی موبایل (آندروید و IOS ) ... و حکمت بازی این است :
“Why did he become the seeker of darkness?”

بازی هم خرید درون برنامه ای داره...بهار 2020 هم قراره بیاد!
خلاصه مطلب : گاچا جدید:p

امیدوارم حداقل روایت داستانش به آشغالیه KH Union X نباشه... اونجا 100مرحله رفتیم داستانی که نداشت... بعد انیمیشن Back Cover رو میدیدیم و بعدترها خلاصه ی چپترهای جدید رو میخوندیم، کفمان میبرید:|
کلا اگر داستان داره از همون اول درگیرت کنه، نه 547مرحله بری بعد تازه داستان شروع بشه:-"

Kingdom Hearts 'Project Xehanort' announced for iOS, Android - Gematsu

---
غیر از تیم KH III و تیم موبایل (همون Union X و Project Xehanort ) دوتا تیم دیگه روی KHجات دارن کار میکنند، که یکیش به زودی میاد!(معرفی هم نه! میاد!!! )
و من همچنان برام سواله KHهه سوئیچ کجاست:D احتمالا اون تیم دومه باشه!
اینی هم که گفتن به زودی میاد...باید یه چیز جمع و جور...مثل همون VR و اینا باشه! :-"

خلاصه اینکه... از KHخبرهای زیادی خواهد بود:-"

---

ولی من هنوز هرجور فکر میکنم تحمل کردن تا عصر سخته:|

• Like
Reactions: dizzy and Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر