Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
005a04b4fab53fd069ec51b86e3db901.jpg

=)) =)) =)) ( :(( )

---
bc643be508bcaf260bc80a2f864b6046.jpg
:p

---
e6baa0082024bad3294fc0674df7d026.jpg
حالا اون FFهای قبلی هیچ، من واقعا هنوز باورم نمیشه FF XV تو بازی نبود! :D
این E3 یا نهایت TGS باید یک خبری بشه! :| یعنی باور نمیکنم نشه...مثل همین که هنوز باور نکردم نبودن:-"

این ایده لودینگ ها به این صورتی که توی بازی بود کلا جالب بود(و کاش بیشتر بود:p الان که فکر میکنم میتونستن مثل FF XV از عکس های منتخب ملت هم حتی استفاده کنند!) ، حالا... جالب بودنش به کنار، سوژه خوبی برای ملت شده و چیزای جالبی میسازن باهاش:p

• Like
Reactions: '!|SNAKE|!'

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
فقط یه تروفی داغونو خسته داره ! ، جز اینکه وقت گیره و حالی نمیده ، بسیار بسیار ترکیب بعضی متریالهاش بیخوده ! ، خداحافظی با این تاپیک تا ماجراجویی بعدی سورا

z64a_kingdom_hearts_Ⅲ_20190420053549.jpg

ux3v_kingdom_hearts_Ⅲ_20190420053553.jpg

v9z6_68aa5360ea1811e39340f61fff0ca5ca.jpg

من رو 80% تروفی دراپش کردم! حوصلم نکشید ادامش رو بگیرم. خصوصا به نظر من اونکه میگه برو همه میوه و غذا و اینارو بگیر سرکاریه، چون من الان نمیدونم چیو نگرفتم! اولتیما هم گرفتنش کامل ویست آو تایمه و چون دشمن خفن نداره که برای زدنش به ایشون نیاز باشه، دیگه هیچ انگیزه ای نداشتم حتما بدستش بیارم.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من رو 80% تروفی دراپش کردم! حوصلم نکشید ادامش رو بگیرم. خصوصا به نظر من اونکه میگه برو همه میوه و غذا و اینارو بگیر سرکاریه، چون من الان نمیدونم چیو نگرفتم! اولتیما هم گرفتنش کامل ویست آو تایمه و چون دشمن خفن نداره که برای زدنش به ایشون نیاز باشه، دیگه هیچ انگیزه ای نداشتم حتما بدستش بیارم.
میوه ها که خیلی راحته! و احتمالا همه سبزیجات ها رو گرفتی و فقط میوه ها مونده، که اونم جای همون Mushroom Heartlessهای KH II هستن:D

کلا من اینو جزو اولین تروفی هایی بود که بعد از تموم کردن بازی گرفتم، چون راحت بود دنبال کردن اینکه چی میخوام و چی مونده:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
تروفی Synthesist مربوط به فارم کردنهاست ، که از دشمنان به دست میارین ، یه مقدار کمیش با کشتی فضاییتون ، بقیه توی Battlegate هاست ، گرفتن بعضی جمها و کریستالها مصیبته ، شانسیه گرفتنشون ، ممکنه ۱۰ بار بری نده بهت ، ولی یه بار شانسی بهت میده ، برای Synthesist بر فرض 10000 متریال هم فارم کنید ، برای 88 آیتم اصلی به مشکل میخورید ، گرفتن متریالها مشکلی از نظر من نداره چالشهای جالبی هم برا گرفتنشون وجود داره ، ولی برای ترکیب این 88 آیتم با متریالهاش در یک فضای گنگ رهاتون میکنه ، یعنی شما ترکیبها رو به مقدار بالا هم داشته باشید اینجا گیج میشید و میگید خب که چی ! ، آزمونو خطاس همش .

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
میوه ها که خیلی راحته! و احتمالا همه سبزیجات ها رو گرفتی و فقط میوه ها مونده، که اونم جای همون Mushroom Heartlessهای KH II هستن:D

کلا من اینو جزو اولین تروفی هایی بود که بعد از تموم کردن بازی گرفتم، چون راحت بود دنبال کردن اینکه چی میخوام و چی مونده:D

الان من مشکلم اینه که از کجا بفهمم چی رو میس کردم و نگرفتم؟:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
الان من مشکلم اینه که از کجا بفهمم چی رو میس کردم و نگرفتم؟:D
توی لیست غذاها، صفحه دوم یه دسر هست 50تا آیتم میخواد (7-8تا:-" ) که همشون میوه هستن
ببین کدوم میوه ها رو داری، یه نگاه تو نت به لیست میوه ها بنداز، هر کدوم رو نداری بگیر:D

هر دنیا یه هارتلس میوه ای داره، باید رکورد خاصی بزنی تا بهت جایزه میوه بده:D سخت هم نیستن اصولا:D

• Like
Reactions: Cloud Strife

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
نومورا توی کنسرت kh که امروز بود اطلاعات dlc رو گفته

اسم dlc بازی Kingdom Hearts III ReMIND هست

Paid
-Additional Scenario “ReMIND”
-Limit Episode + Boss
-Secret Episode + Boss
-English VA Option

Free
-New Keyblade + New Form

نومورا گفته اطلاعات بیشتر راجب dlc بعدا منتشر میشه و اینکه گفتن این باس مخفی به قدری سخته که باعث میشه گریه کنین :D
و Shinji Hashimoto هم دیگه تهیه کننده بازی نیست و از این به بعد تهیه کننده سری Ichiro Hazama هست :(

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Kingdom Hearts III DLC 'Re:Mind' announced - Gematsu

DLC بازی هم تا حدودی(؟!؟) معرفی شد! محتویاتش رو گفتن، ولی اصل قضیه (داستان و ...) رو نگفتن!(گرچه قبلا گفته بودن در مورد Xion شاید توی DLCها چیزی بگن:D )

کی بلید همراه با Form هم به صورت رایگان اضافه میشه!(امیدوارم فقط اسکین نباشه:D )

اطلاعات کامل، همین پست بالا:D ، صفحه باز بود ولی پست رو نفرستاده بودم، پست جدید رو ندیده بودم:D )

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
دوستان من اکانتم برای آمریکاست اما ریجن بازی اروپا. برای خرید DLC دقیقا باید چه غلطی بکنم؟:D سر FFXV که یبار رویال ادیشن رو خریدم اما چون ریجن فرق داشت هیچ کدوم از اپیزود هارو نتونستم بازی کنم:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دوستان من اکانتم برای آمریکاست اما ریجن بازی اروپا. برای خرید DLC دقیقا باید چه غلطی بکنم؟:D سر FFXV که یبار رویال ادیشن رو خریدم اما چون ریجن فرق داشت هیچ کدوم از اپیزود هارو نتونستم بازی کنم:D
ریجن بازی! از انگلیس باید بخری DLCرو! :D
فقط بازی هایی که خرید درون برنامه ای دارن یکم وضعشون پیچیده ست (اونجا باید ریجن اکانت و بازیت یکی باشه تا خریدهات ثبت بشن)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
با آپدیت درجه سختی، چندتا آیتم پیدا شده به نام های Proof of Promises و Proof of Times Past (شاید یه آیتم دیگه هم باشه چون رنگ اینا برنز و نقره این، ولی یافت نشده فعلا چیزی!)
به هر حال! با توجه به شکل و اسم آیتم ها، حدس زده میشه اون کی بلیدهایی که قولش رو داده بودن، Oathkeeper و Oblivion باشن!
گویا زودتر باید بزنیم تو گوش درجه سختی جدید>:)

Oathkeeper_&_Oblivion_KHII.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر