Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
دوستان این Verum Rex تریک خاصی نداره؟ من هرچی میرم تهش 8 9 میلیون میشه! فقط یه بار شانسی شدم 11900!:| یعنی یه ذره بیشتر میشد تروفیش رو میگرفتم اما نشد. بعد دیگه هرکاری میکنم نمیشه. دوستانی که گرفتن چه حرکتی زدن؟

پ.ن: تا دنیای Kingdom of Corona موفق شدم همه صندوق ها و لاکی امبلم هارو پیدا کنم:Shrewd:

• Like
Reactions: Genesis

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
دوستان این Verum Rex تریک خاصی نداره؟ من هرچی میرم تهش 8 9 میلیون میشه! فقط یه بار شانسی شدم 11900!:| یعنی یه ذره بیشتر میشد تروفیش رو میگرفتم اما نشد. بعد دیگه هرکاری میکنم نمیشه. دوستانی که گرفتن چه حرکتی زدن؟

پ.ن: تا دنیای Kingdom of Corona موفق شدم همه صندوق ها و لاکی امبلم هارو پیدا کنم:Shrewd:
اره تریک خاصی داره !
باید بدون وقفه و متوالی به ربات ها شلیک کنی و نباید زنجیرت پاره بشه تا اومدن باس (از اون ربات ریز هم دوری کن چون فقط دردسرن و باعث میشن زنجیرت پاره بشه). از بشکه های انفجاری هم نهایت استفاده رو بکن .
حتما از تله برق که اون پایین هم استفاده بکن .(همون جایی که شیشه ها میریزن و میفتن رباتها )
هر سه نکته رو باید رعایت کنی باهم وگرنه نمیگیری .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
اره تریک خاصی داره !
باید بدون وقفه و متوالی به ربات ها شلیک کنی و نباید زنجیرت پاره بشه تا اومدن باس (از اون ربات ریز هم دوری کن چون فقط دردسرن و باعث میشن زنجیرت پاره بشه). از بشکه های انفجاری هم نهایت استفاده رو بکن .
حتما از تله برق که اون پایین هم استفاده بکن .(همون جایی که شیشه ها میریزن و میفتن رباتها )
هر سه نکته رو باید رعایت کنی باهم وگرنه نمیگیری .

من غیر متوالی شلیک کردن باقی کارها رو میکنم، یعنی سعی میکردم ربات ها رو جمع کنم کنار اون تانکر گردا بعد بترکونم که یهو مگا کیل بشه امتیاز جایزه بگیرم. اما سر همین متوالی شلیک نمیکردم. تو تله وسط ها زیاد میندازمشون و کلا هم زیر 4 دیقه تونستم همشون رو با باس بکشم که به ریوار مخصوص بهم داد، نمیدونم چیچی واریر.

حالا باز این ممتد زدن رو امتحان میکنم امشب.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
Kingdom Hearts III: Critical Mode, free and paid DLC in development - Gematsu
برنامه دارن تقریبا تا اخر سال dlc های رایگان و پولی عرضه کنند . critical mode هم اضافه خواهد شد

همونطور که مشخص بود حذفیات بازی رو دوباره مجبوریم در قالب DLC بخریم و دنلد کنیم! البته با توجه به اینکه من شخصا فکر میکنم این قسمت هایی که از بازی زدن باعث شده ناقص باشه بازی، خیلی استقبال میکنم از عرضه DLC. حهنم میخریم همشون رو:D فقط خواهشا در اسرع وقت شخصیت های FF رو بیارن و مراحل یونیک پایانی رو هم گسترش بدن قشنگ بریم توش بازی کنیم!

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
612
همونطور که مشخص بود حذفیات بازی رو دوباره مجبوریم در قالب DLC بخریم و دنلد کنیم! البته با توجه به اینکه من شخصا فکر میکنم این قسمت هایی که از بازی زدن باعث شده ناقص باشه بازی، خیلی استقبال میکنم از عرضه DLC. حهنم میخریم همشون رو:D فقط خواهشا در اسرع وقت شخصیت های FF رو بیارن و مراحل یونیک پایانی رو هم گسترش بدن قشنگ بریم توش بازی کنیم!
و نسخه pc هم بدن . انتظار کشیدن خیلی سخته

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
خب مثل اینکه قراره بسته ی الحاقی براش بیاد که درجه سختی رو افزایش میده و ی بسته الحاقی پولی ...
پس فعلا صبر میکنیم ...:D البته اینکه بازی رو نداریم هم مزید بر علته ... :))
واقعا چرا نسخه دیلاکس یا همچین چیزی نداره؟ :-?:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
البته با لفظ حذفیات کاملا مخالفم:-" یعنی اون زمانی که DLC مُد نبود، سری Final Mix داشته! خیلی تغییرات گیم پلی، باس آپشنال ها،سلاح و آیتم و کاتسین و موارد داستانی و ... ، توی همین FMها اضافه شدن! برای همین من که کاملا انتظار چنین نسخه ای رو برای KH III هم داشتم!(و حتی خبرنگارها هم داشتن چون پرسیده بودن بازم FM داریم؟ که گفتن چون الان میشه راحت تر DLC داد نیاز به بازنشر دوباره مثل FM نیست:D )

اینطور که اخیرا خوندم(چون خودم که جفت نسخه اصلی و FM قبلی ها رو نزدم که:D ) میگن تغییرات FMها کاملا بر اساس بازخوردهای ملت و نقدها بوده! برای همین اون آپدیت خفنه که میخوان بدن، حتما هر انتقادی هم اگر هست، درستش میکنند:D

---
در مورد بازی پست ندادم هنوز؟ فعلا حز اینکه GOTYه امسالمه بدون شک چیزی نمیگم، هروقت پلاتش کردم میام براش غش و ضعف میرم:-"

خب مثل اینکه قراره بسته ی الحاقی براش بیاد که درجه سختی رو افزایش میده و ی بسته الحاقی پولی ...
پس فعلا صبر میکنیم ...:D البته اینکه بازی رو نداریم هم مزید بر علته ... :))
واقعا چرا نسخه دیلاکس یا همچین چیزی نداره؟ :-?:D
چون هنوز برای تغییرات و DLCهاش برنامه ی دقیقی ندارن:D
همینطور که بالاتر گفتم یه بخشی از تغییرات با توجه به بازخورد ملته، احتمالا DLC هم باز به بازخوردها برمیگرده ، همینطور دوباره باید با دیزنی چک و چونه بزنند:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
البته با لفظ حذفیات کاملا مخالفم:-" یعنی اون زمانی که DLC مُد نبود، سری Final Mix داشته! خیلی تغییرات گیم پلی، باس آپشنال ها،سلاح و آیتم و کاتسین و موارد داستانی و ... ، توی همین FMها اضافه شدن! برای همین من که کاملا انتظار چنین نسخه ای رو برای KH III هم داشتم!(و حتی خبرنگارها هم داشتن چون پرسیده بودن بازم FM داریم؟ که گفتن چون الان میشه راحت تر DLC داد نیاز به بازنشر دوباره مثل FM نیست:D )

اینطور که اخیرا خوندم(چون خودم که جفت نسخه اصلی و FM قبلی ها رو نزدم که:D ) میگن تغییرات FMها کاملا بر اساس بازخوردهای ملت و نقدها بوده! برای همین اون آپدیت خفنه که میخوان بدن، حتما هر انتقادی هم اگر هست، درستش میکنند:D

---
در مورد بازی پست ندادم هنوز؟ فعلا حز اینکه GOTYه امسالمه بدون شک چیزی نمیگم، هروقت پلاتش کردم میام براش غش و ضعف میرم:-"

چون هنوز برای تغییرات و DLCهاش برنامه ی دقیقی ندارن:D
همینطور که بالاتر گفتم یه بخشی از تغییرات با توجه به بازخورد ملته، احتمالا DLC هم باز به بازخوردها برمیگرده ، همینطور دوباره باید با دیزنی چک و چونه بزنند:D

فاینال میکس و اضافه شدن باس و بخش های جدید یه بحث دیگه است، به نظر من اون شایعه ای که قبلا درباری حذف شدن یه سری جزییات از KHIII برای کاهش پروسه ساخت سر زبون ها افتاد راسته. نبود شخصیت های FF، کم رنگ بودن دنیای های اورجینال خود KH و عملا کوتاه و بی نهایت مختصر بودن مراحل آخر بازی از نظر من نشون دهنده حذف یه سری موارد و سرعت دادن به ساخته. کامل جا داشت بازی مفصل تر از این باشه. حالا اسمش هرچی که هست، DLC یا FM، امیدوارم تجربه بازی رو کامل تر کنن و به خصوص شخصیت های FF رو به بازی برگردونن.

• Like
Reactions: noctis-sm3

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
فاینال میکس و اضافه شدن باس و بخش های جدید یه بحث دیگه است، به نظر من اون شایعه ای که قبلا درباری حذف شدن یه سری جزییات از KHIII برای کاهش پروسه ساخت سر زبون ها افتاد راسته. نبود شخصیت های FF، کم رنگ بودن دنیای های اورجینال خود KH و عملا کوتاه و بی نهایت مختصر بودن مراحل آخر بازی از نظر من نشون دهنده حذف یه سری موارد و سرعت دادن به ساخته. کامل جا داشت بازی مفصل تر از این باشه. حالا اسمش هرچی که هست، DLC یا FM، امیدوارم تجربه بازی رو کامل تر کنن و به خصوص شخصیت های FF رو به بازی برگردونن.
دیگه با وجود Organization XIII و سورا و این همه شخصیت جدید که در طول داستان اضافه شده چه نیازی به شخصیت های FF هست؟ بازی خودش به اندازه یه فاینال فانتزی جدید شخصیت انحصاری داره:D توی شماره های اول هم بیشتر برای جذب مخاطب شخصیت های FF رو اضافه کردن چون اون موقع ملت توی کف این بودن که شخصیت های محبوبشون رو به صورت سه بعدی و با صداگذاری ببینن:D البته به نظر خودم هم نبودشون بدتر از بودنشون هست چون اصلاً اسم کینگدام هارتز که میاد ناخودآگاه آدم فکرش میره سمت کراس اور فاینال فانتزی و کارتون دیزنی و برای یکی مثل خود منم جذابیت بازی بیشتر به وجود همین شخصیت های FF هست تا کارتون های دیزنی:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
شخصیت های FF بخشی از دنیای KH هستن، و چون مربوط به دنیای خاصی نبودن و جزو بخش های اورجینال KH محسوب میشن، هیچ رقمه راه نداره کلا از داستان حذف بشن. و به هر صورت برای منی که دوستشون داشتم نبودشون یه فقدانه.

البته من شک ندارم همه این ها با DLC اضافه میشن و SE سعی کرده سر و ته بازی رو بزنه بیاد بیرون، اگه تو فروش موفق بود (که هست) کاملش کنه و دوباره در قالب DLC پول به جیب بزنه. خصوصا که بازی های غربیش از دم گند زدن، دیگه باید با همین KH و یحتمل FFVIIR عوضش رو در بیاره.

• Like
Reactions: ce7en44

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر