تصاویر Tom Clancy's The Division

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حدسم درست بود از اونجایی که Watch Dogs و Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist هر دو محصول یوبی سافت و استودیوی یوبی سافت مونترال در توسعه هر دوش نقش داره حتما از موتور بازی Watch Dogs برای این بازی هم استفاده کرده اند،یکبار برید تریلر های این دو تا بازی رو با دقت ببینید،کاملا واضحه.
این بازی رو یوبی سافت مونرئال نمیسازه ها :-/ :D
انجینشون هم فرق داره TC:TD از موتور گرافیکی Snowdrop استفاده میکنه که مثل اینکه ویژه ی همین بازی هم هست :-? :D به نظرم خیلی هم موتور خریه :D

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
watch?v=Nwm46hiFNBQ
6:53 و اون حدود چک شود :D

بابا این دمو وفتی اومد به شکل عجیبی سر و صدا کرد از همین تصادف و این ها تا بارونش و اون دست های آیدن که تو جیبشن :D
اقا من کلا داستان رو اشتباه گرفتم!:dمنظور من بازی Tom Clancy's The Division بود.
در رابطه با Watch dogs که نمیدونم از این تاپیک چه جوری سر دراورد :D باید بگم کاملا حق با شما هست...افت داشته شدیدا هم افت داشته...و صحبت هایی از دنیای انلاین جدید و روابط کاملا Random میزدند که با عقل جور در نمیومد..و همین زوری هم شد..مخصوصا با گندی پورت های بازی رو نسخه ها X360 و PS3 داشتند که تصاویری ازشون لیک شده بود...:|

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اقا من کلا داستان رو اشتباه گرفتم!:dمنظور من بازی Tom Clancy's The Division بود.
در رابطه با Watch dogs که نمیدونم از این تاپیک چه جوری سر دراورد :D باید بگم کاملا حق با شما هست...افت داشته شدیدا هم افت داشته...و صحبت هایی از دنیای انلاین جدید و روابط کاملا Random میزدند که با عقل جور در نمیومد..و همین زوری هم شد..مخصوصا با گندی پورت های بازی رو نسخه ها X360 و PS3 داشتند که تصاویری ازشون لیک شده بود...:|
تو همون پستی هم که نقل قول کرده بودی گفته بود WD :D

TCTD چیز خاص و تخیلی هم نداره به غیر از اون صحنه که یارو در ماشین رو میبنده /:) بطری آبِ هم خیلی ناز و خفنه ولی بعید میدونم خالی بندی باشه :D

اون هم بعداً توسط خودِ یوبی تکذیب شد یه چی دیگه دادن بیرون :D در هر صورت اصل این بازی متعلق به نسل 8ــه نسل هفتمیش برا $ داره میاد :D (این رو دارم در مورد WD میگم :D )

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
به نظرم از اونجایی که Watch Dogs و Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist هر دو محصول یوبی سافت و استودیوی یوبی سافت مونترال در توسعه هر دوش نقش داره احتمالا از موتور بازی Watch Dogs برای این بازی هم استفاده کرده اند،یکبار برید تریلر های این دو تا بازی رو با دقت ببینید،شباهتها بسیار زیاده.

این بازی رو یوبی سافت مونرئال نمیسازه ها :-/ :D
انجینشون هم فرق داره TC:TD از موتور گرافیکی Snowdrop استفاده میکنه که مثل اینکه ویژه ی همین بازی هم هست :-? :D به نظرم خیلی هم موتور خریه :D

ظاهرا هر دو مون اشتباه کردیم!:d من Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist رو با بازی این تاپیک(Tom Clancy's The Division) اشتباه گرفتم! البته حرفم درست بود و یوبی سافت مونترآل در ساخت Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist مشارکت داشته و اشتباه شما هم اینه اسم بازی Tom Clancy ای که من نوشته بودم را کامل نخوندید و فکر کردید دارم راجع به The Division صحبت میکنم! :d

بگذریم! انجین بازی Tom Clancy's The Division طبق ویکیپدیا Snowdrop است ولی چون این انجین و انجین بازی Watch Dogs که Disrupt نام دارد هر دو در اختیار و مالکیت یوبی سافت قرار داره به نظرم از ساختار و کدهای مشترک زیادی استفاده میکنند حالا در یک جاهایی احتمالا تفاوتهایی دارند و به خاطر همین تفاوتها اسم این دو انجین رو متفاوت گذاشتند ولی به خاطر اشتراکات زیادی که با هم دارند خروجی کار هر دو انجین شباهت بسیار زیادی به یکدیگر داره.اینو میتونید با دقت به تریلرهای هر دو بازی متوجه بشید.

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
ظاهرا هر دو مون اشتباه کردیم!:d من Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist رو با بازی این تاپیک(Tom Clancy's The Division) اشتباه گرفتم! البته حرفم درست بود و یوبی سافت مونترآل در ساخت Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist مشارکت داشته و اشتباه شما هم اینه اسم بازی Tom Clancy ای که من نوشته بودم را کامل نخوندید و فکر کردید دارم راجع به The Division صحبت میکنم! :d

بگذریم! انجین بازی Tom Clancy's The Division طبق ویکیپدیا Snowdrop است ولی چون این انجین و انجین بازی Watch Dogs که Disrupt نام دارد هر دو در اختیار و مالکیت یوبی سافت قرار داره به نظرم از ساختار و کدهای مشترک زیادی استفاده میکنند حالا در یک جاهایی احتمالا تفاوتهایی دارند و به خاطر همین تفاوتها اسم این دو انجین رو متفاوت گذاشتند ولی به خاطر اشتراکات زیادی که با هم دارند خروجی کار هر دو انجین شباهت بسیار زیادی به یکدیگر داره.اینو میتونید با دقت به تریلرهای هر دو بازی متوجه بشید.
این تاپیک نفرین شدست:d

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
the_division_game_2.jpg

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
این دو تصویر از رابط کاربری کار با موتور SnowDrop هست:

گویا این موتور گرافیکی که در بازی The Division استفاده شده قراره با موتور گرافیکی CryEngine رقابت کنه و حتی اون رو به سادگی پشت سر بگذاره و باهاش می شه جزییات بسیار واقعی و در حد جزییات فیلم آواتار و فیلمهای پر خرج هالیوودی رو به سادگی خلق کرد

این تصویر خودش گویای چنین چیزی هست:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اینم به نظر من راحت تا 2015 تاخیر میخوره ولی الان صداش درنیاوردن ، چون زمان ندارن watch dogs که may میاد و..
گرافیکش که معلومه روی pc فوق العاده اجرا شده و اگه بعدا مثل watch dogs نشه خوبه..

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اینم به نظر من راحت تا 2015 تاخیر میخوره ولی الان صداش درنیاوردن ، چون زمان ندارن watch dogs که may میاد و..
گرافیکش که معلومه روی pc فوق العاده اجرا شده و اگه بعدا مثل watch dogs نشه خوبه..

Division تو Ubisoft Massive و Ubisoft Reflection ساخته میشه و Watch Dogs توی Ubisoft Montreal ساخته میشه!!
اون وقت منتشر شدن و ساخته شدن این به اون یکی چه ربطی داره؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Division تو Ubisoft Massive و Ubisoft Reflection ساخته میشه و Watch Dogs توی Ubisoft Montreal ساخته میشه!!
اون وقت منتشر شدن و ساخته شدن این به اون یکی چه ربطی داره؟
مگه من گفتم کدوم تو کجا ساخته میشه ؟ بلاخره شرکت مرکزی یوبی سافت با توجه به سیاستاش تعیین میکنه تو کدوم زمان میاد ، و هیچ موقع دو ip بزرگش تو ی زمان نمیده بیرون من اصلا چیکار دارم کدوم تو کجا ساخته میشه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر