Xbox Halo 5: Guardians

p8t1wwt9ewmmbrz5alqu.jpg
50t2a1wxmq37vueu15gj.jpg

284608u5cgllfe7y2x4u.png
ttlqhpxr6s9hrn4c8z4g.png

kz9xc86vxmbzr6crging.png

byz5_kw0xkrw.png

تاریخ عرضه: ۵ آبان ۱۳۹۴
سازنده: 343 Industries
ناشر: Microsoft Studios
پلتفرم: Xbox One

8ck9drxrllwcuysfnqos.png

مسترچیف به دنبال یافتن حقیقت پشت پردهء باورهایش می‌گردد و به همین جهت بدون اطلاع از UNSC خارج می‌شود و با پیوستن دوستان قدیمیش به او و تشکیل مجدد Blue Team به سوی حقیقت می‌رود. اما UNSC وی را تنها نخواهد گذاشت، اسپارتان لاک مامور می‌شود تا مسترچیف را شکار کند و او را بازگرداند، اون نیز در این راه تنها نیست و به همراه سه اسپارتان دیگر ماموریت شکار چیف را پس از ملاقات با آربیتر شروع می کند.

اما Blue Team و Fireteam Osiris را چه کسانی تشکیل می‌دهند؟ در ادامه با آنها آشنا می‌شوید.

r5sn9q2pfc27bqqzs07m.png

nvzceq7ppbspgmuzbi15.png
tnlhaty8d3k77ln35fly.png

z84fyf0irp1wytwwafld.png
4awkst7xqi980o9466qe.png

9kw9uh5bmzhv18ij8pqr.png

bt30mg5yp3kcl44wy666.png
1lp9wkv7fteou48r0jkd.png

e5ruah1woy6cf1261cm7.png
j57nnjm3s0zonsk9jnxc.png

fymjwrf9c3kq8jgcuv6j.png

8w0gqfi3g9p2ih0951in.png
rdzym2gw0u76f0eqtbtp.png
hh39mw8emx5p63z16qln.png

ma45sha4jegako2592h6.png
91hn0bl3jgurqcqxw35w.png
9zp5qxtv522wcn3mkars.png

o4inub7d0w08zlbnlca7.png
pv2mocktyxxxzj110c1n.png
87tcg16zqb94alg0zzh4.png

slhof1na46z3g9gwsz3o.png

شما در بخش کمپین هیلو 5 اساساً با 2 ورژن مختلف رو به رو هستید. 1- بخش کمپین تک نفره به مانند گذشته. 2- کو-آپ 4 نفره به همراه دوستان! به گفته 343 این نسخه از پایه بر اساس کو-آپ نهادینه شده و محیط ها و نحوه چینش دشمن ها بر این اساس هست. نگران نباشید، اگر میخواهید به تنهایی کمپین را به پایان برسانید، همراهان شما به اندازه ی کافی باهوش هستند و به دستورات شما عمل میکنند؛ این دستورات را میتوانید با فشردن دکمه بالای D-Pad به همراهان خود بدهید که شامل برداشتن اسلحه , احیای هم تیمی ها، حمله کردن به دشمن مشخص، سوار شدن بر وسیله نقلیه و همچنین کنترل کردن Turretهای مختلف میشود. بخش کمپین همانند بخش مالتی پلیر از سرورهای اختصای استفاده میکند و بدون ذره ای احساس تفوات میتوانید به بازی دوستانتان وارد یا خارج شوید و یا با استفاده از Matchmaking به بازی سایر پلیرها وارد شوید.
شما در بخش کمپین هم مثل بخش مالتی پلیر از همان قابلیت های اسپارتان ها بهره میبرید و هیچ تفاوتی بین آنها نیست به جز Artemis Tracking System که مختص اسپارتان Lock و همراهانش هست که به کمک آن میتوانند مدارک را پیدا و آیتم‌های مخفی مختلف را پیدا کنند.
همچنین تمام اسپارتان ها HUD مخصوص به خود را خواهند داشت که بر اساس نوع Helmet آنها طراحی شده.
پ.ن: لازم به ذکر است که برای اولین بار در تاریخ هیلو، Halo 5 از قابلیت spleet-screen پشتیبانی نخواهد کرد.

Hunt the Truth یک مجموعه تبلیغاتی برای آشنایی بیشتر طرفداران قدیمی و تازه وارد دنیای هیلو با John-117 و دنیای او است، این مجموعه متشکل از 13 قسمت است که به صورت هفتگی و به صورت فایل صوتی منتشر شده است. می‌توانید با گوش کردن به این مجموعه با گذشته John-117 و نقش او در داستان Halo 5: Guardians بیشتر آشنا شوید.

651ddfpprybskw9gkclo.png

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید دوستان یک سوال اسپویلی داشتم . ممنون میشم پاسخ بدهید

شخصی میتونه برای من توضیح بده چطور بعد اون اتفاقی که برای کرتانا در هیلو ۴ میافته توی هیلو ۵ دیده میشه ؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
ببخشید دوستان یک سوال اسپویلی داشتم . ممنون میشم پاسخ بدهید

شخصی میتونه برای من توضیح بده چطور بعد اون اتفاقی که برای کرتانا در هیلو ۴ میافته توی هیلو ۵ دیده میشه ؟

در حقیقت مشخص شد که کورتانا در انتهای نسخه چهار بازی روی دامین اپلود شد. دامین به نوعی ، نرم افزار زیرساختی برای فورانرها در جنگ های کهن اولیه با انسان ها بوده که اونها تکنولوژی ساختش رو از پیشینیان که به نوعی اولین موجودات تو یونیورس هیلو هستن و یه جورایی خدا هستن به دست آوردن، در هر صورت واردن اترنال با اپلود شدن کوتانا رو دامین و فهمیدن نظراتش انتخابش میکنه و شروع به محافظت و پشتیبانی از کورتانا میکنه

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
آقا من تازه بازی رو نصب کردم. مولتی پلیر بازی واقعا عالی هستش. قسمت کوآپ هم خیلی خوبه. پس دلیل نمرات نسبتا پایین بازی چی هستش؟ :-?
چون این دو سه ساعتی که امروز بازی کردم خیلی خوب بود!

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
آقا من تازه بازی رو نصب کردم. مولتی پلیر بازی واقعا عالی هستش. قسمت کوآپ هم خیلی خوبه. پس دلیل نمرات نسبتا پایین بازی چی هستش؟ :-?
بخش داستانی و کمپین بازی

• Like
Reactions: kimsungbabak

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
کواپ خوبه، ولی بخوای تکی با هوش مصنوعی بری بعضی جاها جالب نیست. روند داستان اصلا خوب نیست، هر چی بری جلوتر بدتر هم میشه :D گیم پلی و سیستم حرکت عالیه، یعنی فراتر از عالی ولی طراحی یه سری از مراحل اصلا خوب نیست. کلا بازی یه سری بخش هاش عالیه، یه سری جاها ضعیف و کلا بالانس نیست ولی با این وجود بازم یکی از شوترهای خوب این نسل هست. دلیل نمرات هم خود هیلو و سطح انتظارات نسبت به بازیه که خب نتونست انتظارات رو کامل برآورده کنه. در کل تو بخش داستان خوب عمل نکردن، چیف رو هم تو این شماره به حاشیه بردن و یه آدم که چندان جذابیتی نداره جایگزینش شده که آدم حال نمیکنه در نقشش بازی رو جلو ببره!! :D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
کواپ خوبه، ولی بخوای تکی با هوش مصنوعی بری بعضی جاها جالب نیست. روند داستان اصلا خوب نیست، هر چی بری جلوتر بدتر هم میشه :D گیم پلی و سیستم حرکت عالیه، یعنی فراتر از عالی ولی طراحی یه سری از مراحل اصلا خوب نیست. کلا بازی یه سری بخش هاش عالیه، یه سری جاها ضعیف و کلا بالانس نیست ولی با این وجود بازم یکی از شوترهای خوب این نسل هست. دلیل نمرات هم خود هیلو و سطح انتظارات نسبت به بازیه که خب نتونست انتظارات رو کامل برآورده کنه. در کل تو بخش داستان خوب عمل نکردن، چیف رو هم تو این شماره به حاشیه بردن و یه آدم که چندان جذابیتی نداره جایگزینش شده که آدم حال نمیکنه در نقشش بازی رو جلو ببره!! :D
پس به نظر میاد هم توی این بازی هم توی گیرز4 قسمت تک نفره رو فدای چند نفره کردن. چون توی گیرز4 کاملا مشخصه دشمن ها رو یه جور حالت bullet sponge درست کرده بودن مثل division که مخصوص بازی های کوواپ هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر