Dead Rising 3 | Xbox One

Deadrising 3 هم رسما تو کنفرانس معرفی شد ی گیم پلی عالی هم در حال نمایش هست
گرافیک وحشتناک رفته بالا

خب یه سری اطلاعات جدید
biggrin1.gif

نقشه بازی

93424761619202366190.jpg

یکی از اسلحه های ترکیبی

71828906491702651803.jpg

این یکی هنوز معرفی نشده ولی فکر کن سوار این بشی بری سراغ زامبی ها
yahoo_21.gif

11352146200420201685.jpg

===
ایده ها و اطلاعات اولیه خیلی عالی هستن، به نظرم بتونن موفقیت نسخه اول رو دوباره تکرار کنن

آخرین ویرایش:

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
بازی رو من خریدم بازی کردم و حالت استوری مدش رو تموم کردم و فروختمش.
الآن که فروختمش همش تو کفشم که دوباره بخرمش و اچیومنت هاشو کامل بگیرم و حالت سورویوال مد و نایت میر مد و coop رو بازی کنم.
16 گیگ آپدیتش رو هم انجام دادم و واقعا الآن که فروختمش پشیمونم.
من به این بازی از نمره 10/10 میدم چون واقعا بازیش ته به دل من بود. فقط کاش حالت coop آفلاین هم میداشت تا میتونستیم 2 نفره با یه کنسول با داداشم بازی کنیم و نیازی به پیدا کردن پلیر انلاین نباشه.
گرافیکش خوب بود افت فریم کلا حس نکردم، کشتن زامبی حا خیلی حال میده و اصلا خسته کننده نمیشه ، کمبو زدن اسلحه ها و خوردنی ها و ماشین ها و .......... خیلی حال میده و خیلی آسونه ، مثلا یه موتور رو میبری کنار یه ماشین و دکمه RB رو نگه میداری و A رو میزنی در عرض 5 ثانیه یا کمتر کمبو میشه و یه چیز خفن میشه !
آقا در کل بگم این بازی ارزش خرید داره معلومه که داره، نسبت به بازی واتچ داگز و .... که خیلی ارزش داره.
اگه کسی میاد coop بگه تا برم بازی رو دوباره بخرم با هم بازی کنیم.
Javad2000 گیمر تگ من هست ادد کنید

armin_xbox360

کاربر سایت
Oct 22, 2007
251
نام
امير
ايكس باكس وان همه ى بازى هاش اينطورى هست يا فقط اين بازى يعنى مثل پى اس ٤ نميشه هم بازى كنى هم بزنى بره براى آپديت ؟؟!!

kiamak300

کاربر سایت
Mar 19, 2011
37
سلام من بازی رو افلاین شروع کردم به بازی ولی بعد یه مدت بمدت چند ثانیه انلاین شدم حالا نمیره تو بازی حتما باید اپدیت 16 گیگی رو بزنم؟ همه بازیاش انقدر اپدیت داره؟ صد رحمت به پلی 4 بابا ویچر با اون عظمتش 7.5 گیگ داشت

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
سلام من بازی رو افلاین شروع کردم به بازی ولی بعد یه مدت بمدت چند ثانیه انلاین شدم حالا نمیره تو بازی حتما باید اپدیت 16 گیگی رو بزنم؟ همه بازیاش انقدر اپدیت داره؟ صد رحمت به پلی 4 بابا ویچر با اون عظمتش 7.5 گیگ داشت
نه لازم نیست هنگام مشاهده پیغام اپدیت cancel رو بزنید . بعد settings -network-go offline هر وقت خواستید آ»لاین شید هم go online

kiamak300

کاربر سایت
Mar 19, 2011
37
سلام - یه بار که انلاین میشم حتی اگه باز افلاین بشم باید کل اپدیت بازی رو بزنم وگرنه تو بازی نمیره اصلا میشه راهنمایی کنید

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
سلام - یه بار که انلاین میشم حتی اگه باز افلاین بشم باید کل اپدیت بازی رو بزنم وگرنه تو بازی نمیره اصلا میشه راهنمایی کنید

آنلاین بشی دیگه چاره ای نیس!! باید بذاری کامل دانلود شه مگر اینکه خودت کنسل رو بزنی

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
دوستان الا قیمت بازی چنده حدودا؟ بازی ارزش خرید که داره؟ :D انلاین زدن اش مشکلی نداره؟ کسی تو سرور هاش هست آیا؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان الا قیمت بازی چنده حدودا؟ بازی ارزش خرید که داره؟ :D انلاین زدن اش مشکلی نداره؟ کسی تو سرور هاش هست آیا؟
الان بیشتر از 60-70 نباید باشه قیمتش. ارزشم بد نیست بازیش خوبه ممکنه یکخورده خسته کننده بشه ..انلاینم یک اپدیت 16 گیگی داره که الانم اونجوری طالب نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر