Sunset Overdrive

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من که تازه گرفتم با ترس ولرز فکر کردم بچه گونه یا تینیجری یاشه یه دو سه ساعتی بازی کردم چه قد عجیب غریبه من رو یاد jetdreamcast و حتی تا قسمتی comixzone genesis انداخت ولی بازیش سخته برام و عجیب غریب

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان من این بازیا گرفتم ولی نصبش تا 42درصد متوقف میشه .آفلاین هم نصب کردم .وقتی هم وارد بازی شدم فقط یه مرحله را اجرا کرد بنظرتون بایه چیکار کنم

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
شما تو تنظیمات instant on رو بزار رو energy saving بعد بازی رو کلا پاک کت بعد افلاین نصب کن برو تو بازی مشکلت حل میشه در ضمن با ریست فکتوری اپدیت کنسول پاک نمیشه

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
شما تو تنظیمات instant on رو بزار رو energy saving بعد بازی رو کلا پاک کت بعد افلاین نصب کن برو تو بازی مشکلت حل میشه در ضمن با ریست فکتوری اپدیت کنسول پاک نمیشه
الان رو همون energy saving هس.چطوری باید پاکش کنم روqueueکه میرم فقط گزینه pauseوcancelداره

• Like
Reactions: sadegh93

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
رو گزینه بازی کلید استارت( البته رو وان استارت نیست از رو دسته ۳۶۰ میگم) رو بزن بعد گزینه unisistall بزن پاک شه

آقا دمت گرم unisistall کردم درست شد .عجب بازیه توپ ومتفاوتیه عجب رنگ ولابی داره .اگه تا آخر بازی همینطور پیش بره خیلی عالیه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
Brandon Winfrey از Insomniac Games جدا شد. :(
کامیونیتی منیجر و مجری سانست تی وی بود.
iy1stkxnwwz9hlxowy6y.jpg

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خیلی بازی جذاب و با سرعت بالا و سرگرم کننده ای هست ، یکی از بهترین بازی های نسل جدید هست تو این بازی های با تم تکراری واقعا ارزشمنده ، من لذت بردم امیدوارم حالا ادامه چه بهتر ولی بازی های دیگه هم میتونه ماکرو با insomniac همکاری کنه کارشون درسته

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بچه من بدجوری دنبال این بازی بودم ولی پیدا نکردم اگر دسته دوم سراغ دارین ممنون میشم که خبرم کنین
من چند روز پیش یکی داشتم پایتخت زیرزمین عوض کردم اونجا یه سر بزن دارن حتما
درضمن میتونی گلدشی بازی از دو هفته دیگه به مدت چهارده روز مجانیه فقط باید گلد شی تا زمانی که گلدی میتونی بازی کنی

• Like
Reactions: sadegh93

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
ماه پیش که بازی با گلد مجانی شد گرفتمش . بلاخره بعد از چند هفته درگیری با بازی های دیگه نشستم پاش . اصلا فکر نمیکردم اینجوری باشه . خیلی باحاله . واقعا با تمامی عناوینی که بازی کردم فرق داشت . گرافیک هنری بازی بینظیره . موسیقی عالیه و شخصیت پردازی کاراکترها حرف نداره . مزاح و شوخی و فان از همه جای بازی میباره . واقعا عنوانیه که نباید از دست دادش .

• Like
Reactions: Destro

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Insomniac: Sunset Overdrive May Have A Future, With Or Without Microsoft

We asked Insomniac president Ted Price why there has been no movement on a sequel, and he replied, "You'd have to ask Microsoft." But with or without Microsoft's participation, Sunset Overdrive may grind again.

"We are passionate about that franchise, and we own it, so you may see more Sunset in the future from us," Price said. "No promises, and no timeline to speak of, but it is something that represents our willingness to create unexpected experiences."

یعنی واقعا باید بگیم ننگ بر فیل اسپنسر اگر زمینه ساخت نسخه دوم رو به صورات انحصاری برای Xbox مهیا نکنه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram

We asked Insomniac president Ted Price why there has been no movement on a sequel, and he replied, "You'd have to ask Microsoft." But with or without Microsoft's participation, Sunset Overdrive may grind again.

"We are passionate about that franchise, and we own it, so you may see more Sunset in the future from us," Price said. "No promises, and no timeline to speak of, but it is something that represents our willingness to create unexpected experiences."

یعنی واقعا باید بگیم ننگ بر فیل اسپنسر اگر زمینه ساخت نسخه دوم رو به صورات انحصاری برای Xbox مهیا نکنه

به نظر من معرفی بازی تو E3 به صورت انحصاری برای وان قطعی. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر