خبر خوب:لغو تحریم های فروش تلفن همراه و کامپیوتر

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
خب الان چک کردم Google Play Store بدون مشکل باز میشه ولی برای دانلود نیاز به چیز دارید
من به همین هم راضیم الان من کل برنامه ها مو بدون مشکل آپديت کردم:d

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
انگار عمو سام و آغایون پشت پرده زد و بند کردن:D
مردمم به این چیزا می گن خبر خوش:D
خدا کنه معافیتم رو بگیرم و تو مصاحبه رد نشم برم آلمان چون من و اینهمه خوشحالی محاله:)) :D

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خب الان چک کردم Google Play Store بدون مشکل باز میشه ولی برای دانلود نیاز به چیز دارید
من به همین هم راضیم الان من کل برنامه ها مو بدون مشکل آپديت کردم:d

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

من با گوشی هرکاری میکنم نمیشه !از توی سایتش رفتی یا همون اپ ش؟؟

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
عجیبه !!!
این اسکرین شات رو همین الان گرفتم همونطور که میبینید نه Airplane Mode فعاله نه چیز وصل ـه !!!
گوشی شما چیه !؟
به آخرین ورژن Play Store آپدیت کنید

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستانی که فکر میکنید ایران میره جزو پی اس ان باید بهتون بگم چون بانکای ایران ارتباطی با بانکای جهانی ندارند ( نمیدونم چجوری بگم که متوجه بشین ! ) و خریدای استور هم از طریق کارته فقط امکان نداره ما جزو استور بشیم.مگه اینکه یه نمایندگی تو ایران بزنه و کارتای پولی ( مثل همین 50 دلاری ) مخصوص ایران بزنه مثلا کارت30 هزار تومانی :D ! اونجوری فروشنده 10 تومنم رو هر کارت بکشه میشه 40 تومن نه " 210 هزار تومن کنونی بابت یه 50 دلاری :| "

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
^
البته گوشی های سامسونگ یه برنامه داشتن Samsung Apps میشد با کارت های عضو شتاب ازش برنامه خرید ! که پریروز بسته شد ! ( به احتمال زیاد دوباره باز میشه ! )
از لحاظ شدن اگه سونی بخواد میتونه این کار رو انجام بده مثل سامسونگ ، ولی من هم فکر نمیکنم این اتفاق بی افته

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
خوب به سلامتی دیروز که کلا تحریم برداشته شد ماشالله خبر به این مهمی رو یک اشاره کوچیک هم توی اخبار تی وی ایران بهش نشد!!!
خداییش این ادا بازیاشونو در میارن بعد میگن اینا فلانن مارو تحریم میکنن! ما خوبیم فقط! حالا خودشون...

گرچه مطمئنم این خبرو تا دو سه روز دیگه میگه ولی توی یکی از این بخش هایی که ملتو به ترول میگیرن میگه!!!
شرط میبندم میان میگن : ههه هه آمریکا مارو تحریم کرد کم آورد تحریمو برداشت هه ه ه هه ه عمرا اگه توی اخبار بیاد بصورت رسمی خبرو اعلام کنه!!
واقعا متاسفم برا بعضیا...

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
عجیبه !!!
این اسکرین شات رو همین الان گرفتم همونطور که میبینید نه Airplane Mode فعاله نه چیز وصل ـه !!!
گوشی شما چیه !؟
به آخرین ورژن Play Store آپدیت کنید

واللا من روی نکسوس 7 هر چی زور میزنم باز نمیکنه ... هیچی لود نمیشه
ممکنه مشکل از isp باشه >؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
نمیدونم اینو کسی پرسیده یا نه !

این مساله روی قیمت ها تاثیر میذاره ؟! احتمال پایین اومدن قیمت گوشی ها هست یا نه ؟!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
جالبه از وقتی که این خبر اومده وقتی ایتونز رو باز میکنم رو آیپد ، ایتونز امارات برام باز میشه بعد میخوام دانلود کنم Error میده میگه اکانتت مال us هست :|
Appstore به من نیومده :|

skyfall

کاربر سایت
Jan 19, 2013
23
نمیدونم اینو کسی پرسیده یا نه !

این مساله روی قیمت ها تاثیر میذاره ؟! احتمال پایین اومدن قیمت گوشی ها هست یا نه ؟!

بیرون از ایران تاثیر داره ولی تو ایران به خاطر قیمت دلار نه

ارسال شده از Xperia Mini Pro با استفاده از تپاتالک 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر