Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
من این بازیرو هنوز نگرفتم . ایا حالت تکنفرش قوی هست ؟ در حد ویچر و ... داستان و مراحل به چه شکلیه ؟ بازی باس فایت داره ؟ یا مراحل داستانی حماسی داره ؟ پایان بازی چطوره ؟ مراحل فرعی چطوره ؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من این بازیرو هنوز نگرفتم . ایا حالت تکنفرش قوی هست ؟ در حد ویچر و ... داستان و مراحل به چه شکلیه ؟ بازی باس فایت داره ؟ یا مراحل داستانی حماسی داره ؟ پایان بازی چطوره ؟ مراحل فرعی چطوره ؟
گیم‌پلی بازی خیلی فان و جذابه - در مورد داستان و ماموریت‌ها کلا سعی کن هیچی رو با Witcher مقایسه نکنی چون خیلی مثال‌های کمی وجود دارن که از نظر کیفیت ماموریت‌ها نزدیکش میشن :D در کل داستانش و بیشتر ماموریت‌ها سطحی و معمولی هستن... - در مورد باس‌فایت، بعضا چنتا دکمه زنی ساده با شخصیت‌های منفی توی بازی وجود داره! (اگه بشه بهشون گفت باس‌فایت! :D) - مراحل داستانی حماسی نداره! :D - پایان بازی بشدت ناامیدکننده و سطحیه (هیچ چالشی نداره و دوباره همون قضیه‌ی دکمه زنی میاد وسط ! ) - مراحل فرعی هم معمولیه و بیشتر به پیدا کردن یه آیتم یا صحبت کردن با یکی از NPCها ختم میشه...
ولی در کل بگم، با اینکه داستان و ماموریت‌ها اصلا راضی کننده نیستن ولی گیم‌پلی، پارکور و مبارزات توی بازی خیلی جذاب دراومده و بیشتر ماموریت‌ها هم بهونه‌ای هستن واسه لذت بردن از گیم‌پلی...

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
گیم‌پلی بازی خیلی فان و جذابه - در مورد داستان و ماموریت‌ها کلا سعی کن هیچی رو با Witcher مقایسه نکنی چون خیلی مثال‌های کمی وجود دارن که از نظر کیفیت ماموریت‌ها نزدیکش میشن :D در کل داستانش و بیشتر ماموریت‌ها سطحی و معمولی هستن... - در مورد باس‌فایت، بعضا چنتا دکمه زنی ساده با شخصیت‌های منفی توی بازی وجود داره! (اگه بشه بهشون گفت باس‌فایت! :D) - مراحل داستانی حماسی نداره! :D - پایان بازی بشدت ناامیدکننده و سطحیه (هیچ چالشی نداره و دوباره همون قضیه‌ی دکمه زنی میاد وسط ! ) - مراحل فرعی هم معمولیه و بیشتر به پیدا کردن یه آیتم یا صحبت کردن با یکی از NPCها ختم میشه...
ولی در کل بگم، با اینکه داستان و ماموریت‌ها اصلا راضی کننده نیستن ولی گیم‌پلی، پارکور و مبارزات توی بازی خیلی جذاب دراومده و بیشتر ماموریت‌ها هم بهونه‌ای هستن واسه لذت بردن از گیم‌پلی...
منم موافقم... داستان متوسطه ولی گیم پلی خیلی عالیه و محیط بازی سرگرم کنندس

• Like
Reactions: ehsan M

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
من هر چی دیدم میله بوده . مسلسل داره ؟
آره داداش سلاح های گرم مثل شات گان، مسلسل و کلت و حتی تیر و کمون هم داره. ( یه تیر و کمون ویژه هم تو DLC داستانیش هست.)

اگه اوایل بازی هستی باید خیلی بگردی تا پیداشون کنی، ولی وقتی تا یه جای خاصی از داستان جلو بری بعضی از دشمنای انسانیش اسلحه هم دارن که میشه با کشتنشون برشونداشت و از اونجا به بعد دیگه راحت تر پیدا میشن و تو فروشگاه ها هم میشه خریدشون.

البته بدیش اینه که سر و صدا زیاد تولید میکنن و باعث میشه اون دونده های زامبی سر و کلشون پیدا بشه

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
معجون ها فانتزی هستند. این بازی پر از دشت سرسبز مثل Skyrim نیست آدم بره گیاه جمع کنه. برای هر گیاه باید از یک سر نقشه برید آخرش تو اون یکی سمت. خوب اسلحه جمع کنید، بدونید چطور حرکت کنید، اصلا نیازی به این چیزها نیست و در وقت خودتون هم صرفه جویی کردید. الان مثلا دید در شب بیخوده چون محیط شهری هستش و سریع از در و دیوار میرید بالا و توی یک منطقه باز وسیع نیستید، حتی Voletile ها رو هم میشه با Survivor Sense از چند متری دید که دارند میاند.
الان دیگه کاملا بازی برای من آسون شده و سخت ترین Quest ها هم راحت هستند. سه تا اسلحه با دمیج 300، شصت بسته Medkit، قلاب برای فرار و سپر ترکیب شده با عناصر مختلف دیگه خیلی بازی رو راحت کرده. الان تازگیا فقط دو سه بار مردم اونم به خاطر بد شانسی :| یا اومدم جفت پا برم تو صورت یک زامبی اما غافل از اینکه انتهاری بوده نه زامبی معمولی، یا اینکه این زامبی گنده ها اومدند با پتک بزنند زمین ولی متاسفانه بقل دست پام یه کپسول انفجاری بوده /:)
الان دیگه بازی برای من تموم شده هستش و کوئست ها هم بیخودند چون نیازی به جایزشون ندارم. از امشب دیگه فقط مرحله داستانی میرم.

اون خیلی موقته. اون بدرد مواقعی میخوره که یک گله زامبی دارند شما رو محاصره می کنند، یکی رو سریع بکشید و بینشون مخفی بشید. برای راه رفتن طولانی مناسب نیست.

راستی یه نکته جالب
به این بازی به خاطر زامبی بچه گیر ندادند؟ معمولا توی بازی ها اگر از یه بچه هیولا بسازند شدیدا انتقاد میشه ولی اینجا خیلی شیک و مجلسی منتظر هدشات شما برای ترکاندن سر مبارک هستند /:) :d
مراحل اصلی و داستان بازی چجوری قابل تشخیص از مراحل فرعی هست ؟؟ ( هنوز بازی آغاز نکردم)

• Like
Reactions: Taha75

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
البته بدیش اینه که سر و صدا زیاد تولید میکنن و باعث میشه اون دونده های زامبی سر و کلشون پیدا بشه
دقیقا من از همینش خوشم نمیومد اما یک مد هست برای بازی که اسکریمرها و نوع شب رو شونو(اسمشونو یادم نیست) از نطفه خفه میکنه و میتونی هر چقدر خواستی سر و صدا راه بندازی :D:-"

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
فقط می تونم بگم HOLY SH********** T !

بازی رو روی استیم گرفتم و از استارت اولش به مدت 2 ساعت و نیم منو میخ کوب کرد
قطعا آخرین نفری ام که این بازی رو شروع کردم و باید بگم بدجوری از خریدش راضی ام . اینقدر با محیط و کرافیکش حال کردم که قابل گفتن نیست مخصوصا مراحل شب که فوق العادس !!!!!!!!!!
آدرنالین میرسه به 1000 . خیلی خیلی خوش ساخته و گرافیک چشم نوازی داره منو یاد فارکرای انداخت از برج بالا رفتنش و حرکات پارکورش

با ی هدست 7/1 دالبی انگار وسط زامبی ها هستید صداگذاریش عالیه
تمام آپشن ها روشن و اولترا بدون لگ یا افت فریم .

به اون عده کم یکه ممکنه هنوز سمتش نرقته باشن شدیدا توصیه می کنم .
البته قبلا تو همین تاپیک و تاپیک عکس های بازی دوستان عکس گذاشتن این چندتا رو هم بنده اضافه می کنم .
از همین الان نمره من 10/10 .

144165180503232.jpg
144165180489361.jpg
144165155039173.jpg
144165155029712.jpg
144165155019951.jpg
144165156097223.jpg
144165156078222.jpg
144165156067761.jpg
آخرین نفر نیستی:-h من هنوز نرفتم

• Like
Reactions: Taha75