Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
این مشخص می کنه هیچ کس نمی تونه 60 ثایبت بازی کنه این چه وضعشه

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test_GPU-Action-Dying_Light-test-dl__proz.jpg
بازی تو یه قسمتایی معلومه شدیدا CPU bottleneck هست و فشار زیادی به CPU میاره ، با توجه به اینکه این بنچمارک هم حتی با 980 و یکی از قویترین سی پی یو ها یعنی 5960x هم تا 37 افت میکنه !
و یقینا با AMD مشکل داره ، هم سی پی یو و هم گرافیک ...
باید منتظر پچ باشیم ،
تکنیک های انویدیا با اینکه بسیار چشم نواز و خوب هستند ، ولی تو بازی هایی که به کار رفته شده ، باعث این داستان ها بوده... جای کار داره و باید بهینه بشه...

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
بازی تو یه قسمتایی معلومه شدیدا CPU bottleneck هست و فشار زیادی به CPU میاره ، با توجه به اینکه این بنچمارک هم حتی با 980 و یکی از قویترین سی پی یو ها یعنی 5960x هم تا 37 افت میکنه !
و یقینا با AMD مشکل داره ، هم سی پی یو و هم گرافیک ...
باید منتظر پچ باشیم ،
تکنیک های انویدیا با اینکه بسیار چشم نواز و خوب هستند ، ولی تو بازی هایی که به کار رفته شده ، باعث این داستان ها بوده... جای کار داره و باید بهینه بشه...

این بنچمارک برای قبل از پچ 1.2.1 هست. بعد از اعمال پچ حداقل فریم به طرز محسوسی افزایش پیدا می کنه.

در کمتر موقعیتی پیش میاد که بعد از نصب 1.2.1 فریم بازیم زیر 60 بیاد. بازی همونطور که گفتید پردازنده ی قدرتمندی می خواد تا گلوگاه نشه.

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
بازی خوبی هست میتونم بگم بخش خیلی بزرگی از بازی که بنده رو به ادامه بازی راضی کرده همون Free running هست وگرنه بخش داستانیش واقعا کلیشه ای هست + Voice acting و lip syncing بازی واقعا روی مخ هست. (که البته با توجه به محیط و داستان بازی نمیشه به Voice acting زیاد خرده گرفت)

آپگرید توی بازی واقعا لذت بخشه ، کرفت کردن هم واقعا جذاب طراحی شده میشه گفت باور پذیر تر از Dead rising ، صدا گذاری زامبی ها و صداگذاری توی شب خیلی عالی کار شده. با یک هدست 7.1 نمیتونید تصور کنید شب چقدر ترسناک به نظر میرسه.

با روند در داستان و بدست آوردن مهارت های مختلف توی بازی دشمناتون آپگرید میشن و بازی بالانس میشه ، جالب تر از اون هم وقتی هست که دنبال air drop ها می رید و هر سری جاهای مختلفی و شرایط مختلفی برای شما ایجاد میشه .

از نکات جالب دیگه بازی هم میشه به Easter egg های بازی اشاره کرد که شامل خیلی از بازی های دیگه هست مثل Clicker از TLOU ، یا Mario و حتی وجود loot cave بازی Destiny !

مشکلات Freeze و لگ های بی مورد خیلی روی اعصاب بنده هست ، امیدوارم حل بشه ، روی تنظیمات همه چی روی High و View Distance تقریبا 40% بازی روون اجرا میشه ولی گاهی اوقات فریز میکنه.

در مورد 970 هم بنده خودم 970 دارم و اینطور که مشخص هست الان اپدیتی منتشر شده که مشکل مربوط به این کارت رو حل می کنه اما هنوز لینک دانلودی از گروه Reloaded بنده ندیدم.

من خودم زمانی افت فریم پیدا می کنم که بازی میخواد از تمام 8 گیگ رمم استفاده کنه ولی مثلا Chrome باز باشه و 300 مگ استفاده کنه بازی افت فریم پیدا میکنه ، که با خروج از همه نرم افزارا مشکل عمده لگ حل میشه.

پیشنهاد من به دوستانی که مشکل دارن اینه که صبر کنن این بازی ACU نیست که با آپدیت مشکلاتش همچنان باقی مونده باشه ، مشخصا بعد از آپدیت 1.2.1 بازی خیلی روون تر شده پس کمی صبر کنید.

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان یه سوال این چراغ قوه (T) تو بازی باعث میشه این دوستان شب گرد ببینن آدمو ؟ :D
یه چیزایی تو بازی گفت اگه اشتباه نکنم در مورد UV بود ! این چی هست یه توضیح میدید ؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
بازی خوبی هست میتونم بگم بخش خیلی بزرگی از بازی که بنده رو به ادامه بازی راضی کرده همون Free running هست وگرنه بخش داستانیش واقعا کلیشه ای هست + Voice acting و lip syncing بازی واقعا روی مخ هست. (که البته با توجه به محیط و داستان بازی نمیشه به Voice acting زیاد خرده گرفت)

آپگرید توی بازی واقعا لذت بخشه ، کرفت کردن هم واقعا جذاب طراحی شده میشه گفت باور پذیر تر از Dead rising ، صدا گذاری زامبی ها و صداگذاری توی شب خیلی عالی کار شده. با یک هدست 7.1 نمیتونید تصور کنید شب چقدر ترسناک به نظر میرسه.

با روند در داستان و بدست آوردن مهارت های مختلف توی بازی دشمناتون آپگرید میشن و بازی بالانس میشه ، جالب تر از اون هم وقتی هست که دنبال air drop ها می رید و هر سری جاهای مختلفی و شرایط مختلفی برای شما ایجاد میشه .

از نکات جالب دیگه بازی هم میشه به Easter egg های بازی اشاره کرد که شامل خیلی از بازی های دیگه هست مثل Clicker از TLOU ، یا Mario و حتی وجود loot cave بازی Destiny !

مشکلات Freeze و لگ های بی مورد خیلی روی اعصاب بنده هست ، امیدوارم حل بشه ، روی تنظیمات همه چی روی High و View Distance تقریبا 40% بازی روون اجرا میشه ولی گاهی اوقات فریز میکنه.

در مورد 970 هم بنده خودم 970 دارم و اینطور که مشخص هست الان اپدیتی منتشر شده که مشکل مربوط به این کارت رو حل می کنه اما هنوز لینک دانلودی از گروه Reloaded بنده ندیدم.

من خودم زمانی افت فریم پیدا می کنم که بازی میخواد از تمام 8 گیگ رمم استفاده کنه ولی مثلا Chrome باز باشه و 300 مگ استفاده کنه بازی افت فریم پیدا میکنه ، که با خروج از همه نرم افزارا مشکل عمده لگ حل میشه.

پیشنهاد من به دوستانی که مشکل دارن اینه که صبر کنن این بازی ACU نیست که با آپدیت مشکلاتش همچنان باقی مونده باشه ، مشخصا بعد از آپدیت 1.2.1 بازی خیلی روون تر شده پس کمی صبر کنید.
من پچ 1.30 رو هم نصب کردم لینکش صفحه قبل هست
درسته که کرک شده توسط ali123 هست اما سیوهای ریلودد رو راحت میخونه

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان یه سوال این چراغ قوه (T) تو بازی باعث میشه این دوستان شب گرد ببینن آدمو ؟ :D
یه چیزایی تو بازی گفت اگه اشتباه نکنم در مورد UV بود ! این چی هست یه توضیح میدید ؟
آره چراغ قوه روشن باشه سریع تشخیص میدنت و میترکوننت
چراغ UV هم اگه دقت کنی بقل Safe house ها تو شب یه سری چراغ آبی رنگ روشن میشه که بهش UV میگن
توی بازی هم توی inventory یا فروشگاه ها اگه UV Light دیدی Equipکن
اگه چشمت به Flare هم خورد...اونم یه نوع منور مانندشه.....در کل برای چند ثانیه اون زامبی شبونه هارو ازت دور میکنه تا بتونی تصمیم برای فرار بگیری و یکم زامبی معمولی های دور و برت رو راحت بکشی و در بری

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
دوستان یک سوال
وقتی خواستم بازی رو از استور دانلود کنم دو تا گزینه اورد
اولیش single player دومیش multiplayer از نظر دیتا و نوع بازی چه فرقی دارند؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان به نظرتون بهترین راه واسه پول درآوردن چیه ؟
بعدشم ممنون میشم بگید چطوری میشه از این UV Flashlight استفاده کرد ؟ با چه کلیدی روشن میشه رو کیبرد ؟

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دوستان به نظرتون بهترین راه واسه پول درآوردن چیه ؟
بعدشم ممنون میشم بگید چطوری میشه از این UV Flashlight استفاده کرد ؟ با چه کلیدی روشن میشه رو کیبرد ؟

اون UV رو باید از توی منو انتخاب کنی، تو لیست اشیاء ات بزاره، بعد هم میتونی با زدن کلید وسطیه مووس ازش استفاده کنی!

پول هم که تو محیط بگردی پول هست، همه چیزو و اجساد رو جستجو کن کلی بهت پول میده!!!
--------

مرحله به مرحله که میری جلو زامبیاشون قوی تر میشن :| اوایل واکنش نشون نمیدادن الان به صدای پا هم واکنش نشون میدن!!! دوئیدم یهو دیدم پشتم ده تا زامبی دارن گوله میان رفتم رو ساختمون دیدم دارن میان از دیوار بالا!!!
اصلا No place to hide که کوجیما برای MGS4 گذاشته بود عینن تو این بازی میتونی حس کنی!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
مرحله به مرحله که میری جلو زامبیاشون قوی تر میشن :| اوایل واکنش نشون نمیدادن الان به صدای پا هم واکنش نشون میدن!!! دوئیدم یهو دیدم پشتم ده تا زامبی دارن گوله میان رفتم رو ساختمون دیدم دارن میان از دیوار بالا!!!
اصلا No place to hide که کوجیما برای MGS4 گذاشته بود عینن تو این بازی میتونی حس کنی!

ممنون رفیق
ولی خودمونیم این بازی مغز آدمو یه سرویس کامل میکنه !
یک ساعت بازی نکرده قشنگ سر درد میگیرم.
کاش یکم فقط اینور اونور رفتنش کمتر بود دیگه آدم خسته میشه بعضی مواقع هم که میمیری باید کل مسیر رو دوباره طی کنی که واقعا رو مخه !

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوستان یک سوال
وقتی خواستم بازی رو از استور دانلود کنم دو تا گزینه اورد
اولیش single player دومیش multiplayer از نظر دیتا و نوع بازی چه فرقی دارند؟

فرقی نداره single رو بزن.

اون میگه بعد از حجم معینی که بازی رو تونستی دانلود کنی، دوست داری سینگل رو اول بازی کنی یا مولتی!

چیز مهمی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر