پرسش و پاسخ Xbox One

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
ممنون. التیمت چه امکانات اضافه تری به من میده؟
چطور میتونم بازی ها را با IDM دانلود کنم با خود app خیلی طول میکشه
ببين التيميت فلسفه اش اينه كه اومده گيم پس و گلد رو كرده يك سرويس .
الان در حقيقت مايكروسافت سه تا سرويس داره گيم پس و گلد و التيميت.
كه التيميت همون گلد و گيم پسه.
حسنش اينه كه فعلا ارزون تر از گيم پس و گلده :دي.
در مورد دانلود با پي سي نميدونم منتهي يكم بگردي تو انجمن تاپيك مربوطش فكر كنم باشه.

• Like
Reactions: Delux1

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
آقا ما اومدیم بعد یک سال کنسول رو روشن کردیم ، الان که به اینترنت وصل کردم برای اپدیت ارور 0x80072f8f میده !
میگه there was a problem with the update ! :| راجع به نت هم مطمئنم مطلبی وجود نداره ، با سرور ایران متصل نمیشم .
اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم واقعا :D

---------------------- ویرایش ----------------------

رفقا مشکل حل شد . کنسول رو کلا ریست دادم و گیما هم پاک شد :| یعنی خدایی این قدر که ایکس باکس رو من از زمان خرید ریست دادم ، پلی 4 رو ندادم !
کلا باگ های "غیر منطقی" نرم افزاری زیاد دیدم . واقعا مایکروسافت عالی کار کرد این نسل از همه لحاظ :D

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
درود
آقا ما اومدیم بعد یک سال کنسول رو روشن کردیم ، الان که به اینترنت وصل کردم برای اپدیت ارور 0x80072f8f میده !
میگه there was a problem with the update ! :| راجع به نت هم مطمئنم مطلبی وجود نداره ، با سرور ایران متصل نمیشم .
اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم واقعا :D

---------------------- ویرایش ----------------------

رفقا مشکل حل شد . کنسول رو کلا ریست دادم و گیما هم پاک شد :| یعنی خدایی این قدر که ایکس باکس رو من از زمان خرید ریست دادم ، پلی 4 رو ندادم !
کلا باگ های "غیر منطقی" نرم افزاری زیاد دیدم . واقعا مایکروسافت عالی کار کرد این نسل از همه لحاظ :D
اين مشكل رو ويندوز ١٠ هم هست هنوز هم نميدونن علتش چيه.
منتهي اگه بازيها برات مهم بود نبايد پاك ميكردي.
البته اگه سي دي داري كه مشكلي واسه نصب مجدد نيست اما ديجيتالي دنگ و فنگ دانلود داره...

• Like
Reactions: mobile1199

moslem_nadi

کاربر سایت
Aug 26, 2019
9
سلام. میخوام یه سی دی بازی بخرم.. بعد سوالی ک برام پیش اومده اینه ک : میشه از روی همون سی دی بازی رو توی هارد کنسول نصب کرد و ایا بعدش نیازه ک حتما سی دی تو دیسک درایو کنسول باشه برای اجرای بازی (تو ایکس باکس 360 فکر کنم بازی رو ک نصب میکردی باید سی دی بازی رو میزاشتی برای اجرا اگه اشتبا نکنم )... و سوال بعدی اینه ک فکر کنید این بازی نصب شده حالا میخوام یه سی دی بازی دیگه نصب کنم ، باید انلاین شم دیگه؟ اگه انلاین شم اون بازی قبلی براش اتفاقی میفته یا تا وقتی ک بازش نکردم مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
دوستان وسوسه شدم یه one x بخرم. چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب کامل بدین.
الان live تحریمه؟ فیلتره؟ مثل psn راحت وصل می شه یا باید vp.n شیر کرد؟
گیم پس‌ رو چه جور می شه خرید؟ احتیاج به کردیت کارت داره؟ یا می شه کدشو مثل لایو یا پلاس redeem کرد؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
دوستان وسوسه شدم یه one x بخرم. چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب کامل بدین.
الان live تحریمه؟ فیلتره؟ مثل psn راحت وصل می شه یا باید vp.n شیر کرد؟
گیم پس‌ رو چه جور می شه خرید؟ احتیاج به کردیت کارت داره؟ یا می شه کدشو مثل لایو یا پلاس redeem کرد؟
بخر الان قیمتش هم خوب شده 4 تومن فکر کنم باشه لایو تحریمه ولی با دی ان اس که ست بکنی راحت وصل میشه مشکلی نداره.گیم پس کد داره ؛همینجوری با اعتبار اکانت هم میتونی بخری 2ماه 2دلار بود تازه گیم پس التیمیت که شامل گلد هم میشه!

• Like
Reactions: hercule-poirot

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
سلام
بچه ها من هروقت میرم داخل برنامه ها و بازی ها قسمت گیم پس و گلد همینجوری میچرخه لود نمیکنه بخوام چیزی بزنم دانلود بشه
راه حلی ندارید؟؟

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان الان بهترین ispبرای دانلود از ایکس باکس کدومه؟من پارس آنلاین دارم ولی سرعتش خیلی کمه ،ایرانسل هم که اصلا ساین نمیشه وقتی هم میشه stop instalition میزنه،راه حلی ندارید،جدیدترین dns که میتونم بزنم که سرعت دانلود هم پایین نیاد چیه

• Like
Reactions: tpouria

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
همراه اول با سرعتی برابر با ۴۵ mb در حالت ۴.۵g
من تمام بازی ها رو با این سرعت دانلود کردم
شما در مدت ۲ ساعت میتونید ۴۰ گیگ دانلود کنید
بعضی مواقع سرعت از استور به ۱۲۰ mb هم میرسه
سرور های xbox خیلی پرسرعتن

8.8.8.8 dns1
8.8.4.4 dns2
1473 mtu
ممنون لطف کردی

• Like
Reactions: tpouria

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
همراه اول با سرعتی برابر با ۴۵ mb در حالت ۴.۵g
من تمام بازی ها رو با این سرعت دانلود کردم
شما در مدت ۲ ساعت میتونید ۴۰ گیگ دانلود کنید
بعضی مواقع سرعت از استور به ۱۲۰ mb هم میرسه
سرور های xbox خیلی پرسرعتن

8.8.8.8 dns1
8.8.4.4 dns2
1473 mtu
مودم داری دوست عزیز؟

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

adelita

کاربر سایت
Sep 8, 2019
5
سلام، توی گارانتی های تعویض ، کدوم گارانتی معتبرتره برای خرید وان ایکس. کسی تجربشو داره ؟ اذیت نکنن واسه تعویض دستگاه. مثلا آروند یا مت استور یا pspro یا ....

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام، توی گارانتی های تعویض ، کدوم گارانتی معتبرتره برای خرید وان ایکس. کسی تجربشو داره ؟ اذیت نکنن واسه تعویض دستگاه. مثلا آروند یا مت استور یا pspro یا ....
عملا گارنتی وجود نداره از جایی معتر خرید کنین

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
دوستان برايه دانلود بازی پی اس تا 55درصد دانلود کرده الباقی رو میگه باید بری تو بازی تا دانلود بشه تا از بازی میام بیرون دیگه دانلود نمیکنه همش میزنه کنار دانلود رد تو استارت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر