پرسش و پاسخ Xbox One

Mrezaae

عضو جدید
Jun 10, 2019
1
سلام دوستان من سه تا سوال درمورد xbox one s داشتم که ممنون میشم جواب بدید :
1. بازی های کپی شده و افلاین رو میشه گفت انتخابی برامون بریزن یا خودشون انتخاب میکنن ؟
2. اگر یکی از بازی های کپی شده رو تموم کنی میتونی بدی فقط اونو پاک کنن و به جاش یک بازی دیگه بریزن یا باید کل بازی های اون پک رو پاک کنن ؟
3. روی one s کپی خور شده میشه دیسک های xbox 360 رو بازی کرد ؟ و مشکلی پیش نمیاد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
سلام دکستان راهی هست مرورگر دینترنت تمام صفحه نشون بده؟؟
مرورگر خودش خوبه مشکلی نداره اصلا فقط این تمام صفحه نشون نمیده رفته رو مخم

ali 021

کاربر سایت
Jun 13, 2019
5
اقا سلام ارادت به همه يه مشورتى ميخواستم ازتون اقا من الان ps4 fat 500g دارم و همه بازيهاى انحصارى سونيو تقريبا تموم كردم ميخواستم بدونم شما صلاح ميدونين بفروشم يه one s يه ترا بگيرم؟ يه سوال اساسى تو ذهنمه اونم اينه كه اين روش كپي بازيها تا كي ادامه داره يه وقت از شانس ما مايكروسافت نياد جلوشو بگيره؟ و سوال سومم اين كه تو سرويس گيم پس اگه يه ماهه بگيرى بعد افلاين شي ميتوني بازيهايى كه دانلود كردى رو داشته باشى يا نه؟
يا على ببحشيد زياد شد

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
اقا سلام ارادت به همه يه مشورتى ميخواستم ازتون اقا من الان ps4 fat 500g دارم و همه بازيهاى انحصارى سونيو تقريبا تموم كردم ميخواستم بدونم شما صلاح ميدونين بفروشم يه one s يه ترا بگيرم؟ يه سوال اساسى تو ذهنمه اونم اينه كه اين روش كپي بازيها تا كي ادامه داره يه وقت از شانس ما مايكروسافت نياد جلوشو بگيره؟ و سوال سومم اين كه تو سرويس گيم پس اگه يه ماهه بگيرى بعد افلاين شي ميتوني بازيهايى كه دانلود كردى رو داشته باشى يا نه؟
يا على ببحشيد زياد شد
با سلام
منم همین کار رو کردم
چون ps4 بازی هاش به صورت حتی اکانت هکی هم گرون در میاد و منم بعد از ۴.۵ سال
Ps4 فروختم و xone s گرفتم و با ۱۰۰ هزار ت
۱۷ تا بازی ریختم و حالشم میبرم
، بعد مدتی که تمام انحصاری سونی امد دوباره دستگاه عوض میکنم تا انحصاری ها رو انجام بدم و به احتمال زیاد تا آخر نسل به صورت آفلاین هست ، در مورد سوال سومت دقیق نمی دونم ولی احتمالأ اگر دوباره گیم پس بگیری ، میشه بازیشون کرد.

ali 021

کاربر سایت
Jun 13, 2019
5
اقا دوباره سلام چندتا سوال داشتم:
١ ميشه اسپيكر رو از usb به ايكس باكس وصل كرد اخه تو پلى فور ميشه usb headst رو از درگاه يو اس بى وصل كرد
٢اين مشكلاتى كه بابت سرويس انلاين ميگن دقيقا چيه لطفا يكى كامل توضيح بده
لطفا زود جواب بدين و كمكم كنيد ارادت به همه

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
سلام من برای دانلود دیتا از نامحدود همراه اول استفاده میکردم چند وقتیه سرعتش با سرور مایکروسافت خیلی پایین اومده
اینترنت ایرانسلم که اولا ماهانه نداره دوما نامحدود واقعی نیس هرسه ساعت 60 گیگ میده؟
شما چطور دانلود میکنین ؟
با همراه اول مشکل ندارین؟

moby

کاربر سایت
May 20, 2019
21
سلام من برای دانلود دیتا از نامحدود همراه اول استفاده میکردم چند وقتیه سرعتش با سرور مایکروسافت خیلی پایین اومده
اینترنت ایرانسلم که اولا ماهانه نداره دوما نامحدود واقعی نیس هرسه ساعت 60 گیگ میده؟
شما چطور دانلود میکنین ؟
با همراه اول مشکل ندارین؟
اقا شما با اینترنت ایرانسل مشکلی ندارین؟
من اینترنت ثابت ایرانسل دارم ولی نمیتونم لاگین کنم رو اکانتم ممکنه بگین چجوری این مشکل رو حل کنم؟
با اینترنت adsl مشکلی ندارم و راحت با تغییر dns کانکت میشم

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان .
1-برای خرید بازی(دیسک فیزیکی) با قیمت مناسب کجارو پیشنهاد میدید؟؟(بازیهای کارکرده و تمیز هم آدرس بدید.)
2-این بازیهای اکانت sharing که میگن دقیقا چیه؟
3-بازیهایی که میگن میریزیم روی هارد و از این حرفا دقیقا چجوریاست؟یه جورایی هکیه؟ایمیل یه نفر دیگه روی کنسولمون میاد؟آنلاین نمیشه بازی کرد؟
4-یه سریها میگم بازی برات میریزیم و میتونی آنلاین هم بازی کنی.میشه اصلا؟

ممنون میشم توضیح بدید. :)

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
اقا شما با اینترنت ایرانسل مشکلی ندارین؟
من اینترنت ثابت ایرانسل دارم ولی نمیتونم لاگین کنم رو اکانتم ممکنه بگین چجوری این مشکل رو حل کنم؟
با اینترنت adsl مشکلی ندارم و راحت با تغییر dns کانکت میشم
من td lte دارم خیلی خوب جواب داده به راحتی فیفا بدون لگ بازی میکنم تا چند روز پیش مشکل اتصال به سرور های ea داشتم هم پارس انلاین هم ایرانسل حتی همراه اولم وصل نمیشد از dns جدید شکن استفاده کردم حل شد
185.51.200.2

ali 021

کاربر سایت
Jun 13, 2019
5
اقا دوباره سلام چندتا سوال داشتم:
١ ميشه اسپيكر رو از usb به ايكس باكس وصل كرد اخه تو پلى فور ميشه usb headst رو از درگاه يو اس بى وصل كرد
٢اين مشكلاتى كه بابت سرويس انلاين ميگن دقيقا چيه لطفا يكى كامل توضيح بده
لطفا زود جواب بدين و كمكم كنيد ارادت به همه
پس اين سوال ما چى شد؟

moby

کاربر سایت
May 20, 2019
21
من td lte دارم خیلی خوب جواب داده به راحتی فیفا بدون لگ بازی میکنم تا چند روز پیش مشکل اتصال به سرور های ea داشتم هم پارس انلاین هم ایرانسل حتی همراه اولم وصل نمیشد از dns جدید شکن استفاده کردم حل شد
185.51.200.2
با این dns با اینترنت td lte میتونین وارد اکانتتون بشین؟
چون من با dns 178.22.122.100 نتونستم با اینترنت td lte وارد اکانتم بشم و فقط با adsl میتونم کانکت بشم
دیروز هم با پشتیبانی ایرانسل تماس گرفتم اونا هم دیگه خاک عالم بر سرشون میگه ما نمیتونیم dns رو تغییر بدیم و ....

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
با این dns با اینترنت td lte میتونین وارد اکانتتون بشین؟
چون من با dns 178.22.122.100 نتونستم با اینترنت td lte وارد اکانتم بشم و فقط با adsl میتونم کانکت بشم
دیروز هم با پشتیبانی ایرانسل تماس گرفتم اونا هم دیگه خاک عالم بر سرشون میگه ما نمیتونیم dns رو تغییر بدیم و ....
تست کن برای من تا به امروز که جواب داده

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
سلام دوستان.
یه سوال داشتم: میشه گیم پس رو که الان ۱ دلار شده رو با گیفت کارت خرید یا هنوز با کریدیت کارته؟
با گیفت کارت اکانت شارژ کن بعد با ساپورت صحبت کن به اون بگو برات بگیره از حسابت کم کنه
اگه تاحالا گیم پس نگرفتی سه ماه 1 دلار میده دو روز پیش برای دوستم 3 ماه 1 دلار گرفتم
ولی برای خودم 1 ماهه داد

• Like
Reactions: TheWhiteKnight

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر