پرسش و پاسخ Xbox One

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام دوستان
سوالی داشتم از دوستانی که کنسول ONE X و بازی کوانتوم بریک رو دارن
دوستان من اپدیت 75 گیگی رو گرفتم و بازی به لحاظ کیفیت و نرخ فریم توی گیم پلی بسیار عالی شده ولی مشکلی که هست توی کات سین ها افت فریم دارم و توی یکی از اکت های بازی هم پارگی تصویر
میخواستم ببینم سایر دوستان هم این مشکل رو دارن و اگر دارن رمدی قرار نیست اپدیت جدیدی برای رفع مشکل بده چون یه بازی مثل GEARS 4 هیچ مشکلی نداره
دوستان تا حالا این مشکل از طریق کاربران به رمدی گزارش شده؟؟
من مشکلی تو کات سین ها ندیدم یا شاید دقت نکردم چون برای چندمین بار رو وان ایکس برا مقایسه با قبل رفتم ولی بعیده که دیگه اپدیتی برا این بازی بیاد چون خیلی قدیمیه.

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
من مشکلی تو کات سین ها ندیدم یا شاید دقت نکردم چون برای چندمین بار رو وان ایکس برا مقایسه با قبل رفتم ولی بعیده که دیگه اپدیتی برا این بازی بیاد چون خیلی قدیمیه.
اهان
چرا متاسفانه بر خلاف خوده گیم پلی که بسیار روان و بدون افت فریم اجرا میشه کات سین ها افت فریم دارن و یکم ازار دهنده هست
بازی های قدیمی تر داشتیم که سازنده مشکلات فنی رو رفع کرده کاش کاربرها به رمدی گزارش بدن که قطعا دادن تا مشکلات رو رفع کنه چون حیف هست روی ONE X با این کیفیتی که ارائه میده افت فریم ببینیم
بازم ممنون

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان
سوالی داشتم از دوستانی که کنسول ONE X و بازی کوانتوم بریک رو دارن
دوستان من اپدیت 75 گیگی رو گرفتم و بازی به لحاظ کیفیت و نرخ فریم توی گیم پلی بسیار عالی شده ولی مشکلی که هست توی کات سین ها افت فریم دارم و توی یکی از اکت های بازی هم پارگی تصویر
میخواستم ببینم سایر دوستان هم این مشکل رو دارن و اگر دارن رمدی قرار نیست اپدیت جدیدی برای رفع مشکل بده چون یه بازی مثل GEARS 4 هیچ مشکلی نداره
دوستان تا حالا این مشکل از طریق کاربران به رمدی گزارش شده؟؟
من بازی نکردم این بازی رو ولی مشکلی که شما داری برمیگرده به اینترنت شما چون کات سین ها رو باید انلاین لود کنه

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
من بازی نکردم این بازی رو ولی مشکلی که شما داری برمیگرده به اینترنت شما چون کات سین ها رو باید انلاین لود کنه
نه کات سین که ربطی به نت نداره اون لایو اکشن ها هستن که در پایان هر اکت لایو اکشن مثل سریال پخش میشه من منظورم لایو اکشن نبود بلکه کات سین های خود بازی بود

mahcity22

کاربر سایت
Dec 24, 2015
49
سلام بچه ها سرورها واسه شماهم قطع هستش يا فقط واسه من اينجوره من ميتونم اپديت كنم ولي استور واسم بالا نمياد انلاين هم نميتونم بازي كنم

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام بچه ها سرورها واسه شماهم قطع هستش يا فقط واسه من اينجوره من ميتونم اپديت كنم ولي استور واسم بالا نمياد انلاين هم نميتونم بازي كنم

من هم همین مشکل را دارم (با چیز اکی هست) صاف حالا ک For Honor را دانلود کردم امیدوارم دوباره مجبور به دانلود نشم!!!
خب بازی ب مشکل خورده تو بازی میرم سریع میاد بیرون خدایا این چ باگی هست دچار من میشه دوباره باید دانلود کنم

آخرین ویرایش:

ghosthack

کاربر سایت
May 9, 2013
15
نام
hamid bohlooli
سلام به همه دوستان

کسی میتونه راهنمایی کنه که چه طوری میشه بصورت افلاین روی ایکس باکس وان بازیریخت و استفاده کرد ؟

من خودم گیم نت دارم و مشتری درخواست داره میخواستم بپرسم راهی هست ؟

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سلام به همه دوستان

کسی میتونه راهنمایی کنه که چه طوری میشه بصورت افلاین روی ایکس باکس وان بازیریخت و استفاده کرد ؟

من خودم گیم نت دارم و مشتری درخواست داره میخواستم بپرسم راهی هست ؟
3تا روش وجود داره:
1. اینکه یکی بازی رو روی کنسولش داشته باشه و شما با کمک Hard External ازش بازی بگیری و روی کنسول خودت بریزی
2. به کمک روش Bay Life: Revolt .با سیستمتون دیتا بازی رو دانلود می کنید و با کمک این برنامه بازی رو روی کنسولتون میریزید. اموزش هاش تو بخش هست.
3.به کمک برنامه XBOX One External Storage Device Converter . تو اینترنت سرچ کنید اموزش هاش هست و به نظر میاد دردسرش کمتر از روش شماره 2 باشه

• Like
Reactions: ghosthack

ghosthack

کاربر سایت
May 9, 2013
15
نام
hamid bohlooli
3تا روش وجود داره:
1. اینکه یکی بازی رو روی کنسولش داشته باشه و شما با کمک Hard External ازش بازی بگیری و روی کنسول خودت بریزی
2. به کمک روش Bay Life: Revolt .با سیستمتون دیتا بازی رو دانلود می کنید و با کمک این برنامه بازی رو روی کنسولتون میریزید. اموزش هاش تو بخش هست.
3.به کمک برنامه XBOX One External Storage Device Converter . تو اینترنت سرچ کنید اموزش هاش هست و به نظر میاد دردسرش کمتر از روش شماره 2 باشه

خوب من الان گیم ها رو از اینترنت و لینکهایی که دوستاد برای دانلود گیم ها گذاشتند دانلود کردم

سوال اصلی اینه که این روش سه که شما میگی بدون اکانت میشه ریخت ؟ حرف من روی اکانت هست
در واقع همان بازی هکی خودمان منظورم هست
طوری باشه که من بتونم بازی بریزم برای مشتری برای انتقال مشکلی ندارم در شماره سه فقط روش انتقال توضیح داده شده آیا تو این روش بازی ها اکتیو میشه و میشه استفاده کرد از گیم ها ؟ (من هیچ اکانتی ندارم )

یادم هست هست که جاهایی بودن برای xbox one بازی انتخابی کپی میکردن روی هارد و میشد استفاده کنی با مبالغ ناچیز نسبت به قیمت بازی ها

میخواهم بدونم این به چه روش انجام میشه ؟

ghosthack

کاربر سایت
May 9, 2013
15
نام
hamid bohlooli
خوب من الان گیم ها رو از اینترنت و لینکهایی که دوستاد برای دانلود گیم ها گذاشتند دانلود کردم

سوال اصلی اینه که این روش سه که شما میگی بدون اکانت میشه ریخت ؟ حرف من روی اکانت هست
در واقع همان بازی هکی خودمان منظورم هست
طوری باشه که من بتونم بازی بریزم برای مشتری برای انتقال مشکلی ندارم در شماره سه فقط روش انتقال توضیح داده شده آیا تو این روش بازی ها اکتیو میشه و میشه استفاده کرد از گیم ها ؟ (من هیچ اکانتی ندارم )

یادم هست هست که جاهایی بودن برای xbox one بازی انتخابی کپی میکردن روی هارد و میشد استفاده کنی با مبالغ ناچیز نسبت به قیمت بازی ها

میخواهم بدونم این به چه روش انجام میشه ؟

من کلا فهمیدم که با اکانت میریزن
کسی هست که اکانت بفروشه که ما بخریم ازشون ؟

sina.sf

کاربر سایت
Aug 23, 2018
10
سلام.کسی میدونه جریان این مالیات و اینا چیه؟؟من دو دلار تو اکانتم دارم ولی وقتی می خوام یک چیز دو دلاری بخرم با اینکه با آیپی آمریکا میرم و محل سکونتم رو روی alaska قرار دادم از من کردیت کارت هم می خواد!!!!

Aria m.d

کاربر سایت
Jun 23, 2018
8
سلام.کسی میدونه جریان این مالیات و اینا چیه؟؟من دو دلار تو اکانتم دارم ولی وقتی می خوام یک چیز دو دلاری بخرم با اینکه با آیپی آمریکا میرم و محل سکونتم رو روی alaska قرار دادم از من کردیت کارت هم می خواد!!!!
اگه گلد یا گیم پس بخوای بگیری باید حتما کریدت کارت ثبت شده باشه تو اکانتت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر