پرسش و پاسخ Xbox One

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دوستان برايه دانلود بازی پی اس تا 55درصد دانلود کرده الباقی رو میگه باید بری تو بازی تا دانلود بشه تا از بازی میام بیرون دیگه دانلود نمیکنه همش میزنه کنار دانلود رد تو استارت
درسته میزنه ردی تو استارت ولی صبر کنی دانلود رو ادامه میده

kiarashdz

کاربر سایت
Jan 21, 2016
17
دوستان یک سوال ایکس باکس وان وقتی خاموشه یه صدای جرقه خیلی کم شنیده می شه این صدا هم از جایی که برق به پشت دستگاه وصل هست میاد این طبیعیه یا نه !؟!؟!؟

Rezabavali

عضو جدید
Sep 23, 2019
2
سلام من یه وان اس دارم که هکیه الان وقتی وارد پروفایل میشم سریع میپره بیرون ولی با یه پروفایل دیگه که میرم مشکل نداره لطفا سریع جوابمو بدین لنگم

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان pes 20 اصلاً به سرور متصل نمیشه با مبین نت و همراه اول تست کردم، از طرف ایران فیلتر؟ چون با dns شکن هم چک کردم وصل نشد

• Like
Reactions: tpouria

Koroosh.Jaguar

کاربر سایت
Aug 6, 2019
9
سلام
دوستان من حدود یه ماهی هست وان اس گرفتم هارد از اول پر بازی بود
حالا راه هست این بازیها رو پاک نکنم و بتونم فیفا20 رو قانونی بخرم و آنلاین بازی کنم؟ یا نه کلا باید این بازیهارو پاک کنم؟

apadana68

کاربر سایت
Jan 1, 2014
3
سلام، من بصورت افلاین استفاده میکنم، حالا یه مشکلی دارم اینه که تاریخ و ساعت دستگاه تغییر نمیکنه، یعنی تنظیم هم میکنم بعد خاموش روشن شدن برمیگرده رو یک سپتامبر ۲۰۱۴ و بخاطر همین مشکل مثلا تغییر فصل فورزا هوریزون انجام نمیشه

Koroosh.Jaguar

کاربر سایت
Aug 6, 2019
9
سلام، من بصورت افلاین استفاده میکنم، حالا یه مشکلی دارم اینه که تاریخ و ساعت دستگاه تغییر نمیکنه، یعنی تنظیم هم میکنم بعد خاموش روشن شدن برمیگرده رو یک سپتامبر ۲۰۱۴ و بخاطر همین مشکل مثلا تغییر فصل فورزا هوریزون انجام نمیشه
بله واسه منم همینه
این مربوط میشه به اون متود نصب بازی کپی خور

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دوست عزیز جای دیگه هم راهنماییتون کردم، شما هم میتونید به صورت دستی تاریخ رو در تنظیمات تغییر بدید هم میتونید دستگاه رو بعد از تنظیم تاریخ بذارید روی حالت روشن شدن instant on در بخش تنظیمات power اینجوری تا وقتی برق دستگاه قطع نشه تاریخش درست میمونه، موفق باشید

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان. میخوام از Xbox one ‌‌‌‌‌بازی‌‌ ‌‌‌دانلود‌ ‌‌کنم‌ ولی‌ سرعت دانلودم خیلی خیلی پایینه، راهی دارید سرعت دانلودم عالی بشه؟(سرعت نت ام خوبه و با کابل lan از مودم به کنسول وصل کردم و dns ای که استفاده میکنم اینه: ۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰ و دومی ۰.۰.۰.۰)ممنون

wolfer77

عضو جدید
Oct 28, 2019
1
نام
مهدی
سلام من دو تا اکانت انلاین ایکس باکس دارم میخوام بدونم وقتی ایکس باکسمو کپی خور کردم دو اکانته خودمم باشه میتونم انلاین شم

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام من دو تا اکانت انلاین ایکس باکس دارم میخوام بدونم وقتی ایکس باکسمو کپی خور کردم دو اکانته خودمم باشه میتونم انلاین شم
نه نمیتونی اگه انلاین بشی اون بازی هایی که افلاین فروشنده برات ریخته میپره

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
264
سلام دوستان. میخوام از Xbox one ‌‌‌‌‌بازی‌‌ ‌‌‌دانلود‌ ‌‌کنم‌ ولی‌ سرعت دانلودم خیلی خیلی پایینه، راهی دارید سرعت دانلودم عالی بشه؟(سرعت نت ام خوبه و با کابل lan از مودم به کنسول وصل کردم و dns ای که استفاده میکنم اینه: ۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰ و دومی ۰.۰.۰.۰)ممنون
من هم همین مشکل رو از دیشب دارم....اگه میشه کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر