پرسش و پاسخ Xbox One

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
سلام اگه یع بازی از سرویس game pass دانلود کنم بعدش ک زمان game pass تموم بشه اون بازی میمونه؟ و میتونم افلاین بازی کنم؟
اگه آفلاین بمونی میتونی بازی کنی
دوستان اینکه عملکرد دکمه های xbox از ps4 کند تره طبیعیه یا من اشتباه میکنم؟دسته اش حرفه ای تره ولی حس میکنم خیلی خشکه.ممکنه دسته های من فیک باشن!؟!
دسته Xbox کندتره ریسپانس تایم بیشتری داره ولی اونقدر به چشم نمیاد منظورت از خشکو متوجه نشدم !
سلام دوستان.تو بازی halo 5 نمیتونم کسیو پیدا کنم برای آنلاین بازی کردن؟فیلتر شده بازی؟
تا چند وقت پیش بازی میکردم مشکلی نداشت راحت پیدا میکرد !
سلام دوستان. من ps4 داشتم بتازگی میخام ایکس باکس بخرم . چند تا سوال دارم
خواستم بدونم واسه خرید اکانت game pass و eaacess ، من آشنا خارج از کشور دارم اگه بگم با کارت خودش اکانتمو شارژ کنه من میتونم بدون مشکل خرید کنم؟ هزینه هاش چطوره؟

برای انلای بازی کردن باید اکانت لایو جدا خرید حتما؟ اون هزینش چطوریه؟
لطفا ارزونترین راه ها رو معرفی کنید

و سوال اخر واسه بازی آنلاین دردسر خاصی نداره؟ چون ps4 دردسر نداشت فقط یه اکانت psn میخواست و راحت هر بازیو میتونتم انلاین بزنم. سرعت اینترنتمم 8 مگه.
برای آنلاین نیاز به گلد داری مثل پلاس توی PS4 بهترین چیز GamePass Ultimate هه که هم گیمپس داره هم گلد !
من دو دلار تو اکانتم دارم چجوری میتونم ایکس باکس پس یک ماهه فعال کنم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا
باید به ساپورت بگی برات بخره در حالت عادی کردیت کارت میخواد

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
تا چند وقت پیش بازی میکردم مشکلی نداشت راحت پیدا میکرد !
ممنون .شما با چه dns ای بازی میکنی برای آنلاین؟(مخصوصا halo)
و اینکه mortal kombat X هم برای آنلاین بازی کردن کسیو پیدا نمیکنم.اونم خلوت شده سرورهاش؟
مرسی

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام، از این پکیجا رو دستگاه گذاشتم الان میخوام آنلاین کنم دستگاه رو 17تا بازی داخلشه فقط امکان قفل شدن بازیا هست یا شاید کنسول رو هم بن کنه کسی میدونه لطفاً جواب بده

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
من نسخه معمولی xbox pass , رو خریدم واسه pc ولی متال گیر 4 رو نداره میگن نسخه التیمتش داره این بازی رو درسته؟ توجه کنید من xbox ندارم ممنون میشم جواب بدین من عاشق این بازیم
فرق xbox game pass با تسخه التیمتش چیه و چه امکانات بیشتری داره؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
ممنون .شما با چه dns ای بازی میکنی برای آنلاین؟(مخصوصا halo)
و اینکه mortal kombat X هم برای آنلاین بازی کردن کسیو پیدا نمیکنم.اونم خلوت شده سرورهاش؟
مرسی
من vpn شیر میکنم روی کنسول
سلام، از این پکیجا رو دستگاه گذاشتم الان میخوام آنلاین کنم دستگاه رو 17تا بازی داخلشه فقط امکان قفل شدن بازیا هست یا شاید کنسول رو هم بن کنه کسی میدونه لطفاً جواب بده
فقط بازیا قفل میشن
من نسخه معمولی xbox pass , رو خریدم واسه pc ولی متال گیر 4 رو نداره میگن نسخه التیمتش داره این بازی رو درسته؟ توجه کنید من xbox ندارم ممنون میشم جواب بدین من عاشق این بازیم
متال گیر ۴ که فقط روی PS3 بود متال گیر ۵ روی گیم پس کنسول هست روی PC نیست
گیم پس التیمیت هم گیم پس کنسول و PC و گلد رو شامل میشه

• Like
Reactions: Reza0017 and Delux1

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
من vpn شیر میکنم روی کنسول فقط بازیا قفل میشن متال گیر ۴ که فقط روی PS3 بود متال گیر ۵ روی گیم پس کنسول هست روی PC نیست
پس اگر التیمت رو بخرم میتونم متال 5 رو رو pc بزنم؟

moby

کاربر سایت
May 20, 2019
21
من vpn شیر میکنم روی کنسول فقط بازیا قفل میشن متال گیر ۴ که فقط روی PS3 بود متال گیر ۵ روی گیم پس کنسول هست روی PC نیست
سلام دوست عزیز امکان داره بفرمایین چیز پی ان رو چجور شیر میکنین؟ منظور با چه دستگاهی؟

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
التيميت گلد به اضافه گيم پس هست

• Like
Reactions: Delux1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر