پرسش و پاسخ Xbox One

komeil65

کاربر سایت
Feb 2, 2011
114
سلام دوستان
من xbox one s رو ابدیت کردم الان پیام میاد که کشور شما تحریمه و نمیتونید از xbox استفاده کنید
کسی از دوستان این مشکل رو داره ؟

moby

کاربر سایت
May 20, 2019
21
سلام دوستان
من xbox one s رو ابدیت کردم الان پیام میاد که کشور شما تحریمه و نمیتونید از xbox استفاده کنید
کسی از دوستان این مشکل رو داره ؟
والا منم آپدیت کردم دیروز 530 مگ بود تقریبا ولی خوشبختانه برا من چیزی ننوشت[-o<[-o<[-o<
حالا دوستان میدونن چه تغییراتی با این آپدیت اعمال شده؟

آخرین ویرایش:

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام دوستان،
خواستم X1 رو آپدیت کنم، آپدیت دانلود شد، اما نصب نشد و گویا باید به اینترنت وصل باشید تا بعد از sign in کردن برید نصب ش کنید، اما هی می نویسه واسه منطقه شما در دسترس نیست... چکار کنم دوستان، استفاده از vpn با xbox one چه جوریه؟ چون اگر آفلاین بشم (مثل همین الان) داشبورد بر می گرده به فرم قدیمی ش

danial12345

عضو جدید
Jul 27, 2019
2
سلام من یه ایکس باکس وان اس خریدم ۱ ماه پیش با بازی کرکی الان ریست کردم و میبینم تو قسمت ready for install چندتا بازی جدید هست ک پولیه ولی من میتونم راحت نصبش کردم یعنی ایکس باکس من دسته دوم بوده؟ من نو خریدم و اینکه اگه اینارو نصب کنم و بخوام انلاین بازی کنم مشکلی پیش میاد؟ یا یه باگه

lamirhoseinl

کاربر سایت
Jul 11, 2019
13
سلام.من تازه امروز XBOX ONE S خریدم!
یه دسته اضافی هم گرفتم.خب هردسته دوتا باتری قلمی داره.بعد که شارژ باتری ها تموم بشه باید چیکار کرد؟باتری جدید تهیه کرد یا میشه شارژ شون کرد با کنسول مثل PS4؟
مغازه دار هم اینو بهم پیشنهاد کرد که تو عکس می بینید
اکثر شما دوستان چیکار میکنید؟ IMG_20190727_235725_147.jpg

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام.من تازه امروز XBOX ONE S خریدم!
یه دسته اضافی هم گرفتم.خب هردسته دوتا باتری قلمی داره.بعد که شارژ باتری ها تموم بشه باید چیکار کرد؟باتری جدید تهیه کرد یا میشه شارژ شون کرد با کنسول مثل PS4؟
مغازه دار هم اینو بهم پیشنهاد کرد که تو عکس می بینید
اکثر شما دوستان چیکار میکنید؟View attachment 112186
فرقی نداره برادر، می تونی اصلا کلا با سیم وصل کنی به کنسول مثل ps4، و بیخیال باتری شی! هر دو راه امکان پذیره کلا

• Like
Reactions: lamirhoseinl

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام من یه ایکس باکس وان اس خریدم ۱ ماه پیش با بازی کرکی الان ریست کردم و میبینم تو قسمت ready for install چندتا بازی جدید هست ک پولیه ولی من میتونم راحت نصبش کردم یعنی ایکس باکس من دسته دوم بوده؟ من نو خریدم و اینکه اگه اینارو نصب کنم و بخوام انلاین بازی کنم مشکلی پیش میاد؟ یا یه باگه
احتمالا بخاطر بازی های کرکی بوده. یعنی فروشنده اکانت یک بنده خدایی رو وارد سیستمتون کرده و حالا اون بنده خدا بازی جدید خریده و برای شما اومده. در مورد اینکه انلاین بشید اطلاعی ندارم.

meysam480

کاربر سایت
Jan 18, 2010
23
سلام دوستان
میخوام برای ایکس باکس وان بازی افلاین نصب کنم کسی تهران جای مطمین و با انصاف میشناسه معرفی کنه ترجیحا محدوده غرب؟ ممنون

lamirhoseinl

کاربر سایت
Jul 11, 2019
13
دوستان اینکه عملکرد دکمه های xbox از ps4 کند تره طبیعیه یا من اشتباه میکنم؟دسته اش حرفه ای تره ولی حس میکنم خیلی خشکه.ممکنه دسته های من فیک باشن!؟!

saeed5835

کاربر سایت
Jul 30, 2019
3
سلام کسی میدونه دکمه های دست ها وان باید چیشو عوض کنن تا درس بشه من خودم دسته رو بازو بسته میکنم یکی دسته هام دکمه هاش منظورم جهت هست پایین سمت چپ دسته
خراب شده و درس عمل نمیکنه بازش کردم ذغاله نیست مثل دکمه های a b که عوض بشه و درست بشه
هرکسی اطلاعی ازش داره بهم بگه
ممنون

Koroosh.Jaguar

کاربر سایت
Aug 6, 2019
9
سلام دوستان. من ps4 داشتم بتازگی میخام ایکس باکس بخرم . چند تا سوال دارم
خواستم بدونم واسه خرید اکانت game pass و eaacess ، من آشنا خارج از کشور دارم اگه بگم با کارت خودش اکانتمو شارژ کنه من میتونم بدون مشکل خرید کنم؟ هزینه هاش چطوره؟

برای انلای بازی کردن باید اکانت لایو جدا خرید حتما؟ اون هزینش چطوریه؟
لطفا ارزونترین راه ها رو معرفی کنید

و سوال اخر واسه بازی آنلاین دردسر خاصی نداره؟ چون ps4 دردسر نداشت فقط یه اکانت psn میخواست و راحت هر بازیو میتونتم انلاین بزنم. سرعت اینترنتمم 8 مگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر