پرسش و پاسخ Xbox One

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان .
1-برای خرید بازی(دیسک فیزیکی) با قیمت مناسب کجارو پیشنهاد میدید؟؟(بازیهای کارکرده و تمیز هم آدرس بدید.)
2-این بازیهای اکانت sharing که میگن دقیقا چیه؟
3-بازیهایی که میگن میریزیم روی هارد و از این حرفا دقیقا چجوریاست؟یه جورایی هکیه؟ایمیل یه نفر دیگه روی کنسولمون میاد؟آنلاین نمیشه بازی کرد؟
4-یه سریها میگم بازی برات میریزیم و میتونی آنلاین هم بازی کنی.میشه اصلا؟

ممنون میشم توضیح بدید. :)
دوستان کسی میتونه جواب بده؟ممنون میشم

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان کسی این روشی رو که فروشنده ها بازی میریزن رو ایکس باکس وان رو کامل بلده توضیح بده لطفا،؟! ظاهرا یه تعداد اکانت رو روی تعداد زیادی دستگاه میتونن کپی کنن مثلا 17بازی میزارن 150تومن، یه سوال دیگه هم این که تو این روش اینا مجبورن هر بار دیتای بازی بازی رو هر دستگاه دانلود کنن یا میشه مثل ps4 از کامپیوتر منتقل کرد؟ یا بک آپ و ریستور میکنن اصلا؟ لطفا اگه کسی بلده بگه

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
سلام دوستان کسی این روشی رو که فروشنده ها بازی میریزن رو ایکس باکس وان رو کامل بلده توضیح بده لطفا،؟! ظاهرا یه تعداد اکانت رو روی تعداد زیادی دستگاه میتونن کپی کنن مثلا 17بازی میزارن 150تومن، یه سوال دیگه هم این که تو این روش اینا مجبورن هر بار دیتای بازی بازی رو هر دستگاه دانلود کنن یا میشه مثل ps4 از کامپیوتر منتقل کرد؟ یا بک آپ و ریستور میکنن اصلا؟ لطفا اگه کسی بلده بگه

کانتی که بازی قانونی خریداری شده روی xbox میزنن و home میکنن بعد هر بازی که خواستن میزنن روی کنسول دانلود بشه
دیتا بازی هم قبلا دانلود کردن و روی هارد اکسترنال دارن و وصل میکنن به Xbox تا به جای دانلود از نت دیتا رو از روی هارد نصب کنه
از روی کامپیوتر هم میشه نصب کرد ولی معمولا اونا با هارد اکسترنال نصب میکنن

در نهایت هم کنسول آفلاین میکنن و میرن از طریق سایت مایکروسافت کنسولی که روش بازی ریختن رو غیر فعال میکنن از روی اکانت
به خاطر همینه که وقتی شما آنلاین بشی با این مدل اکانت ها بازیا قفل میشن

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
سلام دوستان
من تو همین هفته میخوام one x بگیرم و دو تا سوال داشتم:
1.تفاوت گرافیک بازیا بین این کنسول و ps4 fat روی تلویزیون full hd محسوسه یا نه؟
2.اگه بخوام بازیا رو اکانتی فروشنده برام پر کنه و کنسول آفلاین باشه دیگه نمیتونم از فرمان بازی logitech g920 روش استفاده کنم؟(چون یه جا خونده بودم که این فرمون باید هر از گاهی آپدیت بشه و فریمور جدید روش نصب بشه)
ممنون

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
سلام دوستان
2.اگه بخوام بازیا رو اکانتی فروشنده برام پر کنه و کنسول آفلاین باشه دیگه نمیتونم از فرمان بازی logitech g920 روش استفاده کنم؟(چون یه جا خونده بودم که این فرمون باید هر از گاهی آپدیت بشه و فریمور جدید روش نصب بشه)
ممنون

1.یه سری بازیا پچ مخصوص برای One X دارن که باید جداگانه دانلود بشه و معمولا اگه بدی اکانت آفلاین برات بریزن اون پچ ها رو نمیریزن
روی رزولیشن Full HD هم یه مقدار از Xbox One کیفیت بهتری داره و طبیعتا از Ps4 هم کیفیتش بهتره ولی بیشتر زمانی مشخص میشه که پچ هارو نصب کنی و روی 4K بازی کنی
در نتیجه انتظار تفاوت خیلی زیادی روی Full Hd و بدون پچ نداشته باشه

2.من خودم فرمان ندارم دقیق بگم ولی اگه نیاز به آپدیت هم داشته باشه میتونی روی PC یا لپتاپ هم آپدیتش کنی و فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه
هر چند که بدون آپدیت هم بدون مشکل کار میکنه

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
سلام دوستان
ممنون
داداش اگر تلویزیون full hd داری انتظار تفاوت گرافیک و رزولوشن نداشته باش بلکه فقط ارتقای فریم ریت رو کاملا احساس میکنی
نمونه بارزش همین ریج 2 که جدیدا امده روی PS4 FAT داره 30 فریم میده و روی ONE X داره 60 فریم میده که اختلاف 2 برابری اختلاف زیادی هست
حتی بازی هایی که روی هر دو 30 فریم باشن بازم ثبات فریم روی ONE X بالاتره
ترکیب PS4 FAT و ONE X عالی هست برای این نسل
X رو میذاری برای اجرای مولتی پلتفرم ها و PS4 برای انحصاری ها
البته X هم انحصاری زیاد داره که قبلا بازی نکردی
گرز4
فورتزا هورایزن4
فورتزا موتور اسپورت 7
هیلو5
ORI
کوانتوم بریک
دو ماه دیگه گرز5
ولی اگر برای فقط گرافیک میخوای بخری چون تلویزیون 4K نداری X به دردت نمیخوره
(راستی اکانت های افلاینی که روی ONE X میریزن میتونی خودت بگی برای پچ 4K هم بریزن که شامل همون ارتقای فریم ریت هم میشه فقط 100 تومن بیشتر باید پول بدی 250 میدی 20 بازی با پچ 4K برات میریزن)

• Like
Reactions: a.messi10

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
کانتی که بازی قانونی خریداری شده روی xbox میزنن و home میکنن بعد هر بازی که خواستن میزنن روی کنسول دانلود بشه
دیتا بازی هم قبلا دانلود کردن و روی هارد اکسترنال دارن و وصل میکنن به Xbox تا به جای دانلود از نت دیتا رو از روی هارد نصب کنه
از روی کامپیوتر هم میشه نصب کرد ولی معمولا اونا با هارد اکسترنال نصب میکنن

در نهایت هم کنسول آفلاین میکنن و میرن از طریق سایت مایکروسافت کنسولی که روش بازی ریختن رو غیر فعال میکنن از روی اکانت
به خاطر همینه که وقتی شما آنلاین بشی با این مدل اکانت ها بازیا قفل میشن
ممنون از توضیحات دوست عزیز

• Like
Reactions: gamer123456

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان.سرعت دانلود بازیها از طریق کنسول کمی اومده پایین.علتشو کسی میدونه؟
dnsای دارید که ست کنم روی کنسول و اذیت نکنه موقع دانلود ؟ممنونم

• Like

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
سلام دوستان.سرعت دانلود بازیها از طریق کنسول کمی اومده پایین.علتشو کسی میدونه؟
dnsای دارید که ست کنم روی کنسول و اذیت نکنه موقع دانلود ؟ممنونم

منم همین مشکل دارم و در نهایت دارم با PC دانلود میکنم و میریزم روی کنسول

• Like
Reactions: aha2012

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام
یک xbox one x میخوام بگیرم چند بازی قانونی و آنلاین داره
میشه بازی که مغازه دارها میریزن که در صورت آنلاین بن میشن ریخت روش و اکانت اصلی روی کنسول هست باشه و آفلاین بازی کرد و بعداز آنلاین شدن و بن شدن اون بازی ها اکانت اصلی باشه و بشه آنلاین بازی کرد

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
سلام
یک xbox one x میخوام بگیرم چند بازی قانونی و آنلاین داره
میشه بازی که مغازه دارها میریزن که در صورت آنلاین بن میشن ریخت روش و اکانت اصلی روی کنسول هست باشه و آفلاین بازی کرد و بعداز آنلاین شدن و بن شدن اون بازی ها اکانت اصلی باشه و بشه آنلاین بازی کرد

معمولا مغازه دارها اکانت های روی کنسول پاک میکنن بعد اکانت خودشون میزنن و بازی ها رو نصب میکنن
این کاری که میگی شدنیه به شرطی که به طرف بگی اکانت های خودتو از کنسول پاک نکنه
اگرم رمز و مشخصات اکانت رو داری که مشکلی نیست و حتی اگه پاک هم بشه بعدا میتونی لاگین کنی و قانونی استفاده کنی
بازی هام بن نمیشن فقط غیر فعال میشن

• Like
Reactions: SHAM

F4Daei

کاربر سایت
Jan 8, 2016
21
سلام دوستان یادمه مدتی‌ پیش مشکلی پیش اومده بود واسه ساین این‌ کردن اکانت های ایکس باکس
این‌مشکل برطرف شده یا همچنان هست ؟

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
  • Like
Reactions: F4Daei

F4Daei

کاربر سایت
Jan 8, 2016
21
اگه نمیتونید ساین این کنید DNS از سایت شکن بزنید مشکل حل میشه
یک تحریم شکن؛ تحریم‌های اینترنتی رو بی‌اثر کن! - شکن
نه فعلا ندارم ، قبلا خواستم بگیرم یادمه این اتفاق افتاد و اون‌موقع بیخیالش شدم تا درست شه الان خواستم ببینم اگه مشکل حل شده یا راه حلی هست یه one s بخرم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر