همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Koroosh.Jaguar

کاربر سایت
Aug 6, 2019
9
دوستانی که کنسول Xbox one X یا S دارن از خرید این کنسول راضی هستین؟
کپی خور یا اورجینال کدومش بصرفه تره؟
من هم ps4 دارم هم ایکس باکس وان اس
هر دو دستگاه خوب هستن و تو اجرای بازی ها اصلا تفاوتی نیست
کیفیت ساخت و بدنه وان اس بهتر از ps4 هست
در مورد کنترلر هم کمی سلیقه ای هست . کنترلر ps4 کلید ها نرم تر هست ولی وان اس هم کنترلرش خوبه . با هر کدوم بازی کنید سریع به همون عادت میکنید
کپی خور مزیتش اینه با کمترین هزینه بازی های روز رو انجام میدید اما اگر بخواید آنلاین بازی کنید خوب نمیشه
اما میتونید کپی خور تهیه کنید بازیهاش رو که تموم کردید ریست کنید و بازی انلاین بخرید
چون تقریبا با مبلغ صفر براتون 20 تا بازی روز رو نصب میکنن که چند ماهی سرگرمتون میکنه حداقل

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
چون تقریبا با مبلغ صفر براتون 20 تا بازی روز رو نصب میکنن که چند ماهی سرگرمتون میکنه حداقل
بعید میدونم با مبلغ صفر بازی کپی رو دستگاه بریزن!!! چون من قیمت گرفتم از 150 تا 300 تومان هزینه ش میشه!!!

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
بعید میدونم با مبلغ صفر بازی کپی رو دستگاه بریزن!!! چون من قیمت گرفتم از 150 تا 300 تومان هزینه ش میشه!!!
با ۵۰ الی ۱۰۰ میشه بازی قانونی آفلاین (هوم) ریخت که در واقعه برای ۱۷ الی ۲۰ بازی این قیمت صفر هست رفیق.

• Like
Reactions: Reza0017

Koroosh.Jaguar

کاربر سایت
Aug 6, 2019
9
شما وقتی میخواید کنسول بخرید قیمت کنسول با بازی یا بدون بازی تقریبا یکیه.
اگه بعداکنسول رو بدید بیرون رو براتون بازی بریزن همین حدوده که شما میگی

• Like
Reactions: che-jaleb

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
شما وقتی میخواید کنسول بخرید قیمت کنسول با بازی یا بدون بازی تقریبا یکیه.
اگه بعداکنسول رو بدید بیرون رو براتون بازی بریزن همین حدوده که شما میگی
من برای بار دوم دادم بیرون و ۱۰۰ گرفت و ۱۸ تا بازی به انتخاب خودم ریختن ،ولی الان من که شیراز هستم شده ۵۰ ت.
من خودم ۴ سال ps4 داشتم به خاطر گرونی بازی فروختم (قید بازی انحصاری زدم)و الان حداقل با قیمت بسیار بسیار کم بازی های مولتی پلتفرم رو بازی میکنم که برای ما فقیر فقرا عالیه

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
من برای بار دوم دادم بیرون و ۱۰۰ گرفت و ۱۸ تا بازی به انتخاب خودم ریختن ،ولی الان من که شیراز هستم شده ۵۰ ت.
من خودم ۴ سال ps4 داشتم به خاطر گرونی بازی فروختم (قید بازی انحصاری زدم)و الان حداقل با قیمت بسیار بسیار کم بازی های مولتی پلتفرم رو بازی میکنم که برای ما فقیر فقرا عالیه
سلام . مفته بخدا, ساری 250 میگیرن یک گیگ رو

• Like
Reactions: che-jaleb

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
میخوام یه xbox one s 1t نسخه آل دیجیتال بدون درایو بخرم که قیمت حدود ۲.۰۵۰ دادن بهم
قیمتش همینه؟

میگم بنظرتون این مدل بخرم یا پول بیشتری بزارم روش یه xbox one x بخرم؟
One x ممکنه نسل بعد ساپورت شه؟

اوایل نسل ۹ بازیا مولتی میان که رو کنسولا نسل ۸ و ۹ میان
میخواستم بدونم ممکنه بازیایی که برا کنسولا نسل ۹ فقط میان برا one x هم بیان

• Like
Reactions: X B I T B

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
میخوام یه xbox one s 1t نسخه آل دیجیتال بدون درایو بخرم که قیمت حدود ۲.۰۵۰ دادن بهم
قیمتش همینه؟

در حال حاضر ارزان ترین کنسولی که میشه باهاش همه عناوین نسل هشت رو با مبالغ ناچیز بازی کرد همین وان اس ال دیجیتال هست البته دیگه قید انلاین رو باید بزنی
ولی نسبت به قیمتش بهترین کنسول برای تجربه عناوین نسل هشت هست
X1X خودم دارم اگه تلویزیون 4K داری بخر وگرنه اگر 1080P داری همون ال دیجیتال وان اس بگیر
فکر نمیکنم نسل نه رو ساپورت کنن روی X1X
این کنسول فقط برای تجربه بهترین کیفیت بازی ها توی نسل هشت طراحی شده
اگر میخوای عناوین نسل هشت رو با بهترین کیفیت و بالاترین فریم تجربه کنی X1X بهترین خریده ولی نسل 9 ساپورت نمیشه شک ندارم

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
قیمتش همینه؟

ممکن یکی دو سال اول پشتیبانی بشه از one x اما خیلی دیگه نه چون براشون صرفه نداره در صورتی که تلویزیون 4k ندارید پیشنهاد نمیشه البته یه نکته ای که هست الان یه سری بازی ها کیفیت خوبی روی one s ندارن مثل control و rage 2 که بهینه نیستن و افت فریم دارن اگه رو این چیزا خیلی حساس هستید one x بگیرید در غیر این صورت one s, موفق باشید

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
ممکن یکی دو سال اول پشتیبانی بشه از one x اما خیلی دیگه نه چون براشون صرفه نداره در صورتی که تلویزیون 4k ندارید پیشنهاد نمیشه البته یه نکته ای که هست الان یه سری بازی ها کیفیت خوبی روی one s ندارن مثل control و rage 2 که بهینه نیستن و افت فریم دارن اگه رو این چیزا خیلی حساس هستید one x بگیرید در غیر این صورت one s, موفق باشید

ممنونم
Tv led براویا سونی دارم 48 اینچ
ولی فول اچ دیه
4k نیست

نسل ۹ شروع بشه بازیا مولتی و مشترک میان روی کنسولا نسل ۸ و ۹

با خودم گفتم شاید one x ساپورت بهتری بگیره بخاطر سخت افزار قویتر
اینطوری هم کنسول نسل ۹ دارم هم نسل ۸ وان ایکس . هم نسل ۷ ایکس باکس ۳۶۰ . هم کنسول نسل ۶ ی ایکس باکس اورجینال

ممنونم

• Like
Reactions: blak

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
در حال حاضر ارزان ترین کنسولی که میشه باهاش همه عناوین نسل هشت رو با مبالغ ناچیز بازی کرد همین وان اس ال دیجیتال هست البته دیگه قید انلاین رو باید بزنی
ولی نسبت به قیمتش بهترین کنسول برای تجربه عناوین نسل هشت هست
X1X خودم دارم اگه تلویزیون 4K داری بخر وگرنه اگر 1080P داری همون ال دیجیتال وان اس بگیر
فکر نمیکنم نسل نه رو ساپورت کنن روی X1X
این کنسول فقط برای تجربه بهترین کیفیت بازی ها توی نسل هشت طراحی شده
اگر میخوای عناوین نسل هشت رو با بهترین کیفیت و بالاترین فریم تجربه کنی X1X بهترین خریده ولی نسل 9 ساپورت نمیشه شک ندارم

ممنونم
آره قیمت خیلی مناسبی داره
اصلا آنلاین بازی نمیکنم و دنبالشم نیستم

من xbox original داشتم هم xbox 360
ایکس باکس وان فت هم اول نسل خریدم اما بازیاش خیلی خیلی گرون بود . آپدیتاشم خیلی پر حجم بودن
فروختم کنسول رو

نه tv من فول اچ دیه براویا سونیه
One x خیلی قدرتمنده

آخه تجربه من یه چیز دیگه میگه
مثلا وقتی xbox original خریدم نسل ۶ بود
وقتی نسل ۷ شروع شد و xbox 360 خریدم
بازم xbox original ساپورت شد مثلا بازی نسل هفتی half life 2 براش اومد . یا doom 3 و ......
چون خیلی قویی بود نسبت به ps2 و gamecube و دریمکست

یا xbox one سال ۲۰۱۳ اومد اما تا ۲۰۱۶ کلی بازی برا xbox 360 اومد

• Like
Reactions: X B I T B

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
ممنونم
آره قیمت خیلی مناسبی داره
اصلا آنلاین بازی نمیکنم و دنبالشم نیستم

من xbox original داشتم هم xbox 360
ایکس باکس وان فت هم اول نسل خریدم اما بازیاش خیلی خیلی گرون بود . آپدیتاشم خیلی پر حجم بودن
فروختم کنسول رو

نه tv من فول اچ دیه براویا سونیه
One x خیلی قدرتمنده

آخه تجربه من یه چیز دیگه میگه
مثلا وقتی xbox original خریدم نسل ۶ بود
وقتی نسل ۷ شروع شد و xbox 360 خریدم
بازم xbox original ساپورت شد مثلا بازی نسل هفتی half life 2 براش اومد . یا doom 3 و ......
چون خیلی قویی بود نسبت به ps2 و gamecube و دریمکست

یا xbox one سال ۲۰۱۳ اومد اما تا ۲۰۱۶ کلی بازی برا xbox 360 اومد
بیشترین تعداد بازی که در نسل جدید برای 360 امد همون سال 2014 بود که اکثر عناوین میان نسل شدن ولی از اون سال به بعد دیگه ساپورت خیلی کم شد 2015 یه متال گیر فانتوم پین و Ori و توم ریدر بود دیگه
اکثر عناوین متعلق به نسل هشت شدن
بعد X1X یه بدی که داره باید همزمان بار X1 معمولی رو هم بکشه چون بازی ها باید روی هر دوشون اجرا بشن مگر اینکه مایکرو یه حرکتی بزنه و توی E3 امسال که معرفی رسمی اسکارلت هست اعلام کنه مثلا از X1X پشتیبانی ویژه میشه که بازم بعیده چون باید مردم نسل 9 رو خریداری کنن و مایکرو و سونی تمرکز رو میذارن روی نسل بعد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر