همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Enthusiastic

کاربر سایت
Dec 19, 2018
44
Xbox one x قوی ترین کنسول جهانه در حال حاضر چه روی مشخصات سخت افزاری روی کاغذ چه مقایسه گرافیکی بازی های مشترک در یوتیوب و سایتهای خارجی گیم!
این اطلاعات ارزشمندو از کجا اوردین! فقط ۱۲گیگ رم ddr5 داره و بشدت بی صداست .
بهتر مدل پی اس هم ps4 pro هست که ضعیف تره .‌بازیهای انحصاری اکس باکسو من بیشتر دوست دارم مثلا halo war 2 و کانتوم بریک و horza forizen 4 ادم بخواد اینارو بازی کنه حتما باید اکس باکس بخری
پیشنهادی قدی میکنم کنسول قدیمی هم‌ نخر اگه خریدی .
مثلا xbox one و ps4 که واقعا منسوخ شده گرافیکش یکم بالاتره 360 هست .یا xbox one x بخر یا ps4 pro
موفق باشید
چرا دعوا میگیری بابا من خودمم میخوام یکی قانعم کنه که xbox بخرم جای ps4:D
تلوزیونم FHD هست ازونورم داریم به انتهای نسل 8 میرسیم وگرنه حتما هم xbox onex میگرفتم هم ps4 pro.خودمم خیلی دوس دارم forza رو بازی کنم.

• Like
Reactions: pcgamer

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چرا دعوا میگیری بابا من خودمم میخوام یکی قانعم کنه که xbox بخرم جای ps4:D
تلوزیونم FHD هست ازونورم داریم به انتهای نسل 8 میرسیم وگرنه حتما هم xbox onex میگرفتم هم ps4 pro.خودمم خیلی دوس دارم forza رو بازی کنم.
من گرافیک فورزا هورایزن ۴ رو که 4k hdr با ۶۰ فریم هست رو کنسول وان دیدم . نسبت به one x اختلاف گرافیکش در حد یک‌نسله! منظرها و چمن و رنگ کوه و درخت خیلی داغون بود .
و حتی وقتی دوستم اومد رو کنسول من دید دیگه بازیش نمیکنه تا one x بخره.
بازم خودت میدونی ولی واقعا حیف پول که بخوای برای کنسولهای قدیمی بدی و مطمئن باش به این زودی رو دست one x نمیاد و اگرم اومد سیاست ماکروسافت از ۲سال پیش بر این بنا شد که هر کنسول جدیدی بده بازیهاش رو تمام xbox one ها اجرا میشه. از طرفی همین وان اکس خدایی خیلی گرافیکش خوبه 4k hdr ادم دیگه چی میخواد .من red dead redemption 2 دیدم پشمام ریخت .برف و طوفانش خیلی طبیعی بود .
در مورد تی وی بالاخره بروزی عوض میکنی چون الان اگه بری بازار میبینی اصلا تی وی hd برای فروش نیست. کاملا hd از دور خارج شده .مطمئنان تی وی بعدیتون hdr 4k هست.من هفته پیش نمایندگی lg بودم.
فروشنده بم گفت ال جی شامل تحریم ها شده و کم کم تغییر برند میدن و کلا باید تی وی ایرانی همه بخریم . حالا نمیدونم چقدر درسته.
بهرحال من برای خودت گفتم حتی رو تی وی اج دی فریم ریت و لود سریع تر داری و جزئیات بیشتر گرافیکی داره .
اگه پولش هست تو خریدش شک نکن
موفق باشی دوست عزیز[/QUOTE]

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Enthusiastic

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
سلام دوستان من تازه وان اس خریدم وقتی دستگاه تو برقه و خاموشه یه صدای ریزی داره و وقتی از برق خارجش میکنی این صدا میره
صدای آدابتور دستگاهه
طبیعی هست این صدا

iman91168

کاربر سایت
May 8, 2018
16
سلام دوستان.تازه Xbox one s گرفتم.میخواستم بدونم میشه علاوه بر هارد داخلی تو هارد اکسترنالم بازی افلاین نصب کرد؟؟(یعنی کنسولو بدم بیرون بگم هم هارد داخلی و هم هارد اکسترنالو بازی افلاین بریزه)
ممنون میشم راهنمایی کنید؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام دوستان.تازه Xbox one s گرفتم.میخواستم بدونم میشه علاوه بر هارد داخلی تو هارد اکسترنالم بازی افلاین نصب کرد؟؟(یعنی کنسولو بدم بیرون بگم هم هارد داخلی و هم هارد اکسترنالو بازی افلاین بریزه)
ممنون میشم راهنمایی کنید؟
سلام اره میشه

دوستان چطوری میشه تو فیفا19 ویبره دسته رو غیرفعال کرد///پشت دسته یه دکمه هست اون برای چیه؟

از داخل منوی بازی باید عوض کنی! ربطی به دکمه پشت دسته نداره

اون دکمه برای ست دسته با کنسول هست

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
سلام,
سلام دوستان من تازه وان اس خریدم وقتی دستگاه تو برقه و خاموشه یه صدای ریزی داره و وقتی از برق خارجش میکنی این صدا میره
قبلا به این سوال پاسخ دادن , دستگاهت میره رو حالت استند بای و کامل خاموش نمیشه, میخوای کامل خاموش شه باید تو تنظیمات تغییرات بدی, صفحات قبلی رو بخونی دیدم که روشش رو توضیح دادن, تغییرات که بدی زمان خاموش کردن دستگاهت دیگه صدا نمیده

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان یه سوال داشتم
من اگه game pass رو تو pc بگیرم (xbox one ندارم ) اول اینکه میتونم انلاین بازی کنم بازی هارو؟
دوم اینکه واس انلاین بازی کردن نیاز به xbox gold داره ؟
شرمنده اگه جای سوالم اینجا نیست !

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
سلام,
قبلا به این سوال پاسخ دادن , دستگاهت میره رو حالت استند بای و کامل خاموش نمیشه, میخوای کامل خاموش شه باید تو تنظیمات تغییرات بدی, صفحات قبلی رو بخونی دیدم که روشش رو توضیح دادن, تغییرات که بدی زمان خاموش کردن دستگاهت دیگه صدا نمیده
نمیشه بازم صدا میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر