همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ehsan0611

عضو جدید
Apr 12, 2019
1
دوستان سلام
xbox one s رو تازه گرفتم و مغازه بازی آفلاین ریخته . آیا میشه بدون اینکه با اکانت هایی که اضافه کرده مثلا با یک اکانت جدید xbox و بازی ها رو آپدیت کرد یا برای اضافه کردن اکانت و بازی جدید نیاز هست دستگاه فرمت بشه ممنون

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
سپاااس فراوان دوست عزیز بابت راهنماییت
رفتم پیش یه بنده خدایی تو شهرمون اسامی 200 تا بازی گذاشت جلوم تعدادیشو انتخاب کردم 6 تاش جا شد ریخت و گفت آنلاین نشو و بازی کن
حالا یه سوال دارم الان اگه به صورت آفلاین دیتا چندتا دیگه از بازی هاشو که تو لیستش بود خودم دان کنم آیا می اونم بریزم رو کنسول ؟
اگه آره به چه روشی ؟
و اگه ریختم آیا اجرا میشه بدون نت چون اکانت اون بنده خدا تو دستگاه هست یا خیر؟

نمیشه چون برای نصب بازی جدید باید دوباره آنلاین بشین...
تنها راهش اینه دوباره ببری پیش همون شخص و بازی هایی که میخوای برات بریزه

دوستان سلام
xbox one s رو تازه گرفتم و مغازه بازی آفلاین ریخته . آیا میشه بدون اینکه با اکانت هایی که اضافه کرده مثلا با یک اکانت جدید xbox و بازی ها رو آپدیت کرد یا برای اضافه کردن اکانت و بازی جدید نیاز هست دستگاه فرمت بشه ممنون

اکانت جدید اگه اضافه کنی باید آنلاین بشی که در این صورت تمام بازی هایی که برات ریختن غیر فعال میشه در نتیجه باید بیخیال آپدیت بشی
نیازی هم به فرمت کردن دستگاه نیست برای بازی های جدید
اگه همون شخص برات بازی بریزه اکانت هارو پاک نمیکنه ولی بدی به شخص دیگه ای همه اکانت هارو پاک میکنه و بازی های جدید میریزه

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
دوستان میشه save بازی هارو روی اکانت خودمون آپلود کنیم و روی یه دستگاه دیگه با همون اکانت بازی کنیم؟
یا راهی هست بشه از save بکاپ گرفت؟

مثلا من کلی آیتم توی مورتال کمبت باز کردم و تقریبا پاره شدم :D
حالا الان one x بگیرم و اکانتم روی اون بزنم همه save هام پاک میشه
البته فقط این بازی نیست و کلی save دارم که نمیخوام از بین برن

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان میشه save بازی هارو روی اکانت خودمون آپلود کنیم و روی یه دستگاه دیگه با همون اکانت بازی کنیم؟

اگر کنسول انلاین هست و مشکی تو انلاین کردنش نداری خوده کنسول اتوماتیک همین الان هم از سیو هات بکاپ گرفته رو اکانتت و هر جا اکانتت رو بزنی سیو ها رو خودش دانلود میکنه

• Like
Reactions: gamer123456

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا

تا جایی که من میدونم توی xbox سیو های بازی داخل کنسول ذخیره نمیشن توی اکانت ذخیره میشن
شما هر وقت وان ایکس بگیری اکانتتو وارد کنی بری توی بازی شروع میکنه به دانلود سیو های بازی از سرور مایکروسافت

• Like

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
اگر کنسول انلاین هست و مشکی تو انلاین کردنش نداری خوده کنسول اتوماتیک همین الان هم از سیو هات بکاپ گرفته رو اکانتت و هر جا اکانتت رو بزنی سیو ها رو خودش دانلود میکنه

آره آنلاینه و اینجوری باشه خیلی خوبه چون روی ps4 باید خودمون میزدیم تا آپلود کنه!

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
آره آنلاینه و اینجوری باشه خیلی خوبه چون روی ps4 باید خودمون میزدیم تا آپلود کنه!
بله

داخل ps4 برای اینکار نیاز به اکانت پلاس هم هست ولی روی کنسول ایکس باکس نیازی به داشتن گلد برای بکاپ گرفتن و ریستور کردن سیو ها نیست

• Like

Enthusiastic

کاربر سایت
Dec 19, 2018
44
دوستان من چندوقت پیش کنسول ps4 امو فروختم ولی الان که دوباره تعطیلات داره شروع میشه خیلی ضدحال خوردم8-|
دوس دارم ایکس باکس رو بگیرم ولی شنیدم خیلی گرافیک ضعیف تری نسبت به ps4 داره و انحصاری هم تعطیل!!
عزیزانی که فن ایکس باکس هستن میتونن بگن چه برتری هایی داره نسبت به ps4؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام بچه ها خوبید
اقا کسی با دانلود کردن دیتا بازی با خود کنسول به مشکل نخورده؟اصلا دانلود نمیکنه داءم اینستالیشن استاپ میزنه! کسی راهه حل داره؟!

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
دوستان من چندوقت پیش کنسول ps4 امو فروختم ولی الان که دوباره تعطیلات داره شروع میشه خیلی ضدحال خوردم8-|
دوس دارم ایکس باکس رو بگیرم ولی شنیدم خیلی گرافیک ضعیف تری نسبت به ps4 داره و انحصاری هم تعطیل!!
Xbox one قدیمی یا xbox one s ؟
Xbox one s گرافیکش در حد همون ps4 slim هست
قیمتش به مراتب پایین تر از ps4 slim هست
و اکانت ها هکیش هم ارزون تر از ps4 هست (۱۹ تا بازی ریختم 90 تومن )
پورت هاش ( مثلا toslink داره ) هم بهتر و متنوع تر از slim هست

بدیش هم نداشتن انحصاری درست و درمون ( انحصاریاش با ps4 قابل مقایسه نیست )
و باتری خور بودن دستش هست
همین
هردوش رو خودم الان دارم

• Like
Reactions: Enthusiastic

Enthusiastic

کاربر سایت
Dec 19, 2018
44
Xbox one قدیمی یا xbox one s ؟
Xbox one s گرافیکش در حد همون ps4 slim هست
قیمتش به مراتب پایین تر از ps4 slim هست
و اکانت ها هکیش هم ارزون تر از ps4 هست (۱۹ تا بازی ریختم 90 تومن )
پورت هاش ( مثلا toslink داره ) هم بهتر و متنوع تر از slim هست

بدیش هم نداشتن انحصاری درست و درمون ( انحصاریاش با ps4 قابل مقایسه نیست )
و باتری خور بودن دستش هست
همین
هردوش رو خودم الان دارم
xbox one s منظورمه.بازی هکی که بریزی مشکلی پیش نمیاره؟چون تو انجمن یکی نوشته بود که سیو نمیشه بازی ها و ...
ازین قبیل مشکلات نداشتی؟؟

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
xbox one s منظورمه.بازی هکی که بریزی مشکلی پیش نمیاره؟چون تو انجمن یکی نوشته بود که سیو نمیشه بازی ها و ...
ازین قبیل مشکلات نداشتی؟؟
اصلا و ابدا نباید باهاش به اینترنت وصل بشی ... به هیچ وجه ، اینو رعایت کنی مشکلی نداری
هر از گاهی (6-7 ساعتی ) تو منو که هستی بهت میگه به نت وصل نیستی بزن کنسل ، تو بازی ها هم این پیامو نشون نمیده که بره رو اعصابت
رو ایکس باکس من دوتا اکانت هست ، یه سری re2 رو رفتم و بازی رو سیو کردم ، بار دوم رفتم از اول اومد ! فکر کردم بازی سیو نشده بعد فهمیدم نه اشتباها با اکانت دوم تو بازی لاگین شدم بخاطر همین فکر کرده یه پلیر دیگه هستم و از اول اورده ، با اکانت اولی رفتم و بازی سیو شده بود و ادامشو رفتم
خلاصه تو بازی هایی که من کردم مشکل سیو نداشتم
حالا باید از دوستان بپرسید قضیه سیو نشدن بازیهاشون چیه

در اخر اگر قصد خرید ایکس باکسو داشتی مطمعن شو بعدا بخاطر انحصاری های ps پشیمون نمیشی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Enthusiastic

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
سلام بچه ها خوبید
اقا کسی با دانلود کردن دیتا بازی با خود کنسول به مشکل نخورده؟اصلا دانلود نمیکنه داءم اینستالیشن استاپ میزنه! کسی راهه حل داره؟!

منم چند وقته این مشکل دارم
شروع میکنه دانلود با سرعت بالا یهو کند میشه بعد قطع میشه دوباره چند دقیقه بعد یه مقدار دانلود میکنه

من تا 2-3 هفته پیش عالی دانلود میکردم و چند وقته واسه منم داره اذیت میکنه
چند تا dns مختلف هم تست کردم ولی مشکل حل نشد

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
برتریش اگر توان خرید نسخه فیزیکی بازی ها رو نداری توی اکانت هاش هست که با 100 تومن برات 20 بازی کاملا جدید پر میکنن
به لحاظ گرافیک ONE S با PS4 تفاوتی نداره در ضمن HDR سخت افزاری داره و از ONE معمولی هم توی فریم دهی بهتره
دسته ONE S خیلی خوش دست تر از PS4 هست
انحصاری هم اره از PS4 خیلی عقب تره ولی همین چند ماه پیش فورتزا هورایزن4 رو با متای 92 داشته که ارزشش از خیلی از بازی ها بیشتره
توی شوتر هم باز ONE برتری داره میتونی بگی برات هیلو کالکشن و هیلو5 و گرز4 رو بریزن که از انحصاری های خوب ONE هستن
کوانتوم بریک-سانست فورتزا7 -رایز - کاپ هد و ORI هم اگه تا الان بازی نکردی میتونی تجربه کنی

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش

Xbox one x قوی ترین کنسول جهانه در حال حاضر چه روی مشخصات سخت افزاری روی کاغذ چه مقایسه گرافیکی بازی های مشترک در یوتیوب و سایتهای خارجی گیم!
این اطلاعات ارزشمندو از کجا اوردین! فقط ۱۲گیگ رم ddr5 داره و بشدت بی صداست .
بهتر مدل پی اس هم ps4 pro هست که ضعیف تره .‌بازیهای انحصاری اکس باکسو من بیشتر دوست دارم مثلا halo war 2 و کانتوم بریک و horza forizen 4 ادم بخواد اینارو بازی کنه حتما باید اکس باکس بخری
پیشنهادی قدی میکنم کنسول قدیمی هم‌ نخر اگه خریدی .
مثلا xbox one و ps4 که واقعا منسوخ شده گرافیکش یکم بالاتره 360 هست .یا xbox one x بخر یا ps4 pro
موفق باشید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر