همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دستگاه رو روشن میکنم صفحه سبز نمیاد صفحه سیاهه تا وارد منو اصلی بشه مشکل چیه ?
احتمالا دستگاه روی حالت استن بای تنظیم شده
یکبار از گزینه setting وارد شد و از قسمت power & .. دستگاه رو فول شات دان کن و مجدد روشن کن ببین هنوز این مشکل هست
یا راه ساده یکبار از برق بکش و بزن ، ببین این حالت تکرار می شه

• Like
Reactions: kohyar

kohyar

کاربر سایت
May 19, 2014
61
احتمالا دستگاه روی حالت استن بای تنظیم شده
یکبار از گزینه setting وارد شد و از قسمت power & .. دستگاه رو فول شات دان کن و مجدد روشن کن ببین هنوز این مشکل هست
یا راه ساده یکبار از برق بکش و بزن ، ببین این حالت تکرار می شه
سلام ممنون نه هرکاری کردم درست نشد حتی خود فروشنده هم نتونست مهلت تست داشت دستگاهو عوض کردم

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
دوستان یکی از رفیقام میخواد کنسولش رو از این بازی هکی ها بریزه
از این هایی که با 150 تومن هارد رو پر میکنن
میخواستم ببینم دوستانی که این مدلی هک کردن راضی هستن؟؟
کنسولشون به مشکل نخورده؟
خاموش بشه یا دچار مشکلات بشه؟

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
کنسولشون به مشکل نخورده؟
هکی در کار نیست
اکانت شخصی خودشون رو داخل کنسول شما می زنن و بازی های که می خواهین رو به دلخواه برای شما نصب می کنن
هیچ مشکل و موردی نداره

• Like
Reactions: KiDD and X B I T B

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
هکی در کار نیست
اکانت شخصی خودشون رو داخل کنسول شما می زنن و بازی های که می خواهین رو به دلخواه برای شما نصب می کنن
هیچ مشکل و موردی نداره
دم شما گرم
چون توی ps4 خیلی مشکلات بعد از این کار هست گفتم بپرسم یه وقت توی one این مشکلات نباشه که با صحبت شما مشخص شد هک نیست و صرفا اکانت هست
دمت گرم

• Like
Reactions: KiDD

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
سلام دوستان
چطوری ارتباط بین hdmi کنسول و tv رو قطع کنم
الان وقتی کنسول خاموش میکنم tv هم خاموش میشه
توی کجای ستینگ باید برم و تیک رو بردارم

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
کنسولشون به مشکل نخورده؟
کنسول در اصل اصلا هک نمیشه که بخواد مشکلی پیش بیاد...

بازی ها به صورت قانونی ریخته میشن رو کنسول فقط تفاوتش اینه که کنسول رو افلاین میکنن و نباید به اینترنت وصل بشید اگر کنسول به اینترنت وصل بشه چون لایسنس بازی ها پریده بازی ها قفل خواهند شد

• Like
Reactions: X B I T B

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
کنسول در اصل اصلا هک نمیشه که بخواد مشکلی پیش بیاد...

بازی ها به صورت قانونی ریخته میشن رو کنسول فقط تفاوتش اینه که کنسول رو افلاین میکنن و نباید به اینترنت وصل بشید اگر کنسول به اینترنت وصل بشه چون لایسنس بازی ها پریده بازی ها قفل خواهند شد
دم شما گرم

starboy

کاربر سایت
Mar 21, 2007
19
سلام من به چه روشی میتونم xbox one s که روش برام بازی ریختن و آفلاین شده برنامه پخش فیلم مثل vlc نصب کنم و دوباره آفلاین شم ؟
یکی از دوستان میگفت دستگاه رو خاموش کن کامل روشن کن بدون ورود به بازی یا اکانت آنلاین شو یه اکانت جدید بسازی و دانلود و نصب کن و باز آفلاین شو . جواب میده این روش ؟ نمیخوام بازی هام و سیو هام خراب شه .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این گیم پس جریانش چیه بازی‌ها چه مدت برای بازی هستن و کی لیست عوض میشه؟ بعد میشه زد تو لایبری تا وقتی سرویس داریم استفاده کنیم مثل گلد؟

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
این گیم پس جریانش چیه بازی‌ها چه مدت برای بازی هستن و کی لیست عوض میشه؟ بعد میشه زد تو لایبری تا وقتی سرویس داریم استفاده کنیم مثل گلد؟
بازی های ترد پارتی گیم پس تا موقعی که با ناشرش توافق شده رو گیم پس هست . حالا بستگی به اون ناشر داره که برا چه مدت راضی بشه بازیش بیاد رو گیم پس ، و این‌که حدود یکماه قبل حذف شدن بازی از روی گیم پس مایکروسافت اطلاع رسانی می‌کنه در موردش .

بازی هایی که تو گیم پس هستند رو شما تا زمانی که اشتراکش رو داشته باشی و بازی هم بر روی گیم پس باشه میتونی ازش استفاده کنی .
در مورد فرست پارتی ها هم من یادم نمیاد مایکروسافت چیزی حذف کرده باشه ، هر بازی فرست پارتی که اضافه کرده همچنان هست .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازی های ترد پارتی گیم پس تا موقعی که با ناشرش توافق شده رو گیم پس هست . حالا بستگی به اون ناشر داره که برا چه مدت راضی بشه بازیش بیاد رو گیم پس ، و این‌که حدود یکماه قبل حذف شدن بازی از روی گیم پس مایکروسافت اطلاع رسانی می‌کنه در موردش .

بازی هایی که تو گیم پس هستند رو شما تا زمانی که اشتراکش رو داشته باشی و بازی هم بر روی گیم پس باشه میتونی ازش استفاده کنی .
در مورد فرست پارتی ها هم من یادم نمیاد مایکروسافت چیزی حذف کرده باشه ، هر بازی فرست پارتی که اضافه کرده همچنان هست .
اون ترد پارتی ها رو وقتی سازنده ها قراردادش ن تموم بشه غیرقابل بازی هستن حتی اگه قبلش زده باشیم تو لیست یا هنوز از اشتراک سرویس باقی مانده باشه؟

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
اون ترد پارتی ها رو وقتی سازنده ها قراردادش ن تموم بشه غیرقابل بازی هستن حتی اگه قبلش زده باشیم تو لیست یا هنوز از اشتراک سرویس باقی مانده باشه؟
آره دیگه وقتی حذف بشه از رو گیم پس دیگه نمیشه بازی کرد ، ولی خب گفتم که هیچ بازی ای یهویی حذف نمی‌شه ، همیشه از حدود یکماه قبل اطلاع رسانی میشه از طرف مایکروسافت که چه بازی هایی قرار هست حذف بشه.

البته یه راه حلی برا این مورد هست که بچه ها تو تاپیک گیم پس توضیح دادن در موردش(صفحات آخرش رو نگاه بندازی پیدا می‌کنی) ، اونم این هست که شما میای قبل تموم شدن اشتراک گیم پس (مثلا دو روز قبلش) کنسول رو آفلاین می‌کنی . تو این حالت بازی هایی که از طریق گیم پس گرفتی رو با خیال راحت بازی می‌کنی حتی اگه اون بازی در اون زمانی که کنسول آفلاین هست از رو گیم پس حذف شده باشه .

manpeli

کاربر سایت
Apr 27, 2019
4
سلام جای دیگه سوالم رو مطرح کردم ولی فکر کنم اینجا بروز تره...
دوستان من گیفت کارت گرفتم تو خوده کنسول redeem کردم
الان حسابم شارژشده والی نمی تونم از استفاده کنم
موقع خرید ازم حساب پی پال یا کردیت کارت میخواد
از طریق سایت هم که اقدام میکنم همین جوره الان نمیتونم از موجودی اکانتم استفاده کنم
راهنماییم کنین ممنون:)]~X(:(

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
سلام. دوستان من دستگاه امروز گرفتم دادم بازی بریزن. فردا اماده میشه. خواستم بدونم دسته چطوری قابل شارژه.باتری قلمی خریدن خیلی رو اعصابه. اگه وسیله خاصی هست ممنون میشم راهنمایی کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر