همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
2 تا کد التیمیت دارم کسی خواست قیمت مناسب میدم بهش قابلیت اضافه کردن به اکانت های قبلی رو هم داره 1 ماه هم مجانی میده اگه auto renew رو روشن بزارید

• Like
Reactions: che-jaleb

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
ممنون از پاسخ

خب پس چ اطمینانی هس ب اکانت ؟

ب صرفه ترین و مطمئن ترین راه بازی کردن و آپدیت کردن ب 4k چیه ؟
هیچ اطمینانی نیست تنها اطمینانش میتونه این باشه که از مغازه دار معتبر خرید کنید که اگه به مشکل خوردید بهش مراجعه کنید، میخواید آنلاین بازی کنید یا آفلاین؟

• Like
Reactions: rhett butler

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
چجوری میشه اکانت هوم رو تغییر داد!؟
هر وقت روی یه ایکس باکس دیگه بزنه هوم اکس باکس تغییر میکنه هر اکانت فقط روی یک دستگاه میتونه هوم باشه، مثلاً شما اکانت دارید رو دستگاه با اکانت میرید تو تنظیمات میزنید make this my home xbox اگه بعد از چند روز روی یه دستگاه دیگه مثلاً دستگاه دوستتون برید این کار رو انجام بدید اونوقت دستگاه دوم میشه هوم و دستگاه اول از هوم خارج میشه در سال 5بار به طور قانونی میشه تغییر داد هوم ایکس باکس هر اکانت رو

• Like
Reactions: atzoriha

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
135
هیچ اطمینانی نیست تنها اطمینانش میتونه این باشه که از مغازه دار معتبر خرید کنید که اگه به مشکل خوردید بهش مراجعه کنید، میخواید آنلاین بازی کنید یا آفلاین؟
آنلاین شدنو فقط برای بروز بودن بازیام میخوام
چون هم پی اس هم پی سی دارم همه بازیا رو نمیخوام هفت هشت تا ولی دائم
اکانت کامل هم زیادی گرونه ب نظرم

• Like

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
آنلاین شدنو فقط برای بروز بودن بازیام میخوام
چون هم پی اس هم پی سی دارم همه بازیا رو نمیخوام هفت هشت تا ولی دائم
اکانت کامل هم زیادی گرونه ب نظرم
خب پس دوست عزیز با این وجود به نظر من شما بیشتر بازی های انحصاری مد نظرتون باشه با توجه به اینکه دستگاه های دیگه دارین، به نظر من بهترین و به صرفه ترین راه برای شما ساخت یه اکانت لایو و خرید اشتراک گیم پس که به نسبت خیلی قیمت مناسب تری داره هم میتونید آفلاین بازی کنید هم آنلاین البته اگه اشتراکتون تموم بشه غیر فعال میشن با اولین اتصال به اینترنت تمدید که بکنید دوباره فعال میشن لیست بازیاش بالای 200 بازیه بازی های انحصاری به روز اضافه میشن

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوست عزیز xbox اصلاً ریجن بندی نیست
مطمینید قربان؟ الان همه کنسولا ریجن بندی دارن اخرش باید یه چیزی باشه که بشه فهمید ایکس باکس مورد نظر برای فروش تو کدوم کشوره فکر کنم زیر جعبه مینویسه.

آخرین ویرایش:

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
مطمینید قربان؟ الان همه کنسولا ریجن بندی دارن اخرش باید یه چیزی باشه که بشه فهمید ایکس باکس مورد نظر برای فروش تو کدوم کشوره فکر کنم زیر جعبه مینویسه.
دوست عزیز ریجن بندی ساخته کشور ژاپنه و الان کشورهای آسیایی کره و چین هم اینکار رو می کنن و این توهین به سلیقه خریدارها و مشتری هاست. هیچ کشور اروپایی و آمریکا محصولاتشون رو که میسازن ریجن بندی نمی کنن فقط سیستم منبع تغذیه رو تغییر میدن.
ایکس باکس چون برا آمریکاست هیچ وقت ریجن نداشته و نخواهد داشت.

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
بله دوست عزیز ریجن نداره، چرا پرسیدید حالا؟ اگه برای اجرای بازی ها و بخش آنلاین پرسیدید که شبیه ps4 منطقه بندی شده یا نه باید بگم که خیالت راحت هیچ ریجن بندی نداره همه بازی ها اجرا میشن روی همه ی اکانت ها یه استور هم بیشتر نداره، اینطور نیست که استور امارات و انگلیس و آمریکا و برزیل و... Ps4 واقعاً شورش کرده این قضیه رو

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
ا
اگه تلویزیون 4k دارید x بگیرید در غیر این صورت همون s بگیرید که به صرفه تر
اتفاقا نظر خودم هم رو s بود اولش هم بخاطر قیمتش هم اینکه تلویزیون 4k نداریم و اصلا هم برام مهم نیست 4k ولی با رنگ سفیدش حال نمیکنم و فهمیدم که x بازی ها رو تو حالت full hd روی 60 فریم اجرا میکنه که این یکی بر عکس 4k خیلی برام مهمه راستی بارکد پشت دستگاه باید با بارکد روی جعبه یکی باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر