همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
سلام به دوستان بنده بع تازگی میخوام xbox one x بگیرم فقط چندتا سوال داشتم چون هیچ اطلاعاتی ندارم و تاحالا کنسول بازی نداشتم
ایا میشه با نت ایران بازی هایی که هر ماه 3 تا رایگان میذاره رو با خریدن اکانت گلد دانلود کرد؟؟؟
نت ایران حوابگو هست؟ فیلتر نیست؟
ایا روی ps4 هم مثل xbox؟
و درکل شما دوستان که بازی کردید کدووم ارزش بیشنری داره واسه خریدنش؟
اگر میخوای انلاین بازی کنی یا اینکه اورجینال بازی بخری ps4
اگر اکانت هکی میخوای xbox
بازی های انحصاری ps4 هم بیشتره ( god of war , the last of us و غیره )

masoudfattahi90

کاربر سایت
Sep 16, 2019
11
اگر میخوای انلاین بازی کنی یا اینکه اورجینال بازی بخری ps4
اگر اکانت هکی میخوای xbox
بازی های انحصاری ps4 هم بیشتره ( god of war , the last of us و غیره )
درسته حرفتون
بنده اصلا نمیخوام کپی کنم و دست ببرم توی کنسول ولی مسئله ای که هست اکانت سونی خریدنش جداست بازی خریدنش جداست و لایو بازی کردنش جدا یعنی واسه هر کدوم جدا باید هزینه کنی ولی ماکروسافت مثلا ی اکانت سه ماهه گلد میخری به قیمت 230 ت و میتونی داخلش ماهی سه تا بازی دانلود کنی لایو بازی کنی گیم پس کنی و چیزای دیگه.
حالا با توجه به اینا ایکس باکس باید dns زد تا کار کنه و امکانات نتش فعال شه سوال من اینه ایا سونی هم به همین شکله؟؟؟
ممنون از دوستانی که بنده رو راهنمایی میکنن تشکر فراوان.

mad wolf

کاربر سایت
Jan 28, 2011
51
نام
saeid
سلام دوستان
من تازه یه one s 1t گرفتم از کنسول صدای عجیبی مثل زوزه و سوت قاطی هم میاد موقع بازی این عادیه؟؟؟
صداش زیاد نیس مثلا از فاصله 1متری میاد
ممنون

آخرین ویرایش:

masoudfattahi90

کاربر سایت
Sep 16, 2019
11
دوستان عزیز اگر بنده با ایکس باکس وان ایکس به صورت آنلاین بازی دانلود کنم و نصبش کنم بعدش میتونم به صورت آفلاین بازی کنم ؟ و ارور نمیده ؟؟ یا سیو بازیها داخل دستگاه ذخیره میشه و بعدش که وصل شد به نت داخل اکانتم سیوش کنه؟؟؟؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
خیر سون
درسته حرفتون
بنده اصلا نمیخوام کپی کنم و دست ببرم توی کنسول ولی مسئله ای که هست اکانت سونی خریدنش جداست بازی خریدنش جداست و لایو بازی کردنش جدا یعنی واسه هر کدوم جدا باید هزینه کنی ولی ماکروسافت مثلا ی اکانت سه ماهه گلد میخری به قیمت 230 ت و میتونی داخلش ماهی سه تا بازی دانلود کنی لایو بازی کنی گیم پس کنی و چیزای دیگه.
حالا با توجه به اینا ایکس باکس باید dns زد تا کار کنه و امکانات نتش فعال شه سوال من اینه ایا سونی هم به همین شکله؟؟؟
خیر سونی نیازی به dns نداره دوست عزیز، اگه میخوای آنلاین بازی کنی ایکس باکس به صرفه تر

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان
من تازه یه one s 1t گرفتم از کنسول صدای عجیبی مثل زوزه و سوت قاطی هم میاد موقع بازی این عادیه؟؟؟
صداش زیاد نیس مثلا از فاصله 1متری میاد
ممنون
زیاد حساس نشو رفیق طبیعیه

• Like
Reactions: mad wolf

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
درسته حرفتون
نه سونی dns نمیخواد
پلاس سونی که برای انلاین بازی کردن میخرید هم هرماه دو تا بازی رایگان میده
اکانت سونی هم نیاز نیست بخرید ، با استفاده از اموزش های سایت های فارسی میتونید یه اکانت بسازید ، بعد مثلا یکساله پلاس رو شارژ کنید ( که بتونید یکسال انلاین بازی کنید ) مرحله بعد هم خرید گیفت کارت به میزانی که میخواید بازی بخرید هست
من ایکس باکس انلاین بازی نمیکنم اما اونم فکر کنم عینا" همینه (؟)
شما انحصاری ها رو هم ببین ، چون اینم یه فاکتور مهمه
نکته دیگه فراوونی دیسک بازی های ps4 و امکان خرید فروش راحت تر دیسک های بازیشه

میشه بپرسم چه بازی های میخواید انلاین بازی کنید ؟ یا اینکه اصلا انحصاری ها براتون مهمه ؟

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
دوستان عزیز اگر بنده با ایکس باکس وان ایکس به صورت آنلاین بازی دانلود کنم و نصبش کنم بعدش میتونم به صورت آفلاین بازی کنم ؟ و ارور نمیده ؟؟ یا سیو بازیها داخل دستگاه ذخیره میشه و بعدش که وصل شد به نت داخل اکانتم سیوش کنه؟؟؟؟
اگر تأیید دو مرحله ای رو فعال نکنید اروری نمیده فقط احتمالا هرازگاهی میپرسه نت خاموشه و غیره که شما بزنید اوکی
باز مطمعن نیستم
رو ایکس باکس من که بازی هکی هست و به نت اصلا وصل نیست فقط هرازگاهی میگه به نت وصل نیستی و غیره ... اما مشکلی نیست

masoudfattahi90

کاربر سایت
Sep 16, 2019
11
نه سونی dns نمیخواد
پلاس سونی که برای انلاین بازی کردن میخرید هم هرماه دو تا بازی رایگان میده
اکانت سونی هم نیاز نیست بخرید ، با استفاده از اموزش های سایت های فارسی میتونید یه اکانت بسازید ، بعد مثلا یکساله پلاس رو شارژ کنید ( که بتونید یکسال انلاین بازی کنید ) مرحله بعد هم خرید گیفت کارت به میزانی که میخواید بازی بخرید هست
من ایکس باکس انلاین بازی نمیکنم اما اونم فکر کنم عینا" همینه (؟)
شما انحصاری ها رو هم ببین ، چون اینم یه فاکتور مهمه
نکته دیگه فراوونی دیسک بازی های ps4 و امکان خرید فروش راحت تر دیسک های بازیشه

میشه بپرسم چه بازی های میخواید انلاین بازی کنید ؟ یا اینکه اصلا انحصاری ها براتون مهمه ؟
سلام و درود فراوان
والا من اصلا تاحالا کنسول نداشتم و اطلاعاتی ندارم فعلا دارم اطلاعات جمع میکنم برای خرید ببینم کدوم مناسب تره امکانات بهتر داره و دردسرش واسه نت کمتره
بنده اصلا از فوتبال فیفا یا پس خوشم نمیاد و بازی نمیکنم و بازی هایی مثل کال آف و تایم رایدر و کمبدو ..... توی این سبکارو میپسندم و اطلاعاتی هم در خصوص بازی های اختصتصی ندارم
نکته قابل ذکر اینجاست که من نه میخوام کپی خور بشه و نه جی تگ و سی دی هم نمیخوام بگیرم چون با قیمتای فضایی که داره اصلا قابل قبول نیست به جای هزینه کردن برای سیدی اکانت بخری و دانلود کنی به نظر من خیلی به صرفه تره
و مهمترین نکته اینه که کینکت هم برای من مههمه اینکه کینکت هم وصل بشه و بازی های کینکتیه که ایکس باکس بیشتر داره
شاید زیاد استفاده نکنم ولی خودش ی وسیله ای هست که میمونه و منم که اهل بازی زیاد نیستم کنسولم هم اگر گرفتم عوض نمیکنم نگهش میدارم برای بچم
والا خودمم موندم چیکار کنم ........

masoudfattahi90

کاربر سایت
Sep 16, 2019
11
اگر تأیید دو مرحله ای رو فعال نکنید اروری نمیده فقط احتمالا هرازگاهی میپرسه نت خاموشه و غیره که شما بزنید اوکی
باز مطمعن نیستم
رو ایکس باکس من که بازی هکی هست و به نت اصلا وصل نیست فقط هرازگاهی میگه به نت وصل نیستی و غیره ... اما مشکلی نیست
اخه شما کپی کردید ممکنه چون آفلاین هست و کپی کردید پیغام نده ولی وقتی آنلاین دانلود کنی و آفلاین بازی کنی احتمالش هست البته فقط حدسه
و یجا خوندم طرف طرف به نت وصل بوده از سیدی نصب کرده ولی بعدش دیگه نمیتونسته آفلاین بازی کنه دوستان راهنماییش کرده بودن و گفتن پاک کن به صورت آفلاین نصب کن و استفاده کن

kiarashdz

کاربر سایت
Jan 21, 2016
17
دوستان یک سوال ایکس باکس وان وقتی خاموشه یه صدای جرقه خیلی کم شنیده می شه این صدا هم از جایی که برق به پشت دستگاه وصل هست میاد این طبیعیه یا نه !؟!؟!؟

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان میخوام به اطلاعتون برسونم که یکی از دوستام حدود 2 ماه قبلاز این کنسول اسهای یک ترا آماده که بیست بازی داره ومیگن نباید به اینترنت وصل بشی خرید وبه اینترنت وصل شد کنسول رو آپدیت کرد هیچکدوم از بازیها نه تنها قفل نشدن بلکه نزدیک 200 تا بازی هم تو قسمت اینستال بازیها براش فعال شده چند تاش رو با کنسول دانلود کرد و راحت اجرا شدن. فکر کنم از اون اکانتها داره که گزینه هوم روی 5 قفل شده فقط جای تعجب داره که کسانی که تو کنسول بازی میریزن میگن نباید به نت وصل بشی. از دوستان کسی این تجربه رو داره؟یا کسی جرات میکنه کنسولش رو به اینترنت وصل کنه و خودش برای خوش بازی دانلود کنه از قسمت آماده برای نصب؟ شاید باورتون نشه ولی دوستم الان به کلیه بازیهای داخل همون اکانت دسترسی داره جدیدا pes 2020 هم به لیست بازیها اضافه شده فقط باید زحمت دانلودشون رو بکشین.

• Like
Reactions: Reza0017

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دوستان یک سوال ایکس باکس وان وقتی خاموشه یه صدای جرقه خیلی کم شنیده می شه این صدا هم از جایی که برق به پشت دستگاه وصل هست میاد این طبیعیه یا نه !؟!؟!؟
کابل برق رو چک کن رفیق اگه درست بود طبیعیه

• Like
Reactions: kiarashdz

Javad616

کاربر سایت
Aug 17, 2019
44
سلام دوستان میخوام به اطلاعتون برسونم که یکی از دوستام حدود 2 ماه قبلاز این کنسول اسهای یک ترا آماده که بیست بازی داره ومیگن نباید به اینترنت وصل بشی خرید وبه اینترنت وصل شد کنسول رو آپدیت کرد هیچکدوم از بازیها نه تنها قفل نشدن بلکه نزدیک 200 تا بازی هم تو قسمت اینستال بازیها براش فعال شده چند تاش رو با کنسول دانلود کرد و راحت اجرا شدن. فکر کنم از اون اکانتها داره که گزینه هوم روی 5 قفل شده فقط جای تعجب داره که کسانی که تو کنسول بازی میریزن میگن نباید به نت وصل بشی. از دوستان کسی این تجربه رو داره؟یا کسی جرات میکنه کنسولش رو به اینترنت وصل کنه و خودش برای خوش بازی دانلود کنه از قسمت آماده برای نصب؟ شاید باورتون نشه ولی دوستم الان به کلیه بازیهای داخل همون اکانت دسترسی داره جدیدا pes 2020 هم به لیست بازیها اضافه شده فقط باید زحمت دانلودشون رو بکشین.
واسه منم دو ماه پیش دقیقا همین اتفاق افتاد و داره بازیای جدید به لیست بازیام اضافه میشه و تا الانم‌ مشکلی پیش نیومده
منم حدود ۱۱۰ تا بازی دارم و دارم با اکانت جدیدی که ساختم بازی میکنم و مشکلی نیست

• Like
Reactions: rejhna and Reza0017

kiarashdz

کاربر سایت
Jan 21, 2016
17
کابل برق رو چک کن رفیق اگه درست بود طبیعیه
چجوری چکش کنم ؟! کابلشو از جاش دروردم سر جاش محکمش کردم پشت روش کردم تاثیری نداش !!! یه تعمیر کار گفت امکان داره مدار برقش ضعیف شده شاید در اینده بسوزه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر