همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

mir mahdi

کاربر سایت
Jul 31, 2019
16
سلام دوستان،من میخواستم با نت ایرانسل توسط خود کنسول ایکس باکس وان بازی دانلود کنم ولی هر کاری میکنم دانلود نمیشه،به نت وصل میشه کنسول و داخل استور هم چرخ میزنم ولی دانلود نمیکنه یا هم اگه بکنه دو سه روز یکبار،هر dns ای هم که بود امتحان کردم جواب نگرفتم،با نت مخابرات و همراه اول میتونم دانلود کنم ولی با ایرانسل نه،دوستان اگه راه حلی بلد بودید ممنون میشم که راهنماییم کنید

moslem_nadi

کاربر سایت
Aug 26, 2019
9
سلام دوستان
اقا یه مغازه هست میگه 16 تا بازی 30 تومن خیلی مشکوک نیست؟ ندم کنسولو نصفشو کش بره
الان قیمت چنده ؟
خخخخخ... اقا مشکوکه والا.. بمون پیشش تا نصب کنه.. چند ساعتی میشه ولی خسالت راحت تره..

• Like
Reactions: Sarvior

adelita

کاربر سایت
Sep 8, 2019
5
سلام ، من بین خرید one x و ps4 pro موندم، تی وی ۴k دارم.انلاین بازی نمیکنم،قصد خرید دیسک هم ندارم .قصدم بیشتر بازی بچه های ۶ سالم هس، خودم هم در حد فیفا و... نمیدونم چی بگیرم که تعداد بازی قشنگ واسه بچه هام بیشتر داشته باشه و بازی با با کنترلرهاش راحت تر باشه . خیلی ها بهم گفتن ps بگیرم چون تعداد بازی هاش بیشتره . همچنین دستگاه با کیفیت باشه و اذیت نکنه دم به ساعت تعمیر و این داستانا داشته باشه. یه سوال دیگه هم اینکه فروشگاه pspro اجناسش معتبره ؟ میخوام حضوری برم خرید ازشون اما قبلش میخواستم بدونم کسی ازش کنسول و کنترلر خریده و ارجیناله ؟.لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند .

moslem_nadi

کاربر سایت
Aug 26, 2019
9
سلام ، من بین خرید one x و ps4 pro موندم، تی وی ۴k دارم.انلاین بازی نمیکنم،قصد خرید دیسک هم ندارم .قصدم بیشتر بازی بچه های ۶ سالم هس، خودم هم در حد فیفا و... نمیدونم چی بگیرم که تعداد بازی قشنگ واسه بچه هام بیشتر داشته باشه و بازی با با کنترلرهاش راحت تر باشه . خیلی ها بهم گفتن ps بگیرم چون تعداد بازی هاش بیشتره . همچنین دستگاه با کیفیت باشه و اذیت نکنه دم به ساعت تعمیر و این داستانا داشته باشه. یه سوال دیگه هم اینکه فروشگاه pspro اجناسش معتبره ؟ میخوام حضوری برم خرید ازشون اما قبلش میخواستم بدونم کسی ازش کنسول و کنترلر خریده و ارجیناله ؟.لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند .
داداش شما اگه واسه بچه هات میخوای بگیری بهتره ایکس باکس برداری با یه کینکت.. چون اون کینکت کاملا بچه ها رو سرگرم میکنه و هم ورزشه هم تفریح و هم واسه سلامتیشون عالیه. ضمنا اگه فقط فیفا میخوای بازی کنی نیازی نیست بازی زیاد داشته باشه کنسول!!! هر دوشون خوب هستن اما اگه برا بچه ها میخوای پیشنهادم ایکس باکس با کینکته.. ترجیحا هم اگه میخوای قیمت مناسب پات بیفته ایکس باکس فت بگیر ک معمولا کینکت رو خودشون دارن و دیگه لازم نیست هزینه زیادی ( حدودا 3 تومن ) بابت کینکت و متعلقاتش بدی. یا علی

adelita

کاربر سایت
Sep 8, 2019
5
داداش شما اگه واسه بچه هات میخوای بگیری بهتره ایکس باکس برداری با یه کینکت.. چون اون کینکت کاملا بچه ها رو سرگرم میکنه و هم ورزشه هم تفریح و هم واسه سلامتیشون عالیه. ضمنا اگه فقط فیفا میخوای بازی کنی نیازی نیست بازی زیاد داشته باشه کنسول!!! هر دوشون خوب هستن اما اگه برا بچه ها میخوای پیشنهادم ایکس باکس با کینکته.. ترجیحا هم اگه میخوای قیمت مناسب پات بیفته ایکس باکس فت بگیر ک معمولا کینکت رو خودشون دارن و دیگه لازم نیست هزینه زیادی ( حدودا 3 تومن ) بابت کینکت و متعلقاتش بدی. یا علی
خیلی ممنونم از پاسختون، ترجیحم خرید اخرین نسل کنسول هس حالا چه ps چه ایکس باکس،مشکلی بابت هزینش ندارم، اونم که گفتم تعدد بازی برای خودم نبود،واسه بچه ها بود ! وگرنه من یا خانواده یه فیفا میخوان بزنن یا فورزایی ...فقط دغدغم برای انتخاب کنسول تعدد بازی مناسب برای بچه هاس و اینکه خود دستگاه کیفیت داشته باشه ، سر و صدا نداشته باشه ، کنترلرش خوب باشه و مشتری تعمیرگاه نباشه!

Javad616

کاربر سایت
Aug 17, 2019
44
اقا من‌ یه ۷، ۸ ماه پیش یه ایکس باکس گرفتم از اینایی که ۲۰ تا بازی داره و نباید انلاین شی خلاصه من به سرم زد یکی دو ماه پیش انلاینش کردم و بازیام که‌ نپرید هیچی تو قسمت ready to install لایسنس نصب ۱۰۰ تا بازی دیگه رو هم بهم داده بود، اکانت واسه خودم ساختم و دارم بازی میکنم طرفم بازی جدید میخره میاد رو کنسول من مثلا الان pes 20 و گذاشتم واسه نصب از فروشنده ام پرسیدم گفت شانسی این اتفاق واسه کنسولت افتاده و خیلیام بن شدن ، سوالم اینه داستانش چیه کسی میتونه توضیح بده ؟

• Like
Reactions: Reza0017

zaminz

کاربر سایت
Jun 23, 2012
51
نام
امین
سلام دوستان
بنده یکی ازین کنسول های وان اس که 20 تا بازی افلاین داخلشه اکبند خریدم اما هر کاری میکنم بعد از تنظیم ساعت دوباره برمیگرده حالت اول و سال 2014 در صورتی که کنسول سال ساخت خودش برج 4 سال 2019 هست!!

آخرین ویرایش:

zaminz

کاربر سایت
Jun 23, 2012
51
نام
امین
سلام دوستان
بنده یکی ازین کنسول ها که 20 تا بازی افلاین داخلشه اکبند خریدم اما هر کاری میکنم بعد از تنظیم ساعت دوباره برمیگرده حالت اول و سال 2014 در صورتی که کنسول سال ساخت خودش برج 4 سال 2019 هست!!
کسی نیست؟؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان
بنده یکی ازین کنسول های وان اس که 20 تا بازی افلاین داخلشه اکبند خریدم اما هر کاری میکنم بعد از تنظیم ساعت دوباره برمیگرده حالت اول و سال 2014 در صورتی که کنسول سال ساخت خودش برج 4 سال 2019 هست!!
سلام دوست عزیز جای نگرانی نیست طبیعیه، به خاطر اینه که باطری cpu نداره که زمان و تاریخ رو ذخیره کنه بعد از ریستارت شدن یا خاموش کردن کامل اینطور میشه اگه میخوای اینطوری نشه تو تنظیمات بزارش رو instant on

• Like
Reactions: zaminz

masoudfattahi90

کاربر سایت
Sep 16, 2019
11
سلام به دوستان بنده بع تازگی میخوام xbox one x بگیرم فقط چندتا سوال داشتم چون هیچ اطلاعاتی ندارم و تاحالا کنسول بازی نداشتم
ایا میشه با نت ایران بازی هایی که هر ماه 3 تا رایگان میذاره رو با خریدن اکانت گلد دانلود کرد؟؟؟
نت ایران حوابگو هست؟ فیلتر نیست؟
ایا روی ps4 هم مثل xbox؟
و درکل شما دوستان که بازی کردید کدووم ارزش بیشنری داره واسه خریدنش؟

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
سلام دوستان
یه 2 ماهه اکانت مایکروسافت من lock شده نمیزاره وارد اکانت بشم یه فرم هست میزنه تکمیل کن یه 2 دفعه اونو پر کردم هنوز درست نشده اکانت بن شده
کاری هم نکردم یه 3-4 ماهی بود لاگین نکرده بودم
با ساپرت هم نمیتونم حرف بزنم چون وارد اکانت نمیشه
چیکار کنم ؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام به دوستان بنده بع تازگی میخوام xbox one x بگیرم فقط چندتا سوال داشتم چون هیچ اطلاعاتی ندارم و تاحالا کنسول بازی نداشتم
ایا میشه با نت ایران بازی هایی که هر ماه 3 تا رایگان میذاره رو با خریدن اکانت گلد دانلود کرد؟؟؟
نت ایران حوابگو هست؟ فیلتر نیست؟
ایا روی ps4 هم مثل xbox؟
و درکل شما دوستان که بازی کردید کدووم ارزش بیشنری داره واسه خریدنش؟
سلام میشه دوست عزیز باید dns عوض کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر