همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

iman91168

کاربر سایت
May 8, 2018
16
سلام دوستان.من کنسولم 19تابازی افلاین داره تمومشون کردم.اگه بخوام بازی جدید برام بریزن باید تموم بازیها حذف بشه یا اینکه مثلا 10 تابازی رو میشه حذف کرد چنتا جدید فقط بریزن؟
ممنون میشم از راهنماییتون

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سلام دوستان.من کنسولم 19تابازی افلاین داره تمومشون کردم.اگه بخوام بازی جدید برام بریزن باید تموم بازیها حذف بشه یا اینکه مثلا 10 تابازی رو میشه حذف کرد چنتا جدید فقط بریزن؟
ممنون میشم از راهنماییتون
اگر لازم باشه که به اینترنت وصل کنه برای ریختن بازی فکر کنم مجبور شی همرو پاک کنی
باز بهتر بری از همونی که می خواد بازی هارو بریزه بپرسی که به اینترنت باید وصل بکنه یا نه. اگر احتیاج نبود بگو کدوم عنوان هارو پاک کنه فقط

• Like
Reactions: iman91168

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
سلام دوستان
تو ایکس باکس وان اس تو بازی فیفا یکی از دسته ها تنظیماتش بهم میریزه
بیشتر عملکردها میره رو کلید A , یک بار ریست کردم دستگاه رو که درست شد اما دیگه نمیشه
مشکل از چی میتونه باشه

• Like
Reactions: saeed king

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان
تو ایکس باکس وان اس تو بازی فیفا یکی از دسته ها تنظیماتش بهم میریزه
بیشتر عملکردها میره رو کلید A , یک بار ریست کردم دستگاه رو که درست شد اما دیگه نمیشه
مشکل از چی میتونه باشه
سلام دوست عزیز برو تو تنظیمات کنترل دسته فیفا 19

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
دوستان کردیت کارد قانونی برای ea access میخواستم از کجا باید تهیه کرد؟
کلا2 نوع بیشتر نداره 1 ماهه و 1 ساله اگه بخوای من شاید بتونم واست پیدا بگیرم از سایت خود مایکروسافت سایتای ایرانی 1ماهه میدن 60-70 تومن 1 ساله رو هم 330تا 350

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کلا2 نوع بیشتر نداره 1 ماهه و 1 ساله اگه بخوای من شاید بتونم واست پیدا بگیرم از سایت خود مایکروسافت سایتای ایرانی 1ماهه میدن 60-70 تومن 1 ساله رو هم 330تا 350
داداش برا Psn میخوام، الان دوماهی هست اومده

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام
بچه ها راهی نیست برای خرید اشتراک گلد که ارزونتر پامون بیفته؟
بغیر از شیر کردن با فرند

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
نه تو ایران هیچی ارزونتر نمیشه پات بیفته!اکانت جدید بسازی بتونی افر 2 ماه 2 دلار رو بگیری غیر اینصورت نه اجاره هم میتونی بکنی اکانت

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
دوستان چندتا سوال داشتم.
میخوام برای اولین بار XBox One بگیرم.

سوالم در مورد وصل شدن به اینترنت، خرید و دانلود بازی از store هست.

الان مشکلی برای شارژ کردن اکانت با گیفت کارت خرید بازی و دانلود وجود نداره؟ یعنی تحریمی چیزی نیستیم؟

کلا چقد دردسر داره این پروسه؟ چون شنیدم نمیشه از استور خرید کرد یا تو دانلود به مشکل میخورید.

اگه توضیحی در این مورد بدین ممنون میشم.

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
دوستان چندتا سوال داشتم.
میخوام برای اولین بار XBox One بگیرم.

سوالم در مورد وصل شدن به اینترنت، خرید و دانلود بازی از store هست.

الان مشکلی برای شارژ کردن اکانت با گیفت کارت خرید بازی و دانلود وجود نداره؟ یعنی تحریمی چیزی نیستیم؟

کلا چقد دردسر داره این پروسه؟ چون شنیدم نمیشه از استور خرید کرد یا تو دانلود به مشکل میخورید.

اگه توضیحی در این مورد بدین ممنون میشم.
گیفت کارت و خرید رو خیلی راحت با مرورگر pc یا موبایل با vpn ترجیحا ریجنی که خود کنسول هست میتونید انجام بدید به راحتی
مشکلی که هست تو sign in کردن با کنسول هست که با dns خیلی راحت اوکی میشه و تو دانلود و بازی انلاین اوکیه معمولا
ممکنه dns با بعضی isp ها مشکل داشته باشه ولی 95 درصد بچه های فروم با dns سایت شکن وصل میشن و اوکیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر