همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام خدمت همگی،سوالی داشتم از خدمت دوستان،من و دوستم نزدیک دو ماه پیش دوتا کنسول وان اس خریدیم از دو سایت مختلف،به تازگی متوجه شدیم که کنسول هردمون موقع خاموش بودن صدای ریز تیک تیک یا بهتر هست بگم تر تر از بالای قسمت فن و در واقع از روی قسمت پاور میاد،البته باید گوش رو نزدیک کنسول برد تا متجه صدا شد،تو یوتیوب هم سرچ زدم دیدم که افراد زیادی کنسولشون این صدا رو میده،تنظیمات قسمت پاور کنسول رو هم جابجا کردم ولی بعد خاموشی باز صدا از روی کنسول میاد،حتی کنسول رو به پریزهای مختلف خونه هم وصل کردم باز صدا میاد،میخواستم بدونم که این صدا طبیعی هست و با خیر،چون کنسولمون گارانتی داره میخواستم بدونم اگه غیر طبیعیه بفرستیم گارانتی،تشکر از راهنماییتون
کنسول وقتی در حالت instant mode باشه این صدا ممکنه باشه که اونم به خاطر پاور دستگاه هست و طبیعیه و در موارد که کنسول کامل خاموش میشه هیچ صدایی دیگه نمیده

• Like
Reactions: Reza0017

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دوستان راهی هست برای خرید دیجیتالی مالیات رو دور زد بعضیا گفته بودن آدرس رو بزنی آلاسکا و از این چیزا کسی میدونه لطفاً کمک کنه ممنون

mir mahdi

کاربر سایت
Jul 31, 2019
16
کنسول وقتی در حالت instant mode باشه این صدا ممکنه باشه که اونم به خاطر پاور دستگاه هست و طبیعیه و در موارد که کنسول کامل خاموش میشه هیچ صدایی دیگه نمیده
داداش تو هر حالتی میده چه اینستنت مود چه پاور سیو مود،نه تنها وان اس من کنسول چهارتا از دوستامم میده این صدا رو متاسفانه،تو یوتیوب هم سرچ کردم و متاسفانه دیدم که افراد زیادی بودند که با این مشکل برخورد کردند،از سایت پی اس پرو هم پرسیدم گفتن بهم که مربوط به جریان برق هست و جایی نگرانی نیست ولی واقعا باگ عجیبیه از مایکروسافت،من بغل این وان اس پلی چهار اسلیم هم دارم که به شدت بی صداتر هست چه در حالت روشن بود چه در حالت خاموشی،بازم تشکر از پاسختون

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
داداش تو هر حالتی میده چه اینستنت مود چه پاور سیو مود،نه تنها وان اس من کنسول چهارتا از دوستامم میده این صدا رو متاسفانه،تو یوتیوب هم سرچ کردم و متاسفانه دیدم که افراد زیادی بودند که با این مشکل برخورد کردند،از سایت پی اس پرو هم پرسیدم گفتن بهم که مربوط به جریان برق هست و جایی نگرانی نیست ولی واقعا باگ عجیبیه از مایکروسافت،من بغل این وان اس پلی چهار اسلیم هم دارم که به شدت بی صداتر هست چه در حالت روشن بود چه در حالت خاموشی،بازم تشکر از پاسختون
ديگه داستان سر هم نكن من رفيقم گيم كلاب داره الان ٣ ساله كه يدونه از وان اس هاش جيك هم نميزنه حالا ماله خودم و دوستام بماند .
بعد ٥ تا كنسول با هم اين مشكلو داره؟
حالا تو ايران كه كلا فروشنده ها از هر دروغي كم نميذارن واسه كوبيدن ايكس باكس ولي تو نت ديگه از اين خبرا نيست...
رفيقمون رفته از سايت پي اس پرو سوال پرسيده =))=))

mir mahdi

کاربر سایت
Jul 31, 2019
16
ديگه داستان سر هم نكن من رفيقم گيم كلاب داره الان ٣ ساله كه يدونه از وان اس هاش جيك هم نميزنه حالا ماله خودم و دوستام بماند .
حالا تو ايران كه كلا فروشنده ها از هر دروغي كم نميذارن واسه كوبيدن ايكس باكس ولي تو نت ديگه از اين خبرا نيست...
انسان با شعور فن ایکس باکس کافیه یه سر بزنی به گوگل و سرچ بزنی تا بفهمی چی میگم چون میدونم احتمال بسیار عنوان جستجو رو هم نمیدونی برات مینویسم،میتونی به فروم های خود مایکروسافت هم سربزنی
Xbox one s tiking sound while turned off
دوست عزیز نه خودت رو علامه فرض کن نه دیگران رو اسکول،فقط کافیه موقع خاموشی کنسول و تو محیط بی صدا گوش گرامیت رو ببری بذاری رو کنسول تا حرف من رو بفهمی،چون اکثر دوستان از تلویزون واسه بازی استفاده میکنن و کنسول روی میز تلویزون هست متوجه این صدا نمیشن،یاعلی

• Like

mir mahdi

کاربر سایت
Jul 31, 2019
16
انسان با شعور فن ایکس باکس کافیه یه سر بزنی به گوگل و سرچ بزنی تا بفهمی چی میگم چون میدونم احتمال بسیار عنوان جستجو رو هم نمیدونی برات مینویسم،میتونی به فروم های خود مایکروسافت هم سربزنی
Xbox one s tiking sound while turned off
دوست عزیز نه خودت رو علامه فرض کن نه دیگران رو اسکول،فقط کافیه موقع خاموشی کنسول و تو محیط بی صدا گوش گرامیت رو ببری بذاری رو کنسول تا حرف من رو بفهمی،چون اکثر دوستان از تلویزون واسه بازی استفاده میکنن و کنسول روی میز تلویزون هست متوجه این صدا نمیشن،یاعلی
Xbox one s ticking sound while turned off

mir mahdi

کاربر سایت
Jul 31, 2019
16
دوست عزیز اینم یه نظر از سایت دی جی کالا برا تایید حرفام،من نمیگم و نمیدونم که همه کنسول های وان اس از قسمت پاورشون تو حالت خاموشی صدا میاد یا نه ولی مطمئنم که 5 کنسول وان اس من و دوستام که سال تولید متفاوت هم دارند تو حالت خاموشی صدا میدن

Attachments

• Screenshot_۲۰۱۹-۰۸-۱۳-۲۰-۱۳-۰۱.png
    Screenshot_۲۰۱۹-۰۸-۱۳-۲۰-۱۳-۰۱.png
    125.5 KB · مشاهده: 16
  • Like

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دوست عزیز اینم یه نظر از سایت دی جی کالا برا تایید حرفام،من نمیگم و نمیدونم که همه کنسول های وان اس از قسمت پاورشون تو حالت خاموشی صدا میاد یا نه ولی مطمئنم که 5 کنسول وان اس من و دوستام که سال تولید متفاوت هم دارند تو حالت خاموشی صدا میدن
دوست عزیز کاملاً حق با شماست نیازی هم به ارائه این توضیحات کامل نبود، من خودم چون خیلی رو کنسول هام وسواس دارم همون اول متوجه این موضوع شدم بعد از تحقیق مشخص شد که طبیعیه و مشکلی نیست روی instant mode کاملاً واضح شنیده میشه و روی full shut down خیلی کم میشه طوری که باید محیط خیلی ساکت باشه، در حالت instant mode صدای فن و در full shut down صدای پاور، هیچ مشکلی نیست و طبیعیه دوست عزیز خیلی حساس نشو

mir mahdi

کاربر سایت
Jul 31, 2019
16
دوست عزیز کاملاً حق با شماست نیازی هم به ارائه این توضیحات کامل نبود، من خودم چون خیلی رو کنسول هام وسواس دارم همون اول متوجه این موضوع شدم بعد از تحقیق مشخص شد که طبیعیه و مشکلی نیست روی instant mode کاملاً واضح شنیده میشه و روی full shut down خیلی کم میشه طوری که باید محیط خیلی ساکت باشه، در حالت instant mode صدای فن و در full shut down صدای پاور، هیچ مشکلی نیست و طبیعیه دوست عزیز خیلی حساس نشو
داداش ممنونم ،دقیقا منم مثل شما رو کنسولام حساسم و همین وسواسیت باعث پی بردن بی این صدا شد،تشکر از اطلاعاتی که ارائه کردید

• Like

kaveht20

کاربر سایت
Jul 30, 2019
3
کسی نیست جواب مارو بده یه گیم پس میخوایم بخریم نمیشه کسی بلد نیست هیج جاهم در موردش حرف نزدن هرجاهم پست میزاری کسی جواب نمیده.من گیفت کارت شارژ کردم یه دلاری هر کاری میکنم نمیشه

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
کسی نیست جواب مارو بده یه گیم پس میخوایم بخریم نمیشه کسی بلد نیست هیج جاهم در موردش حرف نزدن هرجاهم پست میزاری کسی جواب نمیده.من گیفت کارت شارژ کردم یه دلاری هر کاری میکنم نمیشه
سلام دوست عزیز متاسفانه بازی سنتر خیلی خلوت شده واقعاً جای تأسف یه زمانی اینجا پر از آدمای عشق گیم بود... از اینا گذشته عرضم به خدمتت که من خودم تهیه نکردم ولی با توجه به گشت و گذار ی که کردم متوجه شدم که شما 2راه بیشتر نداری یا از این کارتهایی که تو سایتها هست تهیه کنی یا اگه تو اکانتت اعتبار شارژ کردی دوستان گفته بودن که باید بری به پشتیبانی به پشتیبان بگی که از اکانتت گیم پس برات فعال کنه بگو خودت نمیتونی و از این حرفا و کردیت کارت ندارم و از این چیزا یکم بهش توضیح بدی واست فعال میکنه، موفق باشید

• Like
Reactions: kaveht20

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر