همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
307
180
شما برای اتصال به لایو نیاز به وی پی .. نداری
در صورت عدم اتصال فقط DNS رو تغییر بده و به لایو متصل بشو
شما می تونی یه هارد رو با دستگاه فرمت کنی و بازی ها رو از هارد اکسترنال اجرا کنی و اگه کسی از دوستان هم خواست از هارد خودت داخل دستگاه کپی کنی
الان بازی از اینترنت دانلود کنم رویه هارد دستگاه میشناسه مثلان 5تا بازی دانلود کنم چون خاستم دیتا بخرم گفتم هارد بیارم کپی کنم گفت نمیشه چجوریه پس

Sent from my LND-L29 using Tapatalk

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
345
48
نام
Reza
الان بازی از اینترنت دانلود کنم رویه هارد دستگاه میشناسه مثلان 5تا بازی دانلود کنم چون خاستم دیتا بخرم گفتم هارد بیارم کپی کنم گفت نمیشه چجوریه پس

Sent from my LND-L29 using Tapatalk
اگه لایسنس اون بازی رو داشته باشی می تونی دانلود کنی و تا زمانی که لایسنس(اکانت خریداری شده بازی) نزنی گزینه دانلود باز نمی شه
در مورد کپی هم همینطوره
شما تا وقتی لایسنس رو نداشته باشی داشتن دیتا و کپی کردن اون به هیچ دردی نمی خوره، می تونی بازی رو داخل دستگاه کپی کنی ولی اجرا نمی شه
ولی اگه اکانت بازی رو داری و فقط دیتا رو نیاز داری یه هارد با دستگاه خودت فرمت کن و به هرکی ببری بدی می تونی بازی مورد نظر رو برات کپی کنه داخل هارد اکسترنال

• Like
Reactions: ahmadreza.2153

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
762
629
نام
مصطفی
با سلام دوستان من پی اس فور پرو دارم می‌خوام با وان ایکس عوض کنم ولی هیچی از ایکباکس نمی‌دونم میخواستم بدونم ایکس باکس هم مثل پی اس فور ریجن بندی داره ؟ بازی‌اش چی؟

amir 4829

کاربر سایت
Aug 4, 2014
27
0
سلام
ببخشید اینجا میپرسم اگه تایپک خاص داره لطفا لینک بدید
ایکس باکس وان کپی خور یا هک شده؟
اگه شده چطوری هست باید ببرمش جایی تا کپی خورش کنن ؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
4,025
5,025
نام
ehsan
سلام
ببخشید اینجا میپرسم اگه تایپک خاص داره لطفا لینک بدید
ایکس باکس وان کپی خور یا هک شده؟
اگه شده چطوری هست باید ببرمش جایی تا کپی خورش کنن ؟
نه کپی خور نشده
ولی یه روش هست که بازی رو روش فعال میکنن بعد که آفلاین شدی غیرفعال میکنن. اینجوری میتونی بازی کنی ولی به محض اینکه آنلاین بشی بازیا غیر قابل استقاده میشه

• Like
Reactions: amir 4829

m_a_q

کاربر سایت
Oct 1, 2010
206
1
نام
مهدی
سلام دوستان من میخام کنسول بخرم سوالی که دارم بعد از اینکه فروشنده بازی برام بریزه بصورت اکانت، بازی های جدید چطوری میتونم روی کنسول داشته باشم؟

kohyar

کاربر سایت
May 19, 2014
61
15
سلام صدای که از هارد دستگاه میاد طبیعیه ? یه صدای خیلی ریزی از هارد میاد مثل هارد pc

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
762
629
نام
مصطفی
با سلام دوستان چجوری میشه کنسول کامل خاموش کرد؟
وقتی آف میکنی انگاری رو حالت اسلیپ میره و حرارت از دستگاه میاد ولی وقتی دکمه ایکس باکس دستگاه میگیری کامل خاموش میشه چجوری میشه ، همینطوریه یا کاری باید کرد؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
201
143
سلام صدای که از هارد دستگاه میاد طبیعیه ? یه صدای خیلی ریزی از هارد میاد مثل هارد pc
کامل خاموش کنی همون صدا رو هم نمیده طبیعیه
با سلام دوستان چجوری میشه کنسول کامل خاموش کرد؟
وقتی آف میکنی انگاری رو حالت اسلیپ میره و حرارت از دستگاه میاد ولی وقتی دکمه ایکس باکس دستگاه میگیری کامل خاموش میشه چجوری میشه ، همینطوریه یا کاری باید کرد؟
شما از تو تنظیمات قسمت power and... برو گزینه instat on رو تیکش رو بردار درست میشه

kohyar

کاربر سایت
May 19, 2014
61
15
دستگاه رو روشن میکنم صفحه سبز نمیاد صفحه سیاهه تا وارد منو اصلی بشه مشکل چیه ?

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
345
48
نام
Reza
دستگاه رو روشن میکنم صفحه سبز نمیاد صفحه سیاهه تا وارد منو اصلی بشه مشکل چیه ?
احتمالا دستگاه روی حالت استن بای تنظیم شده
یکبار از گزینه setting وارد شد و از قسمت power & .. دستگاه رو فول شات دان کن و مجدد روشن کن ببین هنوز این مشکل هست
یا راه ساده یکبار از برق بکش و بزن ، ببین این حالت تکرار می شه

• Like
Reactions: kohyar

kohyar

کاربر سایت
May 19, 2014
61
15
احتمالا دستگاه روی حالت استن بای تنظیم شده
یکبار از گزینه setting وارد شد و از قسمت power & .. دستگاه رو فول شات دان کن و مجدد روشن کن ببین هنوز این مشکل هست
یا راه ساده یکبار از برق بکش و بزن ، ببین این حالت تکرار می شه
سلام ممنون نه هرکاری کردم درست نشد حتی خود فروشنده هم نتونست مهلت تست داشت دستگاهو عوض کردم

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
172
293
دوستان یکی از رفیقام میخواد کنسولش رو از این بازی هکی ها بریزه
از این هایی که با 150 تومن هارد رو پر میکنن
میخواستم ببینم دوستانی که این مدلی هک کردن راضی هستن؟؟
کنسولشون به مشکل نخورده؟
خاموش بشه یا دچار مشکلات بشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟