همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
درود
این کنسول نه هک شده نه کپی خور.
در اصل یه اکانت هوم بینهایته که روی کنسولهای مختلف وارد میکنن و میگن که کپی خور شده.
یعنی اگه یه اکانت بخرم میتونم راحت هر بازی ای که بخوام رو دانلود کنم و نصب کنم یا به این راحتیا نیست؟

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
یعنی اگه یه اکانت بخرم میتونم راحت هر بازی ای که بخوام رو دانلود کنم و نصب کنم یا به این راحتیا نیست؟
معمولا این اکانتهارو فروشنده ها نمیفروشن و خودشون وارد کنسول میکنن،ولی تا جایی که میدونم میشه بازیهای انتخابی رو نصب کرد.
اگه بتونی این اکانتهارو گیر بیاری آره میشه هر بازیی که توی اون اکانت هست رو نصب کنی.

• Like
Reactions: Black_Flag

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
دوستان من دسته X one دارم دکمه RB حساسیتش کم شده، یه هفت هشت ساعت سکیرو بازی کردم اون دکمه زیاد کاربرد داره، حالا دیگه فقط اگه بیشتر فشار بدم کار میکنه در حالت عادی کار نمیکنه؟
کسی میدونه دلیل این مشکل چیه و چطور میشه حلش کرد؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان من دسته X one دارم دکمه RB حساسیتش کم شده، یه هفت هشت ساعت سکیرو بازی کردم اون دکمه زیاد کاربرد داره، حالا دیگه فقط اگه بیشتر فشار بدم کار میکنه در حالت عادی کار نمیکنه؟
کسی میدونه دلیل این مشکل چیه و چطور میشه حلش کرد؟
۳ تا حالت ممکنه

۱.آشغلال و کثیفی رفته باشه زیر کلید درست عمل نکنه(باید دسته رو باز کنید تمیز بشه )

۲.ابرویی دسته ( اسمش هست ) شکسته باشه از داخل ( ابرویی یه قطعه پلاستیکی هست و قیمت زیادی نداره اگه خراب شده باشه باید تعویض بشه )

۳.کلید زیر دسته خراب شده باشه که احتمالش کمه ( اینم قیمت زیادی نداره و راحت پیدا میشه ولی نیاز به لحیم کاری داره اگه خراب شده باشه )

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
۲.ابرویی دسته ( اسمش هست ) شکسته باشه از داخل ( ابرویی یه قطعه پلاستیکی هست و قیمت زیادی نداره اگه خراب شده باشه باید تعویض بشه )
نود درصد همون حالت دومی هست ولی متاسفانه پیچگوشتی خاصی میخواد که من ندارم بازش کنم

• Like
Reactions: ravi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر